Elévové mladší

Fotogalerie - průběžná aktualizace je k vidění na Rajčeti

DEN 4 streda

Dnesni den nas privital mohutne nevlidnym pocasim. Hned zrana byla obloha zatazena, vsude cerno jak v socialne vyloucenych oblastech. Po chvili se spustil lijak intenzity tropickeho deste. Koukam na tu spoust z okna a rikam si, ze si misto dalsi bodovane souteze asi spis bouchnem zavod v potapeni. Po chvili vsak Slavkoj doslo, ze mame pro pripad nenadale povetrnostni situace moznost vyuzit telocvicnu, coz jsme take ucinili. Berani dostali prikaz sbalit veci do telocvicny a v deset byt pripraveni na presun do ni. Mezitim se pocasi umoudrilo, takze jsme si rikali, ze alespon cesta do telocvicny bude zalita sluncem. Pocasi se ale v prubehu presunu rozhodlo zmenit taktiku a do telocvicny jsme dorazili rozmoceni jak stary toaletak v zachodove mise.

Soustředění se uskuteční v Horním Maršově v Penzionu u zámku od neděle 13. 8. do soboty 19. 8. 2017.

Sraz buď ve 14 hodin u kabin v Černilově a nebo kolem 16. hodiny u penzinu. Peníze budeme vybírat na místě 2.600,- Kč - někteří hradili již zálohy). S sebou věci na fotbal do každého počasí, věci na pobyt v penzionu, hygienické potřeby, menší kapesné (jídlo - 5 krát denně -  a pití bude samozřejmě zabezpečeno), zákaz mobilů, tabletů a jiných elektronických her.

Při nástupu odevzdat potvrzení o bezinfekčnosti (bude jako příloha této zprávy) + případnou zprávu o zdravotních omezeních, případné léky, které kluci berou.

Přihlášeni jsou:

- přípravka a elévové -  Maty Daněk, Täubner, Mach, Černý, Kuba Havelka, Hojný, Adam Petrikovič, Radim Klobučar, Rybín, Adam Klobučar, Šolc, Káža, Jakub, Scheuer, Matlák

Rozlučka se sezonou bude v pátek 23. 6. 2017 od 17 hodin na hřišti v Černilově (plocha před buňkami).

Byli bychom rádi, kdyby se zúčastnili jak všechny děti (plus jejich sourozenci), tak i rodiče. Pojíme, popijeme, zahrajeme fotbal a jiné hry, takže sportovní obuv a oblečení všichni, zápasy proti maminkám a proti tatínkům jsou hodně, hodně oblíbené :-)

Budeme vybírat 200 Kč za dospělého, děti samozřejmě zdarma.

V příštím týdnu dám na web informace k táboru (soustředění) a k příměstskému táboru. 

 

10. 6. 2017 jsme se zúčastnili fotbalového turnaje U9 (ročník 2008 a mladší) v Roudnici. V turnaji jsme 7 krát vyhráli a dvakrát remizovali. Po zásluze jsme v turnaji zvítězili!! Vítězi turnaje jsou Kuba Havelka, Aleš Täubner, Pavka Turek, Lukáš Beneš, Kryštof Matlák, Vašek Hojný, Radim Klobučar, Filip Mach, Matěj Dvořák a VŠICHNI RODIČE, KTEŘÍ NÁS PO CELÝ TURNAJ POVZBUZOVALI!!

Fotka uživatele Jaroslav Pokrupa. 

Fotka uživatele Jaroslav Pokrupa. 

Nominace: Aleš Täubner, Vašek Hojný, Kryštof Matlák, Lukáš Beneš, Kuba Havelka, Matěj Dvořák, Filip Mach, Radim Klobučar, Vašek Hudec, Pavel Turek.

Sraz v 8:45 na místě, jedná se o celodenní turnaj s plánovaným ukončením v 15:45 hodin. S sebou pití, svačinu, teplákovku, krosky nebo pantofle, náhradní ponožky, čepici na hlavu, opalovací krém, samozřejmě kopačky, chrániče.

Tréninky budou už jen v úterý 13. a 20. 6. od 16:30. 

 

 

Úterý 23. 5. trénink od 16:30

Čtvrtek 25. 5. trénink od 16:30, 2008 v rámci tréninku budou mít zápas se staršími elévy

Neděle 28. 5. od 9 hodin Nové Město nad Metují - turnaj E-ON cup, sraz v 8:15 na místě, nominace: Turek, Täubner, Matlák, Beneš, Hojný, Jakub, Šolc, Taclík, Scheuer, Rybín, Černý, Klobučar + Středa a ještě jeden hráč z Hoříněvsi. Počítat s tím, že turnaj bude celodenní, vyhodnocení je až v 17 hodin, s sebou věci na fotbal, teplákovku, pití, něco malého k jídlu (měli bychom ale na místě mít oběd a zabezpečeno pití)

Úterý 30. 5. trénink, kdy od 17 hodin bude zápas s FC HK, sraz v 16:30 v kabinách. Nominace všichni

Čtvrtek 1. 6. trénink od 16:30 

Neděle 4. 6. od 10 hodin mistrovský turnaj Černilov, sraz 9:15, nominace všichni včetně Tadeáše a Zigiho

Další turnaj odehrajeme v neděli od 10 hodin ve Černilově, sraz v 9:15. Nominace: Täubner, Dvořáci, Beneš, Mach, Hudec, Daněk, Potáč, David Šimek, Rostík, Klobouček, Tadeáš Hardoš, Petrikovič.

28. 5. bude turnaj v Novém Městě nad Metují, jedná se o turnaj, který je určen pro 2007, za nás se zúčastní ale i 2008, konkrétně Aleš Täubner, Pavka Turek, Vašek Hojný, Kryštof Matlák, Lukáš Beneš, za 2007 Adam Scheuer, Adam Klobučar, Kuba Taclík, Fredy Černý, Ondra Šolc, Matěj Rybín, Cyril Jakub. Na webu ještě není rozlosování a program, až výjde, hned sem dám.

28. 5. máme hrát místrovský turnaj, ten přeložíme. 

Další turnaj odehrajeme v sobotu 13. 5. 2017 od 10 hodin ve Vysoké, sraz v 9:30 na místě. Nominace: Täubner, Dvořáci, Hojný, Matlák, Beneš, Mach, Hudec, Daněk, Potáč, David Šimek, Rostík, Klobouček, Tadeáš Hardoš

V neděli 7. 5. 2017 od 10 hodin se uskuteční další mistrovský turnaj na hřišti v Černilově, sraz 9:15 hodin. Nominace - všichni, tedy i "malí" (Honza Bohata, David, Rostík, Kuba, Amálka a další).

Poprosím o pomoc s přípravou hřiště a po skončení s jeho úklidem 

Neděle 23. 4. od 10:00 hodin mistrovský turnaj Černilov, sraz 9:15. Nominace - všichni včetně Davida Šimka, Honzy Bohaty, Amálky, Davida "od Rosti Štolfy" (si musím to příjmení zapamatovat). Jestli někdo nemůže, tak se mi co nejdříve ozve. Nezapomenout na termoprádlo, bude pravděpodobně zima. Tatínky prosím o pomoc s přípravou hřiště.