Elévové mladší

Dobrý den, ahoj,

všichni bychom se rádi vrátili na hřiště a začali alespoň trénovat, ale současné vládní nařízení, že se může trénovat po dvojicích s rozestupy 10 metrů není o fotbale, fotbal je kolektivní sport. Technicky by nebylo možné trénovat především nejmladší děti.

Z tohoto důvodu jsme se rozhodli, že trénovat budeme až ve chvíli, kdy bude povoleno trénovat alespoň ve skupině 6 lidí.

Moc doufáme, že to bude co nejdříve.

Jarda Pokrupa

tohle nás ale vůbec netěší ...

Aktuální vládní pravidla pro trénování. Tato pravidla budou platit minimálně do 10. 1. 2021:

1. trénovat lze pouze venku;

2. trénovat lze max. do 2 osob na jednom hřišti; aktuální vládní opatření již bohužel vylučuje hřiště dále členit/rozdělovat;

3. v rámci tréninku musí být nastavena taková režimová opatření, aby bylo zabráněno setkání osob z různých dvojic;

4. šatny, sprchy, a ostatní vnitřní prostory mimo sportoviště nelze využít, pro toalety je nutné nastavit zpřísněná hygienická opatření.

JUDr. Jan Pauly, generální sekretář FAČR

Výše oddílových příspěvků zůstává stále stejná jako v posledních letech.
Rodíl pro letošek je v tom, že COVID nám zrušil jarní sezónu, takže vybíráme příspěvky poloviční
Na kalendářní rok 2020 jsou oddílové příspěvky 600,- Kč na + příspěvek pro FAČR (fotbalovou asociaci ).

Slevy na oddílových příspěvcích:

• Druhý sourozenec platí polovinu, tedy 300,- Kč
  • Třetí a další sourozenci jsou zdarma
  • Děti funkcionářů a trenérů neplatí

Příspěvky na Fotbalovou asociaci – FAČR:
Mládežníci do 18 let, kteří hrají mistrovská utkání po novu platí ročně 100,- Kč. Dospělí a funkcionáři 200,- Kč. Tuto platbu může každý zaplatit sám na účet FAČR, ale jednodušší bude vybrat ji spolu s příspěvky, klub už tuto sumu zaplatil FAČRu v únoru.
Tyto příspěvky neplatí fotbalová školička (přípravka) a stará garda, kteří nehrají soutěže řízené FAČR.

Způsob výběru:
V současné době preferujeme nejpohodlnější a nejtransparentnější způsob – platbu přímo na oddílový účet. Číslo klubového účtu: 2400403756/2010 (Fio banka), variabilním symbol je prvních šest čísel z rodného čísla (to před lomítkem), do zprávy pro příjemce pro jistotu připište za koho platíte. V případě platby za několik sourozenců uvádíme čísla toho nejstaršího.

Pakliže budete chtít, nebráníme se plnému příspěvku. Oddílové

Sraz v Roudnici mezi 9:15 - 9:30, první zápas od 10 hodin. Nominace - Vašík, Tomáš, kluci Stašovi, Dante, Mára, Pepa, Niki.

FK Černilov ve dnech 24. až 28. 8. 2020 pořádá příměstský fotbalový tábor ve sportovním areálu v Černilově.
Zúčastnit se mohou školní děti školní děti (děti, které do základní školy chodí a nebo do ní po prázdninách nastupují ).
Příměstský tábor bude organizován jako trénink po jednotlivých kategoriích s doprovodným programem. Začátek každý den od 8 hodin, ukončení ve 15:00 hodin. Svačina a oběd zajištěny. Platba 200 Kč za den.
Přihlášky zaslat do 9. 8. na e-maily jpokrupa@fkcernilov.cz a shorak@fkcernilov.cz.

Bližší informace podá Jaroslav Pokrupa na telefonu 602613633 nebo 777401707.

Tréninky budou v úterý a ve čtvrtek od 16 hodin na zadním hřišti.

Domča Špička, Séba, David Doležal, Linda budou chodit od 25. 5. na tréninky se staršími elévy - pondělí, středa od 17 hodin.

Sraz 8:00 hodin, bude celkem 7 zápasů. Nominace: Pavlík Bureš, Šulcovci, Dante, Domča Špička, Táďa Neubauer. S sebou boty do haly, teplákovku, pití, sváču. Konec kolem 15. hodiny

Trénink - čtvrtek 5. 12. od 16 hodin v Černilově.

Sobota 7. 12. 2019 -  informace po skupinách:

- Vašík Kubař, Tomáš Doležal, Dante, Niki Šulc, Ondra Staša (u Ondry budu volat ještě mamince) - turnaj v Hostinném v hale, s sebou sálovky, pití, jedná se o turnaj pro 2013 a mladší, počet hráčů 3+0, 10 týmů, zahájení už v 8:15, sraz musí být nejpozději v 7:45 na místě, bližší řeknu na tréninku, ukončení asi 13 hodin

- Linda Šimůnková - nominační turnaj dívek v Třebši, sraz v 7:45 na místě (hala Třebeš), tatínkovi dostal e-mail

- Pavlík Bureš a Sébik Šulc -  od 9 do 12 trénink okresního výběru U-9 ve Vysoké v nové nafukovačce (nafukovačka je v areálu fotbalového hřiště), sraz nejpozději v 8:50 na místě, tatínkům přepošlu info e-mailem

- ostatní na sobotu volno.

Místo: hala Předměřice

Čas: sobota 23. 11. 2019 od 12 hodin, sraz 11:30 na místě

S sebou: sálovky (opravdu ne klouzavé boty), mikinu a nebo teplákovku, ručník, pití, bojovnost, rodičové použijí návleky a nebo si mohou přinést vlastní obuv na přezutí.

Turnaj se hraje na skupiny, my jsme ve skupině se Stěžerami, Smiřicemi, Malšovkou, budeme hrát 3 zápasy po 17 minutách, proto s sebou nebereme moc dětí, vítěz skupiny postoupí do finále, které se hraje 1. 12.

Nomice: Pája Bureš, Doležalovci, Šulcovci, Vašík Kubař, Dante, Domča Špička.