Elévové mladší

Zápas se hraje v sobotu od 10 hodin v Hlušicích, sraz v 9:15 na místě. Nominace všichni.

A opět poděkování za zápasy v neděli v Dohalicích!!! Dobrý výkon, poděkování rodičům a prarodičům!!

A k plánu - tento víkend bude volný!!! A to proto, protože:

Úterý 10. 10. - trénink 16:30 Černilov

Čtvrtek 12. 10. - mistrovský turnaj Černilov 16:30, sraz 16:00 v kabinách, prosím o pomoc s přípravou hřiště

Nejdříve pochvala a poděkování za zápasy v Předměřicích, hodně jsme si to s rodiči užili, góly Rostíka a především Pavlíka Lionela Bureše byly výborné!!

A k plánu, který byl narušen deštěm:

Úterý 3. 10. - trénink zrušen silný déšť

Čtvrtek 5. 10. - trénink 16:30 Černilov

Neděle 8. 10. - mistrovský turnaj od 10 hodin v Dohalicích, sraz 09:15 na místě, účast VŠICHNI!!! Soupeři domácí a Myštěves

Úterý 26. 9. - trénink od 16:30 Černilov

Čtvrtek 28. 9. -  TRÉNINK SE RUŠÍ!!!

Pátek 29. 9. - mistrovský turnaj od 17 hodin v Předměřicích, sraz 16:15 na místě, účast VŠICHNI

Úterý 19. 9 od 16:30 - trénink Černilov hl. hřiště

Čtvrtek 21. 9. od 16:30 - trénink Černilov hl. hřiště

Neděle 24. 9. od 10:00 , sraz v 9:15 na místě - turnaj ve Lhotě pod Libčany, soupeři Roudnice, Lhota pod Libčany. Předběžná nominace: Daněk, Petrikovič, Rostík, David Šimek, Potáč, Klobučar Radim, Pavlík Bureš, Tadeáš Hardoš, Honzík Bohata

Úterý 12. 9 od 16:30 - trénink Černilov hl. hřiště

Čtvrtek 14. 9.  od 16:30 - trénink Černilov hl. hřiště

Neděle 17. 9. od 10 hodin Černilov, sraz 9:15 - místrovský turnaj. Nominace Klobučar, Petrikovič, Daněk, Potáč, Bohata, Rostík, David Šimek, Hardoš, Bureš. Prosím o pomoc s přípravou hřišť. Děkuji.

Speciální poděkování rodině Daňkových za Vysokou, kde koučovali, fandili, hráli.. :-)

Škola začala, takže trocha pravidelnosti.

Úterý 5. 9 od 16:30 - trénink Černilov hl. hřiště

Čtvrtek 7. 9.  od 16:30 - trénink Černilov hl. hřiště

Sobota 9. 9. od 10 hodin Vysoká, sraz 9:15 - místrovský turnaj. Nominace Klobučar, Petrikovič, Daněk, Potáč, Bohata, Rostík, David Šimek, Hardoš

Fotogalerie - průběžná aktualizace je k vidění na Rajčeti

DEN 6 patek

NEJDRIVE NEJDULEZITEJSI INFO - zitrejsi vydej materialu (deti) OD DESETI HODIN (dle moznosti nejezdit o moc driv, v pul devate je snidane, tak abychom to vsechno stihli)

Nazdar lidi, informace z posledniho dne soustredeni, nabiteho potem, urputnou snahou, puchyri uriznutymi ziletkou a shozenymi kilogramy sadla vam prinasi vzdy zurivy Jarolim Basak.

Soustředění se uskuteční v Horním Maršově v Penzionu u zámku od neděle 13. 8. do soboty 19. 8. 2017.

Sraz buď ve 14 hodin u kabin v Černilově a nebo kolem 16. hodiny u penzinu. Peníze budeme vybírat na místě 2.600,- Kč - někteří hradili již zálohy). S sebou věci na fotbal do každého počasí, věci na pobyt v penzionu, hygienické potřeby, menší kapesné (jídlo - 5 krát denně -  a pití bude samozřejmě zabezpečeno), zákaz mobilů, tabletů a jiných elektronických her.

Při nástupu odevzdat potvrzení o bezinfekčnosti (bude jako příloha této zprávy) + případnou zprávu o zdravotních omezeních, případné léky, které kluci berou.

Přihlášeni jsou:

- přípravka a elévové -  Maty Daněk, Täubner, Mach, Černý, Kuba Havelka, Hojný, Adam Petrikovič, Radim Klobučar, Rybín, Adam Klobučar, Šolc, Káža, Jakub, Scheuer, Matlák

Rozlučka se sezonou bude v pátek 23. 6. 2017 od 17 hodin na hřišti v Černilově (plocha před buňkami).

Byli bychom rádi, kdyby se zúčastnili jak všechny děti (plus jejich sourozenci), tak i rodiče. Pojíme, popijeme, zahrajeme fotbal a jiné hry, takže sportovní obuv a oblečení všichni, zápasy proti maminkám a proti tatínkům jsou hodně, hodně oblíbené :-)

Budeme vybírat 200 Kč za dospělého, děti samozřejmě zdarma.

V příštím týdnu dám na web informace k táboru (soustředění) a k příměstskému táboru.