Elévové mladší

Místo: hala Předměřice

Čas: sobota 23. 11. 2019 od 12 hodin, sraz 11:30 na místě

S sebou: sálovky (opravdu ne klouzavé boty), mikinu a nebo teplákovku, ručník, pití, bojovnost, rodičové použijí návleky a nebo si mohou přinést vlastní obuv na přezutí.

Turnaj se hraje na skupiny, my jsme ve skupině se Stěžerami, Smiřicemi, Malšovkou, budeme hrát 3 zápasy po 17 minutách, proto s sebou nebereme moc dětí, vítěz skupiny postoupí do finále, které se hraje 1. 12.

Nomice: Pája Bureš, Doležalovci, Šulcovci, Vašík Kubař, Dante, Domča Špička.

Pokud to počasí dovolí, tak budeme využívat hřiště s umělým povrchem v areálu fotbalového hřiště v Černilově, POTŘEBUJEME STÁLE PRÁCI S MÍČEM.

- Přípravka úterý a čtvrtek od 16 hodin do 17 hodin

- Mladší elévové od 16:30 do 17:45.

Sraz u žlutých buněk, kde se holky a kluci povinně přezují, převléknou.

Rodičové, maminky, i v minulosti jsme v této době trénovali a dětem se nic nestalo, byly otužilejší. Ideální oblečení je termo prádlo, tepláky nebo leginy, mikina a odpovídající bunda (softshellovka je asi nejlepší), péřovky nejsou to pravé.

Sraz v 9 hodin, nominace všichni.

Používáme značku Erima. Nakupuje přes firmu Gazzasport Karlovy Vary (www.gazzasport.cz ), která má internetový obchod Erisport. Naše současná kolekce se jmenuje Club 1900 2.0. Kromě našich teplákovek a bund je v této kolekci další zboží. Níže dám odkaz. Kdybyste nějaké zboží chtěli, umím zařídit slevu.

Teplákovky a šusťákovky pro kluky jsou velikosti 116, 128, 140 a 152. Je možné kombinovat i velikosti, zpravidla bundy ostatní rodičové kupovali trochu větší. Díky příspěvku FK Černilov jsou ceny trochu nižší než e-shopu,  cena za teplákovou soupravu je 800 Kč, tepláková souprava plus šusťáková bunda je 1.300,- , na bundách je černilovský znak. Barva žluto - černá.

Zápas tento týden bude v sobotu 19. 10. od 9:30 v Třebechovicích pod Orebem, sraz 9:00 hodin. Soupeřem nám bude FC Hradec Králové A a B.

Nominace: Doležalovci, Šulcovci, Dante, Vašík, Linda, Domča Špička, Tadeášové Rezek a Neubauer.

Úterý, čtvrtek od 16:30 trénink hřiště Černilov

Neděle od 13 hodin zápasy Dohalice, sraz kolem 12:30. Nominaci upřesníme podle zdravotního stavu, ale předpokládám, že Doležalovci, Šulcovci, Domča Špička, Tadeášové Rezek a Neubauer, Dante, Vašík a Linda, snad Pája Bureš.

Odkaz na další zápasy:

Ten poslední pravděpodobně upřesníme a odehrál by se asi v Černilově na umělce.

V sobotu 5. 10. 2019 v 9:30 hodin Černilov - sraz v 9:00 hodin. Prosíme o pomoc s přípravou hřiště a uklizením hřiště po zápase. Nominace: Pavel Bureš, Doležalovci, Šulcovci, Domča Špička, Linda, Vašík, Tadeáš Rezek, Tadeáš Neubauer.

Neděle 29. 9. 2019 od 10 hodin Kosičky - sraz 9:30 na místě. Nominace: Pavel Bureš, Doležalovci, Šulcovci, Domča Špička, Linda, Dante, Vašík. Soupeři Kosičky, Kunčice