Elévové mladší

Zápas mladší přípravky je v neděli 22. 4. 2018 od 10 hodin v Černilově, sraz 09:15 hodin. Prosím o pomoc s přípravou hřiště, hrají se 3 zápasy.

Nominace: Jandíci, Klobouček, Rostík, Julián Potáč, Kuba Flégl, Lukáš Petráček, Viki Rejzek, Pavlík Bureš

Protože se množí dotazy rodičů a hráčů, tak raději sepisuji vše sem na jedno místo.

1. Příspěvky na rok 2018 - chci zaplatit a nevím kam a jak ?

Výše oddílových příspěvků zůstává stále stejná jako posledních 6 let. Platí tedy stále princip, že oddílové příspěvky jsou 1200,- Kč na kalendářní rok + vybíráme příspěvek pro FAČR (fotbalovou asociaci).

Slevy na oddílových příspěvcích:

• Druhý sourozenec platí polovinu, tedy 600,- Kč
  • Třetí a další sourozenci jsou zdarma
  • Děti funkcionářů a trenérů platí poloviční příspěvky

Příspěvky na Fotbalovou asociaci – FAČR:
Mládežníci do 18 let, kteří hrají mistrovská utkání po platí ročně 100,- Kč. Dospělí a funkcionáři 200,- Kč. Tuto platbu FAČR za aktivní hráče už jsme zaplatili dopředu hromadně, všichni aktivní hráči jsou v "zeleném" stavu.
Tyto příspěvky neplatí fotbalová školička (přípravka) a stará garda, kteří nehrají soutěže řízené FAČR.

Způsob výběru:

1. V současné době preferujeme nejpohodlnější a nejtransparentnější způsob – platbu přímo na oddílový účet. Číslo klubového účtu: 2400403756/2010 (Fio banka), variabilním symbol je prvních šest čísel z rodného čísla (to před lomítkem), do zprávy pro příjemce pro jistotu připište za koho platíte. V případě platby za několik sourozenců uvádíme čísla toho nejstaršího.
  2. Hotově už jen výjimečně – u trenéra jednotlivého oddílu.

Termín: do konce dubna

Příklady:

1. Mám 3 fotbalisty v žácích a elévech. Zaplatím za prvního 1200 (klubu) + 100 (FAČR), za druhého 600 + 100, za třetího 0 + 100. Tedy celkem pošlu na účet oddílu 2100.
  2. Mám jednoho fotbalistu u elévů a druhého ve fotbalové školičce. Zaplatím za prvního 1200 (klubu) + 100 (FAČR), za druhého 600 + 0 (školička není evidovaná ve FAČR). Tedy celkem pošlu na účet oddílu 1900.
  3. Mám jednoho malého fotbalistu v mladších elévech – 1200 (klubu) + 100 (FAČR) = platím 1300.
  4. Mám jednoho malého fotbalistu ve fotbalové školičce – platím 1200.

Tréninky již stabilně úterý, čtvrtek od 16:30 na hřišti v Černilově

Neděle 15. 4. od 9 hodin (sraz v 8:15) -  první místrovský zápas - Třebechovice pod Orebem. Nominace: Klobučar Radim, Petrikovič, Daněk, Rostík, Potáč, Bureš, Flégl, Petráček, Rezek.

Změnil se čas, počasí se začíná lepšit, proto na tréninky budou již na fotbalovém hřišti úterý, čtvrtek od 16:30 do 18 hodin.

Zítra bude v záložce Ke stažení rozpis zápasů na jarní sezonu.

Plán:

Úterý 27. 3. od 16:30 - trénink Černilov fotbalové hřiště

Čtvrtek 29. 3. - trénink nebude, prázdniny

Víkend - volno

Stěžerská liga - sobota 3. 2. 2018 od 16 hodin, sraz na místě v 15:30. Nominace všichni.

Středa 10. 1. - od 17 hodin trénink Smiřice umělka

Čtvrtek 11. 1. - od 16 hodin trénink tělocvična ZŠ Černilov

Neděle 14. 1. - od 12 hodin Stěžerská liga, sraž 11:30, nominace všichni !!

Středa 17. 1. - od 17 hodin trénink Smiřice umělka

Čtvrtek 18. 1. - od 16 hodin trénink tělocvična ZŠ Černilov

Neděle 21. 1. - od 13 hodin Stěžerská liga, sraž 12:30, nominace všichni !!

Tento týden již začíná Stěžerská liga, první zápas je v sobotu 9. 12. od 12 hodin, sraz v 11:30 na místě (nafukovačka na fotbalovém hřišti ve Stěžerách).

Nominace: všichni!!!

S sebou: kopačky nebo turfy (ne sálovky!!), tričko, tepláky, chrániče, stulpny, pití. Kluci nebudou dostávat dresy, ale jen rozlišováky.

Nejdříve velká gratulace, kluci pod vedením Aleše a Lukáše Daňkových vyhráli svou skupinu a postoupili do finále Okresního halového přeboru!! Finále se uskuteční ve sportovní hale v Předměřicích v neděli 3. 12. 2017 od 14:30, sraz 13:45 na místě.

Nominace: trenéři Aleš a Lukáš Daňkové, Jandíci, Klobouček, Michal Potáč, Rostík, Pavlík,Viki Rejzek, Tomík Zikmund. S sebou věci do haly, všechny rodiče, dědečky, babičky, bráchy, ségry!!!

Tréninky středa od 17 hodin umělka Smiřice (věci na ven - kopačky, termoprádlo, slabá čepice, slabé rukavice, pití), čtvrtek od 16 hodin tělocvična Černilov (Miki Plíva, Rostík, David Šimek, Dan Šolc, Pavlík, Michal Potáč +Jandíci (Jandíci, Viki Rejzek budou chodit i v úterý). Trénovat budeme asi do 10. prosince.

Nejbližší akce: okresní halové přebory mladších elévů v sobotu 25. 11. v Předměřicích (hala!!!), sraz v 11:15 hodin, konec asi ve 13:30, s sebou chrániče, sálovky, pití (čistá voda), malá svačina. Nominace: trenér Aleš Daněk, vedoucí týmu Markéta Daňková, Darina Petrikovičová, hráči:  Jandíci, Klobouček, Potáč, David Šimek, Rostík, Pavlík,Viki Rejzek.

Ještě plánujeme zahájení Stěžerské ligy, není ale doposud rozlosování, snad by se mělo hrát již o víkendu 9. - 10. 12.

Tento týden bude ještě takový trochu lehce chaotický, řád systému budeme chtít dát od příštího týdne. Tento týden tedy:

Čtvrtek 2. 11. od 16:30 do 17:45 trénink tělocvična ZŠ Černilov. Na trénink s sebou věci do tělocvičny (trenýrky, triko, sálovky, případně stulpny, pití (jen čistá voda!!), náhradní ponožky). Do tělocvičny se vstupuje z boku školy - od kolárny. Radim Klobučar půjde se staršími v 17:45

Sobota 4. 11. od 10 hodin - mistrovský turnaj Předměřice (venku na trávě!!!!), sraz v 9:15 na místě, nominace VŠICHNI!!!

Příští týden to bude trochu jinak, pravděpodobně ve středu od 17 do 18:30 umělka ve Smiřicích, tělocvična čtvrtek od 16 do 17:30