Elévové mladší

Omluvenky: Vincent, Bára, kluci Církovi

Hrajeme klasické 4 zápasy s týmy Malšovice a Třebechovice

KDY: neděle 11.9.2022 od 10:00
KDE: Na hřišti TJ Sokol Lhota p. L.
SRAZ: 9:00 u kabin ve směru od hasičárny (kdo chce vzít) nebo v nejpozději v 9:30 na místě
Nominace: ročníky 2016 - 2014

Omluvenky: Vincent, Honza Dušek, Teodor, kluci Kučerovi, Ondra, Bára, Nik, Vojta Říčař

Hrajeme klasické 4 zápasy s týmy Roudnice/Kratonohy a Lhota p. L.

Řítí se na nás velký slejvák, raději dnes trénovat nebudeme.
Důležité je být ready na neděli.

Tréňové

Máme za sebou první turnaj sezóny. Za krásného počasí a na domácím pažitu jsme přivítali týmy Kunčic a Kosiček.
Klasika startu sezóny - omlazený kádr se na hřišti hledal, hodně se hloučkovalo, chybělo několik opor, takže dneska bez bodů, ale některé individuální výkony byly super. Jen tomu chyběla souhra, komunikace a organizace hry. Ale to je na startu vcelku standardní.

Černilov B - Kunčice 3:12 (0:8)

Černilov A - Kosičky 2:5 (2:1)

Černilov B - Kosičky 1:9 (0:6)

Černilov A - Kunčice 1:3 (1:1)

Všem díky moc za pomoc s organizací akce!

Máme rozlosovány podzimní zápasy. Vždy jde o turnaj proti 2 soupeřům.
Zkuste si uzpůsobit víkendové aktivity tak, aby elévci zvládli odehrát co možná nejvíce zápasů ;-)

NEDĚLE 4.9. doma od 14:00
NEDĚLE 11.9. Lhota pod Libčany od 10:00
NEDĚLE 18.9. doma od 14:00
SOBOTA 24.9. Smiřice od 12:30
NEDĚLE 2.10. Stěžery od 10:00
SOBOTA 8.10. Nový Hradec od 16:15
NEDĚLE 16.10. doma od 10:00
SOBOTA 22.10. doma od 10:00
SOBOTA 5.11. Malšova Lhota od 14:00
NEDĚLE 6.11. doma od 14:00

Sraz budeme mít vždy 30 minut před začátkem na místě.

Doufám, že jste si o prázdninách hezky odpočali a máte zase chuť na fotbal.

Tuto sezónu máme několik změn.

Mladší elévci = ročníky 2014,2015 a mladší

Trenérský tým = Horák Slavoj, Voltr Michael, Jonáš Jan, kluci dorostenci

Tréninky =  Úterý a Čtvrtek od 16:00 do 17 něco málo.

Mistrovské zápasy budou nalosovány v pátek, zatím ještě nemáme termíny, ale začíná se až ve školním roce.

Kontakt: shorak@fkcernilov.cz, 602 211 592

Výše oddílových příspěvků za kalendářní rok 2021
je 1.300,- Kč, dva sourozenci
dohromady 2.000,- Kč.

Způsob výběru:
Na klubový účet: 2400403756/2010
(Fio banka)
, variabilním symbol je prvních šest čísel z rodného čísla (to
před lomítkem), do zprávy pro příjemce pro jistotu připište za koho platíte. V
případě platby za několik sourozenců uvádíme čísla toho nejstaršího.

Doplatit, pokud možno, do konce listopadu 2021.

Dobrý den, ahoj,

všichni bychom se rádi vrátili na hřiště a začali alespoň trénovat, ale současné vládní nařízení, že se může trénovat po dvojicích s rozestupy 10 metrů není o fotbale, fotbal je kolektivní sport. Technicky by nebylo možné trénovat především nejmladší děti.

Z tohoto důvodu jsme se rozhodli, že trénovat budeme až ve chvíli, kdy bude povoleno trénovat alespoň ve skupině 6 lidí.

Moc doufáme, že to bude co nejdříve.

Jarda Pokrupa

tohle nás ale vůbec netěší ...

Aktuální vládní pravidla pro trénování. Tato pravidla budou platit minimálně do 10. 1. 2021:

1. trénovat lze pouze venku;

2. trénovat lze max. do 2 osob na jednom hřišti; aktuální vládní opatření již bohužel vylučuje hřiště dále členit/rozdělovat;

3. v rámci tréninku musí být nastavena taková režimová opatření, aby bylo zabráněno setkání osob z různých dvojic;

4. šatny, sprchy, a ostatní vnitřní prostory mimo sportoviště nelze využít, pro toalety je nutné nastavit zpřísněná hygienická opatření.

JUDr. Jan Pauly, generální sekretář FAČR

Výše oddílových příspěvků zůstává stále stejná jako v posledních letech.
Rodíl pro letošek je v tom, že COVID nám zrušil jarní sezónu, takže vybíráme příspěvky poloviční
Na kalendářní rok 2020 jsou oddílové příspěvky 600,- Kč na + příspěvek pro FAČR (fotbalovou asociaci ).

Slevy na oddílových příspěvcích:

• Druhý sourozenec platí polovinu, tedy 300,- Kč
  • Třetí a další sourozenci jsou zdarma
  • Děti funkcionářů a trenérů neplatí

Příspěvky na Fotbalovou asociaci – FAČR:
Mládežníci do 18 let, kteří hrají mistrovská utkání po novu platí ročně 100,- Kč. Dospělí a funkcionáři 200,- Kč. Tuto platbu může každý zaplatit sám na účet FAČR, ale jednodušší bude vybrat ji spolu s příspěvky, klub už tuto sumu zaplatil FAČRu v únoru.
Tyto příspěvky neplatí fotbalová školička (přípravka) a stará garda, kteří nehrají soutěže řízené FAČR.

Způsob výběru:
V současné době preferujeme nejpohodlnější a nejtransparentnější způsob – platbu přímo na oddílový účet. Číslo klubového účtu: 2400403756/2010 (Fio banka), variabilním symbol je prvních šest čísel z rodného čísla (to před lomítkem), do zprávy pro příjemce pro jistotu připište za koho platíte. V případě platby za několik sourozenců uvádíme čísla toho nejstaršího.

Pakliže budete chtít, nebráníme se plnému příspěvku. Oddílové