Elévové mladší

Úterý 25. 9. - trénink od 16:30 hřiště Černilov

Čtvrtek 27. 9. - mistrovský turnaj v Černilově od 16:30. Sraz 16:00 v kabinách. Nominace: Pavlí, Rejza, Lukáš Petráček, Rostík, Doležalovci, Pepa, Honzík Gajdoš, případně ještě upřesníme. Ostatní trénink dle počasí.

Mistrovský turnaj sobota 22. 9. od 9 hodin ve Vysoké, sraz 8:30 na místě.

Nominace: Pája Bureš, Rostík, Fléglis, Viktor Rejzek, Luky Petráček, David Doležal a jestli táta přemluví Honzu Gajdoše.

Úterý 11. 9. od 16:30 hodin trénink v Černilově

Čtvrtek 13. 9.  - od 16:30 hodin trénink v Černilově

Sobota 15. 9. - mistrovský turnaj (2 zápasy) v Černilově, sraz 9:15 v kabinách. Nominace: Míša Potáč, Rostík, Pavlík Bureš, Kuba Flégl, kluci Doležalovi, Pepa Macháček + ještě doplníme na tréninku. Prosím o pomoc s přípravou hřišť.

Začínáme trénovat od začátku školního roku, tréninky budou prozatím v úterý a ve čtvrtek od 17 hodin, uvidíme, jak v říjnu a v listopadu.

Takže:

Úterý 4. 9. od 17 hodin trénink v Černilově

Čtvrtek 6. 9. - místo tréninku mistrovský turnaj (3 zápasy) v Třebechovicích, sraz nejpozději v 16:30 na místě. Nominace: Míša Potáč, Rostík, Pavlík Bureš, Kuba Flégl, kluci Doležalovi, Honzík Gajdoš + případně doplníme v úterý na tréninku 

Sobota 8. 9. - mistrovský turnaj (2 zápasy) v Prasku u Nového Bydžova, sraz nejpozději v 9 hodin na místě. Nominace: Míša Potáč, Rostík, Pavlík Bureš, Kuba Flégl, kluci Doležalovi, Honzík Gajdoš, Pepa Macháček.

--- fotogalerie na RAJČETI zde

 

DEN 6 patek, nocni zpravy

Tak, a jsem tady zas. Nocni pochod odvahy byl hodne napruzenej, i kdyz byl kratsi, nez je zvykem. Kratsi draha neumoznovala uplne pripravit veskera zakouti strachu, nicmene rozklepani kluci se odvazne na ni vydali. Omotani sviticimi tyckami vyrazili do terenu se zaludkekm v krku. Straseni bylo ukrutne, nekteri kluci vyprdli posledni plyny. No, vsechno je v poradku, smradi .-)

DEN 6 patek

Zkontrolujte si, že jste přihlášeni na naše akce - soustředění a příměstský tábor.

 

Poslední místrovský turnaj se uskuteční v pátek 8. 6. od 17 hodin v Předměřicích,sraz 16:30 na místě. Nominace všichni - Klobouček, Rostík, Michal Potáč, Jandíci, Pavlík Bureš, Viki, Kuba Flégl, Luky Petráček, Tadeáš.

Úterý - trénink od 16:30 hřiště Černilov

Středa - turnaj od 17 hodin v Třebechovicích pod Orebem, sraz 16:30, nominace: Rostík, kluci Doležalové, Miki Plíva, Pavlík Bureš, Máťa Flégl, Sváťa +čtyři kluci z přípravky (Vašík, Kuba, Čenda, Honza)

Čtvrtek - trénink od 16:30 hřiště Černilov 

Sobota - mistrovský turnaj od 10 hodin ve Smiřicích, sraz 09:15. Nominace: Michal Potáč, Jandíci, Pavlík Bureš, Lukáš Petráček, Kuba Flégl, Rostík, Venda, David Šimek

Mistrovský turnaj v sobotu 19. 5. 2018 od 9 hodin na domácícm hřišti v Černilově, sraz 08:15. Nominace: Michal Potáč, Jandíci, Pavlík Bureš, Viki Rejzek, Lukáš Petráček, Kuba Flégl, Rostík, Venda.

Mistrovský turnaj v sobotu 12. 5. 2018 od 10 hodin v Lovčicích, sraz 09:15 na místě. Nominace: Klobouček, Michal Potáč, Jandíci, Pavlík Bureš, Viki Rejzek, Lukáš Petráček, Kuba Flégl, Rostík, kdyby měl volno, tak Tadeáš.