Elévové mladší

Zkontrolujte si, že jste přihlášeni na naše akce - soustředění a příměstský tábor.

Poslední místrovský turnaj se uskuteční v pátek 8. 6. od 17 hodin v Předměřicích,sraz 16:30 na místě. Nominace všichni - Klobouček, Rostík, Michal Potáč, Jandíci, Pavlík Bureš, Viki, Kuba Flégl, Luky Petráček, Tadeáš.

Úterý - trénink od 16:30 hřiště Černilov

Středa - turnaj od 17 hodin v Třebechovicích pod Orebem, sraz 16:30, nominace: Rostík, kluci Doležalové, Miki Plíva, Pavlík Bureš, Máťa Flégl, Sváťa +čtyři kluci z přípravky (Vašík, Kuba, Čenda, Honza)

Čtvrtek - trénink od 16:30 hřiště Černilov

Sobota - mistrovský turnaj od 10 hodin ve Smiřicích, sraz 09:15. Nominace: Michal Potáč, Jandíci, Pavlík Bureš, Lukáš Petráček, Kuba Flégl, Rostík, Venda, David Šimek

Mistrovský turnaj v sobotu 19. 5. 2018 od 9 hodin na domácícm hřišti v Černilově, sraz 08:15. Nominace: Michal Potáč, Jandíci, Pavlík Bureš, Viki Rejzek, Lukáš Petráček, Kuba Flégl, Rostík, Venda.

Mistrovský turnaj v sobotu 12. 5. 2018 od 10 hodin v Lovčicích, sraz 09:15 na místě. Nominace: Klobouček, Michal Potáč, Jandíci, Pavlík Bureš, Viki Rejzek, Lukáš Petráček, Kuba Flégl, Rostík, kdyby měl volno, tak Tadeáš.

Posílám slibovaný sumář informací:

Mistrovský turnaj v pátek 4. 5. 2018 od 17 hodin v Předměřicích, sraz nejpozději 16:30 na místě.

Nominace: Klobouček, Michal Potáč, Jandíci, Pavlík Bureš, Rostík, Viki Rejzek, Lukáš Petráček, Kuba Flégl, Popeláci, Miki Plíva.

Rodičové milí, nebudu skrývat své naštvání z neúčasti některých na turnaji minulou neděli ve Vysoké. Turnaje jsou vyvěšeny v sekci Informace - Ke stažení na tomto webu. Fotbal je kolektivní sport, kde neúčast jednoho může způsobit to, že nehrají další 4.

Mistrovský turnaj v neděli 29. 4. 2018 od 10 hodin ve Vysoké, sraz 09:15 na místě. Nominace: Klobouček, Michal Potáč, Jandíci, Pavlík Bureš, Viki Rejzek, Lukáš Petráček, Kuba Flégl, Popeláci, kdyby měl volno, tak Tadeáš.

Zápas mladší přípravky je v neděli 22. 4. 2018 od 10 hodin v Černilově, sraz 09:15 hodin. Prosím o pomoc s přípravou hřiště, hrají se 3 zápasy.

Nominace: Jandíci, Klobouček, Rostík, Julián Potáč, Kuba Flégl, Lukáš Petráček, Viki Rejzek, Pavlík Bureš

Protože se množí dotazy rodičů a hráčů, tak raději sepisuji vše sem na jedno místo.

1. Příspěvky na rok 2018 - chci zaplatit a nevím kam a jak ?

Výše oddílových příspěvků zůstává stále stejná jako posledních 6 let. Platí tedy stále princip, že oddílové příspěvky jsou 1200,- Kč na kalendářní rok + vybíráme příspěvek pro FAČR (fotbalovou asociaci).

Slevy na oddílových příspěvcích:

• Druhý sourozenec platí polovinu, tedy 600,- Kč
  • Třetí a další sourozenci jsou zdarma
  • Děti funkcionářů a trenérů platí poloviční příspěvky

Příspěvky na Fotbalovou asociaci – FAČR:
Mládežníci do 18 let, kteří hrají mistrovská utkání po platí ročně 100,- Kč. Dospělí a funkcionáři 200,- Kč. Tuto platbu FAČR za aktivní hráče už jsme zaplatili dopředu hromadně, všichni aktivní hráči jsou v "zeleném" stavu.
Tyto příspěvky neplatí fotbalová školička (přípravka) a stará garda, kteří nehrají soutěže řízené FAČR.

Způsob výběru:

1. V současné době preferujeme nejpohodlnější a nejtransparentnější způsob – platbu přímo na oddílový účet. Číslo klubového účtu: 2400403756/2010 (Fio banka), variabilním symbol je prvních šest čísel z rodného čísla (to před lomítkem), do zprávy pro příjemce pro jistotu připište za koho platíte. V případě platby za několik sourozenců uvádíme čísla toho nejstaršího.
  2. Hotově už jen výjimečně – u trenéra jednotlivého oddílu.

Termín: do konce dubna

Příklady:

1. Mám 3 fotbalisty v žácích a elévech. Zaplatím za prvního 1200 (klubu) + 100 (FAČR), za druhého 600 + 100, za třetího 0 + 100. Tedy celkem pošlu na účet oddílu 2100.
  2. Mám jednoho fotbalistu u elévů a druhého ve fotbalové školičce. Zaplatím za prvního 1200 (klubu) + 100 (FAČR), za druhého 600 + 0 (školička není evidovaná ve FAČR). Tedy celkem pošlu na účet oddílu 1900.
  3. Mám jednoho malého fotbalistu v mladších elévech – 1200 (klubu) + 100 (FAČR) = platím 1300.
  4. Mám jednoho malého fotbalistu ve fotbalové školičce – platím 1200.