Elévové mladší

Minulý pátek byla otevřena plocha s umělou trávou v areálu fotbalového hřiště a protože nám počasí přeje, tak budeme chodit trénovat nadále ven, na tuto umělou trávu. Tréninky budou v úterý a ve čtvrtek již od 16 hodin. Přezouvat se děti ve žluté buňce, která je asfaltové ploše u umělky.

Mistrovské zápasy podzimu byly ukončeny v sobotu, čeká nás jeden turnaj v Předměřicích, o datu a času budete informování (pojedou jen ti"větší")

Trénink v tomto týdnu nebude v úterý. Vzhledem k počasí budeme nadále chodit ven, máme ale problém s umělkou, která by snad měla být hotová do do pátku, možná již ve čtvrtek.

Trénink naplánujeme na čtvrtek od 16 hodin zahájení, trénink bude hodinu - buď hřiště a nebo umělka. Na umělku se bude chodit v čisté obuvi, tím myslím to, že kopačky si děti nazouvat až na místě.

Pokud to půjde, tak se budeme snažit chodit ven, máme plánovanou jednou tělocvičnu ve čtvrtek, ale pro její "velikost" se  mi do ní moc chodit nechce.

Zápas ve Stěžerách v sobotu 20. 10. od 10 hodin. sraz 09:30 hodin na místě. Nominace: Rostík, Fléglis, Lukáš Petráček, Viki, Míša Potáč, Sebík, Pepa Macháček, nevím, jak kluci Doležalovi.

Zápas v Třebši neděle 7. 10. 2018 v nezvyklém čase od 14 hodin, sraz 13:30 namístě. Nominace: Rostík, Fléglis, Lukáš Petráček, Viki, kluci Doležalovi, Sebik, Pavlík Bureš

Úterý 25. 9. - trénink od 16:30 hřiště Černilov

Čtvrtek 27. 9. - mistrovský turnaj v Černilově od 16:30. Sraz 16:00 v kabinách. Nominace: Pavlí, Rejza, Lukáš Petráček, Rostík, Doležalovci, Pepa, Honzík Gajdoš, případně ještě upřesníme. Ostatní trénink dle počasí.

Mistrovský turnaj sobota 22. 9. od 9 hodin ve Vysoké, sraz 8:30 na místě.

Nominace: Pája Bureš, Rostík, Fléglis, Viktor Rejzek, Luky Petráček, David Doležal a jestli táta přemluví Honzu Gajdoše.

Úterý 11. 9. od 16:30 hodin trénink v Černilově

Čtvrtek 13. 9.  - od 16:30 hodin trénink v Černilově

Sobota 15. 9. - mistrovský turnaj (2 zápasy) v Černilově, sraz 9:15 v kabinách. Nominace: Míša Potáč, Rostík, Pavlík Bureš, Kuba Flégl, kluci Doležalovi, Pepa Macháček + ještě doplníme na tréninku. Prosím o pomoc s přípravou hřišť.

Začínáme trénovat od začátku školního roku, tréninky budou prozatím v úterý a ve čtvrtek od 17 hodin, uvidíme, jak v říjnu a v listopadu.

Takže:

Úterý 4. 9. od 17 hodin trénink v Černilově

Čtvrtek 6. 9. - místo tréninku mistrovský turnaj (3 zápasy) v Třebechovicích, sraz nejpozději v 16:30 na místě. Nominace: Míša Potáč, Rostík, Pavlík Bureš, Kuba Flégl, kluci Doležalovi, Honzík Gajdoš + případně doplníme v úterý na tréninku

Sobota 8. 9. - mistrovský turnaj (2 zápasy) v Prasku u Nového Bydžova, sraz nejpozději v 9 hodin na místě. Nominace: Míša Potáč, Rostík, Pavlík Bureš, Kuba Flégl, kluci Doležalovi, Honzík Gajdoš, Pepa Macháček.

--- fotogalerie na RAJČETI zde

DEN 6 patek, nocni zpravy

Tak, a jsem tady zas. Nocni pochod odvahy byl hodne napruzenej, i kdyz byl kratsi, nez je zvykem. Kratsi draha neumoznovala uplne pripravit veskera zakouti strachu, nicmene rozklepani kluci se odvazne na ni vydali. Omotani sviticimi tyckami vyrazili do terenu se zaludkekm v krku. Straseni bylo ukrutne, nekteri kluci vyprdli posledni plyny. No, vsechno je v poradku, smradi .-)

DEN 6 patek

Zkontrolujte si, že jste přihlášeni na naše akce - soustředění a příměstský tábor.