Elévové mladší

Čtvrtek 19. 9. od 17 hodin Lhota pod Libčany - sraz v 16:30 na místě. Nominace - vzhledem k nemocem všichni - Pavel Bureš, kluci Šulcovci, Vašík Kubař, Dante, Domča Špička, Linda

Neděle 21. 9. od 9:30 hodin Třebechovice pod Orebem - sraz na místě v 9 hodin, nominace jako v úterý plus Doležalovci

Sraz na místě nejpozději ve 13:30, s sebou věci na fotbal, pití (lahev s vodou).

Nominace: Pavlík Bureš, Šulcovci, Doležalovci, Tadeáš Neubauer, Vašík Kubař, Dante, případně další dle tréninku.

Vzhledem k tomu, že nám vybouchla chata na soustřeďko, děláme jen příměšťák. Za to bude víc formou soustředka, tedy víc týmových soutěží, pohody, dobrodrůža.

Termín: pondělí 19.8. - pátek 23.8.
Cena:
 200,- na den, tedy 1000,- na celý týden

Informace: Klasická akce, ale tentokrát pod vedením našich hvězd A-týmu. Každý den je sraz v 8:00 na hřišti. Tréninky probíhají max do 16:30.
Pak se kluci/holky vykoupou a budou k vyzvednutí. Trénink dopoledne a odpoledne, jídlo ve škole, zpestření v KSD a školní tělocvičně. Trénovat se bude po skupinach dle věku a výkonosti, týmové hry společně.

Bereme svěřence od 6ti let (školáky).

Prosím hlaste se na mail  primestsky_tabor@fkcernilov.cz .

Rozlučka se sezonou proběhne v pátek 28. 6. 2019 od 18 hodin do XX hodin ve sportovním areálu v Černilově v místě volejbalových kurtů.

S sebou děti, sportovní oblečení, obuv i pro rodiče (bude fotbálek děti vs. maminky, případně tatínkové), dobrou náladu. Maminky poprosím o něco dobrého sladkého a nebo slaného. Maso (kýty), pivo, limo zabezpečíme my.

Vybíráme 100 Kč za dospělého, zbytek doplatí FK .

Začátek 10:00, sraz mezi 9:15 - 9:30 na místě. Nominace: Rostík, Fléglis, Doležalovci, David Šimek, Pavlík, Lukáš.

V tomto týdnu nás čekají 2 zápasy:

- čtvrtek 25. 4. od 16:30 v Třebechovicích pod Orebem, sraz 16:00 na místě, nominace: Pavel Bureš, Rostík, Fléglis, David Šimek, kluci Šulcovi, kluci Doležalovi, Vačík Kubař, Dante.

- sobota 27. 4. od 10 hodin v Černilově, sraz 9:15 u buněk umělky (tam se budeme jen převlékat, hrát se bude na hlavním hřišti), prosím o pomoc s přípravou hřiště. Nominace stejná. Hraje se i za deště :-), vzít bundy

Protože se množí dotazy rodičů a hráčů, tak raději sepisuji vše sem na jedno místo.

1. Příspěvky na rok 2019 - chci zaplatit a nevím kam a jak ?

Výše oddílových příspěvků zůstává stále stejná jako posledních 7 let. Platí tedy stále princip, že oddílové příspěvky jsou 1200,- Kč na kalendářní rok + vybíráme příspěvek pro FAČR (fotbalovou asociaci).

Slevy na oddílových příspěvcích:

• Druhý sourozenec platí polovinu, tedy 600,- Kč
  • Třetí a další sourozenci jsou zdarma
  • Děti funkcionářů a trenérů příspěvky neplatí

Příspěvky na Fotbalovou asociaci – FAČR:
Mládežníci do 18 let, kteří hrají mistrovská utkání po platí ročně 100,- Kč. Dospělí a funkcionáři 200,- Kč. Tuto platbu FAČR za aktivní hráče už jsme zaplatili dopředu hromadně, všichni aktivní hráči jsou v "zeleném" stavu.
Tyto příspěvky neplatí fotbalová školička (přípravka) a stará garda, kteří nehrají soutěže řízené FAČR.

Způsob výběru:

1. V současné době preferujeme nejpohodlnější a nejtransparentnější způsob – platbu přímo na oddílový účet. Číslo klubového účtu: 2400403756/2010 (Fio banka), variabilním symbol je prvních šest čísel z rodného čísla (to před lomítkem), do zprávy pro příjemce pro jistotu připište za koho platíte. V případě platby za několik sourozenců uvádíme čísla toho nejstaršího.
  2. Hotově už jen výjimečně – u trenéra jednotlivého oddílu.

Termín: do konce dubna

Příklady:

1. Mám 3 fotbalisty v žácích a elévech. Zaplatím za prvního 1200 (klubu) + 100 (FAČR), za druhého 600 + 100, za třetího 0 + 100. Tedy celkem pošlu na účet oddílu 2100.
  2. Mám jednoho fotbalistu u elévů a druhého ve fotbalové školičce. Zaplatím za prvního 1200 (klubu) + 100 (FAČR), za druhého 600 + 0 (školička není evidovaná ve FAČR). Tedy celkem pošlu na účet oddílu 1900.
  3. Mám jednoho malého fotbalistu v mladších elévech – 1200 (klubu) + 100 (FAČR) = platím 1300.
  4. Mám jednoho malého fotbalistu ve fotbalové školičce – platím 1200.

Mistrovský turnaj v pátek 12. 4. 2019 od 17 hodin v Předměřicích nad Labem, sraz 16:30 na místě.

Nominace: Pája Bureš, Rostík, Fléglis, David Šimek, Doležalovci, Šulcovci

Tréninky od 5. 3. 2019 jsou vždy v úterý a ve čtvrtek od 16:15 na hřišti v Černilově