Teplákové soupravy + placení příspěvků

Skvělá zpráva pro naše hráče, již jsme obdrželi od dodavatele teplákové soupravy, ktreré jsou připraveny k odběru u Vašich trenérů. Prosíme, aby jste si soupravy od trenérů převzali,podepsali a zapatili převodem na účet oddílu. Cena je 800Kč od nejmenších po starší žáky a 1000Kč pro dorostence.

č.ú. : 2400403756/2010

v.s. 22800

text: příspěvek klub - ( rok narození, příjmení a jméno)

Dále Vás prosíme o zkontrolování, jestli jste zaplatili příspěvky. Bohužel máme mnoho hráčů, od kterých jsme nic neobdrželi. Proto Vám ještě jednou kopíruji celý text.

Od září budeme vybírat členské příspěvky na novou sezónu. Celková částka na celou fotbalovou sezónu bude 2000Kč. Platbu dělíme na dvakrát, tudíž 1000Kč od září do konce prosince a druhých 1000Kč od ledna do konce června. Pokud máte v oddíle dvě děti, snižuje se částka u druhého dítěte na polovinu. Děti trenérů platí za celou sezónu také pouze 1000Kč.

Prosíme o platbu na účet č.:  2400403756/2010, variabilní symbol je datum narození dítěte, do poznámky jméno dítěte.

Kdo chce může zaplatit celou částku najednou, jen prosíme, nezapomeňte variabilní symbol a jméno dítěte, ať můžeme platby spárovat. Děkujeme