Trénink

V sezóně:

Trénujeme standardně 2x týdne na hřišti FK Černilov - úterý a čtvrtek.
Trénink od 16:30 do 18:00.
V případě nepříznivého počasí se trénink nekoná - rodiče hráčů především z okolních obcí mohou zvážit účast svých dětí nebo zavolat na kontaktní telefon.

Dobrý den, ahoj,

všichni bychom se rádi vrátili na hřiště a začali alespoň trénovat, ale současné vládní nařízení, že se může trénovat po dvojicích s rozestupy 10 metrů není o fotbale, fotbal je kolektivní sport. Technicky by nebylo možné trénovat především nejmladší děti.

Z tohoto důvodu jsme se rozhodli, že trénovat budeme až ve chvíli, kdy bude povoleno trénovat alespoň ve skupině 6 lidí.

Moc doufáme, že to bude co nejdříve.

Jarda Pokrupa

Tréninky budou v úterý a ve čtvrtek od 16 hodin na zadním hřišti.

Používáme značku Erima. Nakupuje přes firmu Gazzasport Karlovy Vary (www.gazzasport.cz ), která má internetový obchod Erisport. Naše současná kolekce se jmenuje Club 1900 2.0. Kromě našich teplákovek a bund je v této kolekci další zboží. Níže dám odkaz. Kdybyste nějaké zboží chtěli, umím zařídit slevu.

Teplákovky a šusťákovky pro kluky jsou velikosti 116, 128, 140 a 152. Je možné kombinovat i velikosti, zpravidla bundy ostatní rodičové kupovali trochu větší. Díky příspěvku FK Černilov jsou ceny trochu nižší než e-shopu,  cena za teplákovou soupravu je 800 Kč, tepláková souprava plus šusťáková bunda je 1.300,- , na bundách je černilovský znak. Barva žluto - černá.

Minulý pátek byla otevřena plocha s umělou trávou v areálu fotbalového hřiště a protože nám počasí přeje, tak budeme chodit trénovat nadále ven, na tuto umělou trávu. Tréninky budou v úterý a ve čtvrtek již od 16 hodin. Přezouvat se děti ve žluté buňce, která je asfaltové ploše u umělky.

Trénink v tomto týdnu nebude v úterý. Vzhledem k počasí budeme nadále chodit ven, máme ale problém s umělkou, která by snad měla být hotová do do pátku, možná již ve čtvrtek.

Trénink naplánujeme na čtvrtek od 16 hodin zahájení, trénink bude hodinu - buď hřiště a nebo umělka. Na umělku se bude chodit v čisté obuvi, tím myslím to, že kopačky si děti nazouvat až na místě.

Pokud to půjde, tak se budeme snažit chodit ven, máme plánovanou jednou tělocvičnu ve čtvrtek, ale pro její "velikost" se  mi do ní moc chodit nechce.

Další termíny záleží na počasí, udělání umělky.

Tréninky od září prozatím každé úterý a čtvrtek od 16:30, je možné, že budeme časy měnit.

Na úvodní stránce informace k náborům!!

--- fotogalerie na RAJČETI zde

DEN 6 patek, nocni zpravy

Tak, a jsem tady zas. Nocni pochod odvahy byl hodne napruzenej, i kdyz byl kratsi, nez je zvykem. Kratsi draha neumoznovala uplne pripravit veskera zakouti strachu, nicmene rozklepani kluci se odvazne na ni vydali. Omotani sviticimi tyckami vyrazili do terenu se zaludkekm v krku. Straseni bylo ukrutne, nekteri kluci vyprdli posledni plyny. No, vsechno je v poradku, smradi .-)

DEN 6 patek

Zkontrolujte si, že jste přihlášeni na naše akce - soustředění a příměstský tábor.

Posílám slibovaný sumář informací: