Trénink

V sezóně:

Trénujeme standardně 2x týdne na hřišti FK Černilov - úterý a čtvrtek.
Trénink od 16:30 do 18:00.
V případě nepříznivého počasí se trénink nekoná - rodiče hráčů především z okolních obcí mohou zvážit účast svých dětí nebo zavolat na kontaktní telefon.

Změnil se čas, počasí se začíná lepšit, proto na tréninky budou již na fotbalovém hřišti úterý, čtvrtek od 16:30 do 18 hodin.

Zítra bude v záložce Ke stažení rozpis zápasů na jarní sezonu.

Plán:

Úterý 27. 3. od 16:30 - trénink Černilov fotbalové hřiště

Čtvrtek 29. 3. - trénink nebude, prázdniny

Víkend - volno

Fotogalerie - průběžná aktualizace je k vidění na Rajčeti

DEN 6 patek

NEJDRIVE NEJDULEZITEJSI INFO - zitrejsi vydej materialu (deti) OD DESETI HODIN (dle moznosti nejezdit o moc driv, v pul devate je snidane, tak abychom to vsechno stihli)

Nazdar lidi, informace z posledniho dne soustredeni, nabiteho potem, urputnou snahou, puchyri uriznutymi ziletkou a shozenymi kilogramy sadla vam prinasi vzdy zurivy Jarolim Basak.

Soustředění se uskuteční v Horním Maršově v Penzionu u zámku od neděle 13. 8. do soboty 19. 8. 2017.

Sraz buď ve 14 hodin u kabin v Černilově a nebo kolem 16. hodiny u penzinu. Peníze budeme vybírat na místě 2.600,- Kč - někteří hradili již zálohy). S sebou věci na fotbal do každého počasí, věci na pobyt v penzionu, hygienické potřeby, menší kapesné (jídlo - 5 krát denně -  a pití bude samozřejmě zabezpečeno), zákaz mobilů, tabletů a jiných elektronických her.

Při nástupu odevzdat potvrzení o bezinfekčnosti (bude jako příloha této zprávy) + případnou zprávu o zdravotních omezeních, případné léky, které kluci berou.

Přihlášeni jsou:

- přípravka a elévové -  Maty Daněk, Täubner, Mach, Černý, Kuba Havelka, Hojný, Adam Petrikovič, Radim Klobučar, Rybín, Adam Klobučar, Šolc, Káža, Jakub, Scheuer, Matlák

Protože se množí dotazy rodičů a hráčů, tak raději sepisuji vše sem na jedno místo.

1. Příspěvky na rok 2017 - chci zaplatit a nevím kam a jak ?

Výše oddílových příspěvků zůstává stále stejná jako posledních 5 let. Platí tedy stále princip, že oddílové příspěvky jsou 1200,- Kč na kalendářní rok + vybíráme příspěvek pro FAČR (fotbalovou asociaci).

Slevy na oddílových příspěvcích:

• Druhý sourozenec platí polovinu, tedy 600,- Kč
  • Třetí a další sourozenci jsou zdarma
  • Děti funkcionářů a trenérů platí poloviční příspěvky

Příspěvky na Fotbalovou asociaci – FAČR:
Mládežníci do 18 let, kteří hrají mistrovská utkání po platí ročně 100,- Kč. Dospělí a funkcionáři 200,- Kč. Tuto platbu FAČR za aktivní hráče už jsme zaplatili dopředu hromadně, všichni aktivní hráči jsou v "zeleném" stavu.
Tyto příspěvky neplatí fotbalová školička (přípravka) a stará garda, kteří nehrají soutěže řízené FAČR.

Způsob výběru:

1. V současné době preferujeme nejpohodlnější a nejtransparentnější způsob – platbu přímo na oddílový účet. Číslo klubového účtu: 2400403756/2010 (Fio banka), variabilním symbol je prvních šest čísel z rodného čísla (to před lomítkem), do zprávy pro příjemce pro jistotu připište za koho platíte. V případě platby za několik sourozenců uvádíme čísla toho nejstaršího.
  2. Hotově už jen výjimečně – u trenéra jednotlivého oddílu.

Termín: do konce března

Příklady:

1. Mám 3 fotbalisty v žácích a elévech. Zaplatím za prvního 1200 (klubu) + 100 (FAČR), za druhého 600 + 100, za třetího 0 + 100. Tedy celkem pošlu na účet oddílu 2100.
  2. Mám jednoho fotbalistu u elévů a druhého ve fotbalové školičce. Zaplatím za prvního 1200 (klubu) + 100 (FAČR), za druhého 600 + 0 (školička není evidovaná ve FAČR). Tedy celkem pošlu na účet oddílu 1900.
  3. Mám jednoho malého fotbalistu v mladších elévech – 1200 (klubu) + 100 (FAČR) = platím 1300.
  4. Mám jednoho malého fotbalistu ve fotbalové školičce – platím 1200.

Omlouváme se, ale řešíme problémy s trenéry této kategorie, loňská přípravka prozatím chodí s ml. elévy v pterý a ve čtvrtek od 16:30

Fotogalerie - průběžná aktualizace je k vidění na Rajčeti

DEN 6 patek

NAZDAR SMRADI!

Z posledniho soutezniho dne letosniho soustredeni fotbalovych nadeji Cernilova se vam s par informacemi z prubehu soutezi hlasi zurivy (a sedreny jak brada od asfaltu) reporter Jarolim Basak.

Tréninky v úterý od 16:30 a v pátek od 16 hodin na hřišti (poslední trénink v pátek 17. 6.)

Čtvrtek 9. 6. 2016 od 17 hodin - turnaj v Třebechovicích pod Orebem, sraz v 16:30 na místě, zúčastní se všichni + Radim Klobučar, Kuba Kvašinský, Péťa Dvořák, Tadeáš. Šéfovat bude Michael Šmied, tel. 776 870 891.

Tréninky v úterý od 16:30 a v pátek od 16 hodin na hřišti.

1. 6. 2016 od 17 hodin - turnaj v Černilově, sraz v 16:30 u kabin (vchod od dětského hřiště), zúčastní se všichni + Radim Klobučar, Kuba Kvašinský, Péťa Dvořák, Tadeáš. prosím tatínky, aby mi pomohli s přípravou hřiště (branky, sraz na hřišti v 16:30)

Úterý 10. 5. od 16:30 - trénink Černilov

Středa 11. 5. od 17 hodin - turnaj Hradec Králové u ZŠ Milady Horákové, sraz od 16:15 - 16:30, účast všichni + ze starších Klobouček, Tadeáš, Kváša, Peťka Dvořák. S sebou pití, mikinu, chrániče, dobrou náladu

Pátek 13. 5. od 16 hodin - trénink Černilov