Mistrovská soutěž

Hodnocení zápasu je přebráno ze stránek FK Jaroměř:

SŽ - DAHASL Krajský přebor starších žáků U 15 - 19. 8. 2018 od 12:15 - hřiště Jaroměř

FK Jaroměř/FK Černilov - FC Nový Hradec Králové   3 : 1 (2 : 1)
Branky: Veselovský; Krejza 2x - Horyna

FK Jaroměř/Černilov: Malý - Voslař, Hovorka, Macháň, Havelka - Veselovský, Skalický, Bešík, Pásler - Škodová, Rezek
Střídali: Kňourek, Petrikovič, Císař, Krejza, Vrabec

Miláčci, první mistrák se neúprosně blíží. Jaký bude tedy plán:
Protože jsme na soustředění s mladšíma kusama, budou starší žáci trénovat tento týden jen v Jaroměři, tak doufám, že kdo je doma, tak přijede potrénovat.

čtvrtek: trénink od 17ti v Jaroměři
neděle 19.8. : mistrák proti FC NHK od 12:15 v Jaroměři, sraz na místě nejpozději v 11:15

další týden máme příměstský tábor. Kdo je přihlášen, má to jasné. Kdo není, ale chtěl by si přijít zatrénovat, tak se může každý den od cca. 15:00 přidat

sobota 25.8. : mistrák proti Olympii/Kratonohy od 15:00 v Kuklenách, sraz na místě nejpozději v 14:15

Ve středu 8.8.2018 jsme od 17:30 hodin sehráli na domácím hřišti v Černilově první přípravné utkání na společnou sezónu s FK Jaroměř. Soupeřem nám byl rovněž spojený tým TJ Sokol Malšova Lhota/FC Slavia HK. Zápas skončil naším jednoznačným vítězstvím. Sešlo se nás 15 hráčů do pole a 2 brankáři. Hodnocení zápasu, viz. níže, je přebráno ze stránek FK Jaroměř:

FK Jaroměř/FK Černilov - TJ Sokol Malšova Lhota/FC Slavia HK   8 : 0 (3 : 0)
(Hepnar 2x; Škodová 2x; Petrikovič; Bešík; Veselovský; Saša)

FK Jaroměř/Černilov: Hejtmánek - Voslař, Hovorka, Macháň, Havelka  - Hepnar, Bešík, Skalický, Petrikovič - Rezek, Škodová
Střídali: Veselovský, Saša, Císař, Potoček, Brož, Malý

Přátelé, nová a doufám, že zajímavá a úspěšná sezóna začíná.
Pro tento rok se spojujeme s týmem Jaromeře, protože dohodnuté spojení Meziříčí na poslední chvíli nedopadlo. Na druhou stranu budeme hrát vyšší soutěž (krajský přebor) a Jaroměř disponuje silnějším hráčským kádrem. Na turnaji v Meziměstí jsme si ošahali, že to bude fungovat dobře.

Princip sténování a hraní je jednoduchý, dělíme se rovným dílem: půl domácách zápasů se bude hrát u nás a půl v Jaroměři, trénink alespoň ze začátku než se sehrajeme bude probíhat - pondělí v Jaroměři, ve čtvrtek u nás a středu si dáme sami s mladšími žáky pohromadě.

Jaký je plán na nejbližší týdny:

Pondělí 23.7. - trénink 17:00 v Jaroměři
Čtvrtek 26.7. - trénink 17:00 v Černilově
Čtvrtek 2.8. - trénink 17:00 v Černilově - rušíme pro dovolenky
Středa 8.8. - přípravný zápas se Slávií/Malšovou Lhotou v Černilově od 17:30 (sraz 16:45)
Čtvrtek 9.8. - trénink 17:00 v Jaroměři - rušíme pro dovolenky

Podstatné - první mistrák by měl proběhnout v neděli 19.8. - potřebuju info, jestli všichni můžem.

Zkontrolujte si, že jste přihlášeni na naše akce - soustředění a příměstský tábor.

10.06.2018 - 14:15
10.06.2018 - 17:45

Sestava: Hejtmánek - Havelka, Chudý, Hovorka, Voslař - Mikušík , Bešík, Sekyra , Vrabec - Jaroš, Fiala - střídali: Petrikovič, Myšák, Vrběcký, Veselovský

Černilov - Hostinné 8:2 (3:2)
(Fiala 3x, Jaroš 2x, Mikušík, Petrikovič, Veselovský)
První poločas byl z naší strany přímo strašidelný. Myslíme si, že se soupeřem bez bodu se nám nemůže nic stát a že góly přijdou samy. Nejen, že pohrdneme šancemi a nekombinujeme, ale necháme si dát i dvě branky. V druhé půli, ale zvýšíme kvalitu, přeuspořádáme řady. Posun Chuďase do středu zálohy nám dodá jistotu a mezihru. Celý poločas jsme na půlce hostí a dobrou kombinací je rozebíráme. Exkluzivní byla Davidova akce, kdy ze stopera v chůzi projde hřištěm, vymotá stále v chůzi 6 hráčů soupeře včetně gólmana. To jsem snad ještě neviděl.

Po příjemné rozlučce jsme tak zakončili vcelku úspěšnou a příjemnou sezónu. Zároveň se těšíme na novou, kde už nebude tolik 03kových kolohnátů.

Kdo si chce ještě kopnout, tak tento týden může na fotbálek s mladšími žáky v úterý a ve čtvrtek od 16:30.
Kdo se chce ještě hýbat dát, může se mnou a s Davidem chodit na pravidelné výběhy na okruh.

Uvidíme se na začátku srpna !!!

02.06.2018 - 16:10

Vrabec - Havelka, Jaroš, Křeček, Voslař - Mikušík, Bešík, Chudý, Hovorka - Sekyra, Fiala - střídali: Vrběcký

Dvůr Kálové - Černilov 1:2 (1:0)
(Sekyra, Vrběcký)
Do utkání jsme šli s velkým respektem. Soupeř nás na podzim totálně převálcoval a i první poločas byl lepší. Fyzicky disponovaní, rychlí a techničtí hráči nám svými průniky po křídlech dělali velké problémy. Naštěstí byl dnes ve velké formě Tobík, který chytal jak o život. Někdy pomohlo i štěstí, když například domácí hráč Tobíka obejde, ale přestřelí naši prázdnou bránu. Gól za poločas dostáváme jen jeden a sami máme několik zajímavých šancí hlavně díky Danovi, kde chybí kousek nebo akci zastaví rozhodčí přísným posouzením ofsajdu.
Do druhé půle vstoupíme lépe. Rychlý gól Martina Sekyry nám vlije do žil síly. Kluci zjistí, že to jde přidají, dřou a najednou si šance vypracováváme my. Gól nepadne bohužel po krásné akci Dana, kdy Davidu Mikušíkovi předloží míč před prázdnou bránu. Ani Chuďasovy tutovky k brance nevedou, ale nakonec se podaří gól vsítit našemu žolíkovi Jášovi. Béša ho dobře našel ve vápně a Jáša chladnokrevně uklízí míč placírou k tyči. V posledních minutách se soupeř nadechne k velkému tlaku, ale všichni kluci hrají na maximum a cennou výhru uhájí.