Mistrovská soutěž

Středa 26. 8. - zápas od 18 hodin s Rychnovem v Černilově, sraz v 17 hodin v kabinách

Čtvrtek 27. 8. - trénink od 17:30 v Černilově, účast i těch, kteří jsou na příměstském táboře

Sobota 29. 8. - zápas v Broumově od 10 hodin, proto sraz už v 7:30 u kabin, ve čtvrtek bych rád věděl, kteří rodiče pojedou. Nominace všichni - Táca, Fun, Jáša, Jířa, Aleš, snad Fánek

Neděle 30. 8. - zápas dorostu v Černilově od 10 hodin, sraz v 9:00 hodin v kabinách, nominace - Táca, Fun, snad Fánek

Prosím o účast všech!!

Tréninky do konce února pokračují v Třebechovicích, osobně říkám, že z některých vás jsem, chlapi, nešťastný, zmatený.

O tomto týdnu již začínají zápasy, konkrétně pohár:

- sobota 22. 2. od 10 hodin umělka Slávia Hradec Králové, sraz 9 hodin, nominace všichni

- sobota 29. 2. od 10 hodin umělka Slávia Hradec Králové, sraz 9 hodin, nominace všichni.

Další přípravný zápas neděle 26. 1. 2020 od 16 hodin umělá tráva Slávia Hradec Králové, sraz 15:15 na místě, nominace vzhledem k nemocen všichni.

To je to pozitivní. Negativní je, že i přesto, že jste slibovali, že dorazíte na tréninky do Třebechovic (jsme společný tým, v 5 se nevyplatí v Černilově trénovat), tak tento týden dorazil v pondělí Jáša, ve středu Jáša a Filda Slepička, maminka omluvila Fildu Peldu. Ostatní nic.. Ani se omluvit, ani se ozvat. Někteří vyžadujete, aby se k vám ostatní chovali skoro jako k dospělým, ale sami se dospěle nechováte.

Zde je odkaz na stránky Třebechovic, kam jsme (tak, jak jsme se domluvili na rozlučce) umístili program: http://www.sktrebechovice-fotbal.cz/sezona.asp?id=169 .

Takže tréninky pondělí od 17 hodin na UMT a ve středu tělocvična od 18:30 do 19:30. Navíc každou sobotu od 10 15 společný trénink s dorostem v Černilově.

Okresní halové přebory Předměřice v neděli 1. 12. 2019, sraz 9:30 - 9:45 na místě.

Nominace: Slépa, Jáša, Filip Pelikus, Honza Pelouch, Adam Pánek, Funaldo, Radek Kulhavý, Cyril Jakub.

S sebou věci do haly - sálovky, ručník, chrániče

Sraz v soboru v 10:30 v Třebechovicích, nominace všichni kromě Jáši, který má jinou akci, tedy i Bobča, který je asi zraněn a Simon, který má mít také pochroumaný palec. Kdo nebude na hřišti, tak bude fandit, po zápase dáme malé pohoštění.

Tréninky úterý, čtvrtek od 17 hodin společně s dorostem v Černilově.

Zápas - neděle 27. 10. od 10 hodin v Třebechovicích. Sraz v 9 hodin na místě. Nominace všichni. POZOR, JE TO ZMĚNU OPROTI ROZPISU.

Pomoc dorostu - sobota od 13 hodin se hraje v Černilově. Předběžně Paprika, Bobča, Fun, Honza Pelouch.

Místrovský zápas je v sobotu 19. 10. od 13:15 hodin ve Vamberku, sraz 12:15. Nominace - všichni.

Úterý a čtvrtek od 17 hodin - trénink Černilov společně s dorostem

Sobota od 13 hodin - zápas na hřišti v Třebechovicích, soupeř Kostelec/Častolovice, sraz 12 hodin. Nominace podle účasti na trénincích, podle chlapského chování a respektování příslušnosti k celému fotbalovému oddílu FK Černilov.

Odkaz na další zápasy:

nebo

Nominace: na starší žáky - Pelikus, Pánek, Kleiner, na dorost (také So od 13) - Petrikovič, Brož, Funaldo

Nominace - všichni, Filda Slepička pravděpodobně poločas do branky.
Sraz v Hořiněvsi v 9 hodin.

Ti, kteří v neděli jedou s dorostem, tak sraz ve 12:30 u kabin. Odvoz zabezpečí dorost.