Mistrovská soutěž

22.04.2018 - 14:30
22.04.2018 - 16:15

Sestava: Vrabec - Havelka, Chudý, Hovorka, Voslař - Mikušík , Bešík, Veselovský, Petrikovič - Fiala, Jaroš - střídali: Jílek, Vrabec, Křeček, Sekyra

Tento týden je standardní model:

ÚTERÝ - trénink venku na zadním hřišti 16:30 - 18:00 
STŘEDA - dobrovolně kdo má chuť, tak s mladšíma žákama16:30 - 18:00
ČTVRTEK - trénink venku na zadním hřišti 16:30 - 18:00

NEDĚLE - mistrák doma proti týmu Dobruška/Opočno, sraz 13:30 v kabinách

A připomínám členské příspěvky, viz. článek níže

Rychle a stručně z posledních dvou zápasů:

Žacléř - Černilov 4:1 (1:1)
(Jaroš)

Náročný čtvrtek. Být včas na zápase nebyla žádná legrace, takže jsme se s vyplazeným jazykem dostali čtvrhodinku před zápasem do kabin. Domácí rozpumpovaní a natěšení na zápas. Navíc nám od posledního duelu soupeřovi hráči povyrostli a zápas bolel. Domácí disponovali několika pro tuto soutěž nadstandardními hráči, přidali rychlost, důraz a tvrdost, lehce nad rámec pravidel, která procházela. Držení, chytání za dres - prostě už dospělý fotbal a s tím jsme se nesrovnali.
Paradoxně v prvním poločase nás domácí doslova mleli, za půlkou jsme byli jen vyjímečně, střely jsme měli jen 3, ale povedl se jeden brejk a ještě Davidův trestňák "smrděl" gólem, ale ustáli jsme hodně ošemetných situací. Zato v druhé půli, kde jsme byli výrazně aktivnější směrem dopředu a herně jsme se zvedli, tak nás domácí trestali góly. 

Hoříněves - Černilov 9:0 (3:0)

() 
Zápas jsme přijeli nějak odehrát, bez pěti klíčových hráčů základní sestavy jsme neměli nárok. Ranní turnaj mladších žáků nám také moc nepomohl. Abysme uspěli s týmy z horní poloviny tabulky musíme být holt kompletní.

V týdnu musíme zase dobře potrénovat a v neděli se sejít "plné palbě" doufejme už na hlavním hřišti.  

Tento týden máme dokonce 2 mistráky s kvalitními soupeři. Takže:

ÚTERÝ - trénink venku na zadním hřišti 16:30 - 18:00 
STŘEDA - dobrovolně kdo má chuť, tak s mladšíma žákama 16:30 - 18:00

ČTVRTEK - mistrák v Žacléři od 17:00 sraz 16:30 na místě.
Na tréninku se musíme dohodnout na odvozu, protože je to opravdu "zájezd" (počítejte s hodinovou cestou). Vyrážet bych chtěl cca. v 15:30 z Černilova.

SOBOTA mistrák v Hoříněvsi od 15:00 sraz nejpozději 14:30 na místě.
Bude hodně hlášených absencí a souběh s mladšími žáky, takže je potřeba se dát do kupy.

08.04.2018 - 13:45
08.04.2018 - 15:15

Sestava: Vrabec - Havelka, Chudý, Hovorka, Voslař - Sekyra, Bešík, Veselovský, Mikušík - Fiala, Jaroš - střídali: Myšák, Vrběcký

Černilov - Velké Poříčí 6:0 (2:0)
(Fiala 3x, Jaroš 2x, Veselovský)
Dnes se nám povedla odveta za podzimní zápas v Poříčí. Sešli jsme se ve slušné sestavě, chybělo jen několik borců a tomu odpovídal i fotbal. Celý zápas jsme měli herně navrch a soupeře jsme pustili jen do jedné šance, kterou Tobík pořešil. Jinak jsme nebezpeční a fotbalov byli hlavně my. Hrbolatý terén ztěžoval kombinaci, ale přesto jsme se o ni snažili a když se povedla, byla radost koukat. Velice dobrá práce. Kluci si vzali k sdrci co jsme si řekli po minulém zápase a na výkonu to bylo hned znát.

Tento týden je standardní model:

ÚTERÝ - trénink venku na zadním hřišti 16:30 - 18:00 
STŘEDA - dobrovolně kdo má chuť, tak s mladšíma žákama16:30 - 18:00
ČTVRTEK - trénink venku na zadním hřišti 16:30 - 18:00
NEDĚLE - mistrák doma proti Velkému Poříčí, sraz 13:00 v kabinách

31.03.2018 - 10:00
31.03.2018 - 11:30

Sestava: Vrabec- Havelka, Chudý, Hovorka, Voslař - Myšák, Bešík, Mikušík, Jílek - Fiala, Jaroš - střídali: nikdo

Slávia HK/Malšova Lhota - Černilov 3:2 (2:0)
(Fiala, Jaroš)
Prodloužený víkend a souběh s mladšími žáky nás dostal do prekérní situace, kdy jsme neměli hráče a tak jsme zápas museli odehrát bez střídání. V prvních minutách začneme slušně. Péťa Jílek se pěkně uvolní a jde sám na gólmana, střela není tvrdá ani přesná, David se dostane napadáním gólmana do tutovky, ale branka z toho není. Postupně ubývá kombinace a zase se hraje holomajzna. Domácí nás začínají přehrávat ve středu pole, kde naší prckové nestačí na o hlavu větší kluky. Z nedůrazu pramení první branka, kdy nedostoupíme a necháme střilet domácáho kapitána a ten z nějakých 30ti metrů vymate šibenici. Po chvíli nereagujeme na odražený balón a situace se opakuje. V tu chvíli měníme rozestavení a Chuďas musí na střed, Havča na stopera a hra se srovnává. Do druhé půle vstoupíme výborně, kombinujeme, bojujeme dáme si dobrou finálku, takže najednou si připravíme šance a z těch nejvyloženějších 2 proměníme. Ale pak zase přestáváme hrát a probere nás až třetí gól, po kterém se nastěhujeme na polovinu domácích a snažíme se srovnat. Domácí si nic nekomplikují poslední minuty jen odkopávají a výsledek pohlídají.
Oproti čtvrtku zlepšení, ale ještě málo. Do dobré pohody se dostáva Dan, líbili se mi Havča s Chuďasem, ale někteří borci jsou oproti podzimu dost z formy. A to se srovná až pravidelným tréninkem. Takže se na vás těším v úterý a ve čtvrtek a neděli máme šanci na reparát s Poříčím. 

29.03.2018 - 16:00
29.03.2018 - 17:31

Sestava: Hejtmánek - Havelka, Chudý, Hovorka, Vrabec - Sekyra, Bešík, Veselovský, Mikušík - Fiala, Jaroš - střídali: Myšák

Černilov - Vamberk/Rokytnice 1:10 (1:4)
(Jaroš)
Zápas jak ze zlého snu. Hraje se vcelku brzo ve všední den, být před třetí na hřišti mne je docela složité, ale nějak se zadařilo. O to horší bylo překvapení, že i přes nahlášení zápasu neni připraveno nic kromě nalajnování. Takže místo nějaké rozcvičky a přípravy na zápas řešíme s klukama odnos tréninkových bran, přenos velkých bran (ani ve 12ti jsme ji nebyli schopni málem odnést z vedlejšího plácku), chybějící sítě, praporky, ukotvení atd. S přicházejícím rozhodčím tak, tak všechno připravíme a jde se na plac. Hrůza. A ve stejném režimu probíhá i zápas. Hosté přijeli kompeltní a busem a jak to v této soutěži už bývá, vyhrává ten kdo má větší počet předčasně vyspělých hráčů. Což byli hosté. Fotbalově to z obou stran nebyla žádná hitparáda, ale soupeř byl větší a výrazně tvrdší a bojovnější. My jsme měli šanci jen když jsme zakombinovali po zemi, ale to se moc nedařilo. První tři brány si v podstatě dáme sami a když se nadechujeme k náporu v druhé půli, tak zase přijde dlouhý nákop, souboj a gól. V tu chvíli klasika - hlavy dolů, přestáváme běhat a hrát a góly přibývají. 

Tento týden opravdu bude intenzivní. Počasí se jakž takž umoudřilo, takže začínáme trénovat venku a taky nás čekají 2 mistráky.
Ve čtvrtek se bohužel tluče s hokejem, ale prosím dejte přednost fotbalu, potřebujeme utkání odehrát. Pak je prodloužený víkend a zápas na potvoru pěkně v prostředku a jako bonus se souběhem s mladšími žáky, opět potřebujeme každou nohu ...

ÚTERÝ - trénink venku na zadním hřišti 16:30 - 18:00 
ČTVRTEK - mistrák doma s Vamberkem/Rokytnicí, sraz 15:15 v kabinách  
SOBOTA - mistrák proti Slávii HK na UT Slávie, sraz 9:15 na místě

Počasí nám dělá radost. Ven to ještě tento týden nejpíš ještě nepůjde. Takže klasika.
Zároveň bysme měli hrát v neděli doma, což mi vzhledem ke klimatickým podmínkám přijde stále jako utopie, budu zjišťovat stav. 
NEDĚLE - zápas zrušen kvůli nehratelnému povrchu, s Roudicí se dohadujeme na náhradním termínu

ÚTERÝ - umelá tráva Smiřice 17:00 - 18:30

ČTVRTEK - tělocvična škola 17:30 - 19:00 s sebou FLORBALKY zrušeno kvůli HOKEJI

NEDĚLE - mělo by se hrát u nás s Roudnicí, ale byl jsem dnes na hřišti a je zamrzlé jako šutr a hrbolaté.