Mistrovská soutěž

Do Předměřic jsem nás přihlásil až na poslední chvíli, když jsem zjistil, že se do soutěže mohou přihlásit i týmy hrající krajsou soutěž, za podmínky, že budou hrát s o rok mladšími hráči. Vzali jsme tedy 2004ky ochucené Paprikou a vyrazli.
Sestava: Vrabec - Voslař, Havelka, Bešík, Krejza - Petrikovič, Hovorka

Krajských týmu bylo nakonec přihlášeno povícero, jen ve skupině jsme narazili na 3.

Základní skupina:

Černilov - Třebechovice 0:0
Rozkoukáváme se, sžíváme se s povrchem, míčem, rozměry. Zkrátka zápas nic moc. Ale remíza s kvalitním soupeřem se počítala. Zápas jsme odbojovali a větší šance nebyla ani na jedné straně. 

Černilov - FC HK dívky 6:1
(Bešík 3x; Voslař 1x; Petrikovič 1x; Krejza 1x)
Jsme ve své kůži. Kluci si zvykli a výbornými kombinacemi sympatická děvčata rozebírají.
Jasně nejlepší hráčkou soupeře byla Nikča Pražienková.  

Černilov - Hoříněves 2:1
(Voslař 1x; Petrikovič 1x)
Herně náš nejslabší zápas. Tradiční derby se nám nevyvedlo. Šli jsme do zápasu jako favorit a víme, že musíme a že potřebujem nastřílet co nejvíce branek a podle toho to i vypadalo. Nervozita nám svazuje nohy, zmatkujeme, nedáme si kloudnou přihrávku. Dvě branky nějak uklohníme, ale nebyl to povedený zápas.  

Černilov - Třebeš 3:1
(Krejza 1x; Petrikovič 1x; Bešík 1x)
Třebeš dojela s tím nejsilnějším, co v ročníku 2004 má a s čím hraje žákovskou divizi. Fotbalově vyspělí, sehraní, ale v dnešním zápase jsme je jednoznačně přehráli. Do zápasu jsme šli s tím, že potřebujem remízu. Ale kluci makali, výborně napadali rozehrávku a po první brance jim narostla křídla, přidali ještě 2 pěkné a diviznímu soupeři nedali šanci.

Finálová skupina:

Černilov - Stěžery 2:3
(Krejza 1x; Voslař 1x)
Zápas kde jsme jasně hernější. Vedeme, diktujeme tempo, máme hru pod kontrolou. Ale v tady si vybrali slabší chvilku Tobík s tuším Vondrisem a 3 kusy soupeři věnujeme na zlatém podnose. Pak neproměníme Krejzičem 2 nájezdy a fyzicky výrazně disponovanější soupeř slaví výhru.

Černilov - Nový HK 1:0
(Krejza 1x)
Matematika je jasná. Skupina se pěkně zamotala - výhra znamená první flek, plichta druhý, prohra bez medaile.
Kluci se po předchozí prohře oklepali a šli za vítězstvím hrozně zodpovědně. Podaří se nám Tomem dát pěknou branku a pak už se soustředíme na obranu. Škoda, že nedáme pojistku a nervujeme se do posledních vteřin. Ale jezdíme po zadku, vracíme se, zajišťujeme se a technického soupeře vůbec k ničemu nepustíme a můžeme zaslouženě slavit celkové vítěství.

Z 11-ti týmů jsme dosáhli parádního umístění. První místo je o to cenější, že se okresních přeborů zúčastnily převážně krajské týmy. Konkurence byla opravdu velká (Nový HK, Slavia HK, Roudnice, Stěžery, Třebeš dívky, Vysoká n. L., Třebeš, Hořiněves, Třebechovice, FC HK dívky a FK Černilov).

Pořadí finálové skupiny:
1. FK ČERNILOV  6 bodů
2. Nový HK           4 body
3. Třebeš              4 body
4. Stěžery             3 body    

Pánové dnes to byla parádní jízda, velká gratulace!!! Perfektní týmový výkon, všichni makali na 120%, v útoku již tradičně dominoval neúnavný Krejzič, v obraně byl výborný Kubas, který k bezchybné obranné činnosti dnes přidal i hru dopředu korunovanou třemi fíky.

Naplánujem besídku s PIZZOU ;-)

Jedeme dál, žádné lenošení. 
Takže:

ÚTERÝ - umelá tráva Smiřice 17:00 - 18:30
ČTVRTEK - tělocvična škola 17:30 - 19:00 (florbalky s sebou)
NEDĚLE - okresní halový přebor v Předměřicích, hrajeme ve skupině B, sraz na místě v 10:30, protože jsme krajští, tak nemůžeme nasadit 03ky, takže jdeme do akce s 04kama, na druhou stranu máme 3 soupeře, kteří jsou na tom stejně, účast 04ek nutná !!!

11.11.2017 - 09:30
11.11.2017 - 10:58

Sestava: Vrabec - Havelka, Chudý, Veselovský, Voslař - Petrikovič, Bešík, Krejza, Mikušík - Fiala, Jaroš - střídali: Myšák, Brož, Sekyra

Hostinné - Černilov 1:6 (1:4)
(Jaroš 3x, Fiala 3x)
Termín a počasí udělaly své. Po celonočním dešti jsem čekal, že přijde telefon z Hostinného o nezpůsobilé ploše, ale nikdo se neozval, tak se jelo. Potvrdilo se naše očekávání - hřiště se změnilo na totální bažinu a hrát se moc nechtělo domácím, ani rozhodčímu. Nám to bylo vcelku jedno, ale zase udělat si hodinový "výlet" tam a zpět taky žádná hitparáda. Ale nakonec se hrálo.

05.11.2017 - 11:45
05.11.2017 - 13:15

Sestava: Hroneš - Havelka, Chudý, Hovorka, Myšák - Petrikovič, Bešík, Mikušík, Brož - Fiala, Voslař - střídali: nikdo

Černilov - Týniště 1:8 (0:2)
(Fiala)
Bohužel už tradičně se nakupila hromada omluvenek klíčových hráčů a dokonce ani výpomoc z řad mladších žáků nešla vzhledem k marodům poshánět. Takže jsme museli v sestavě zaimprovizovat. Do kasy se postavil statečný Kaňour, který se v dospělé brance doslova ztrácel. Nastřídání nebyl nikdo ...

Hosté měli několik silných 03ek, doplněných šikovnými mladšími žáky. V první půli jsme drželi krok výsledkově, ale herně jsme spíše bránili, naše brejky nebyly řešeny dobře. Přesto jsme bránili slušně.
Do druhé půli jsme šli s odhodláním srovnat, začneme dobře, ale po dvou rychlých gólech je vymalováno. Směrem dopředu jsme byli lepší a herně se mi projev líbil víc než v půli první, ale dozadu jsme nechávali hromadu okýnek a hlavně dělali moře zbytečných kiksů (prakticky všichni beci dnes vymysleli nějakou zbytečnou akci, ze které rezultovala branka). Děs. Pochvalu zaslouží Kaňour, Chuďas a Dan, kteří zápas odmakali naplno, zbytek týmu hrál hodně pod své možnosti.   

Příští týden hrajeme v sobotu ráno v Hostinném, kde si chceme zlepšit náladu. Zapiště si to do notýsků. Je opravdu potřeba se sejít. Absence každého borce věkově patřicího do starších žaků nás hrozně oslabuje. To bylo vidět krásně dnes, mít možnost mít na place Dádu, Krejziče, Tobíka, Martina, Lukina, tak ten zápas bude o něčem jiném.

Zároveň přecházíme na zimní model trénování:
ÚTERÝ - umelá tráva Smiřice 17:00 - 18:30
ČTVRTEK - tělocvična škola 17:30 - 19:00

A domáčák - dejte mi vědět, jestli byste si v ponděli udělali čas na balanční cvičení BOSU + výběh v Černilově. Cca. 16:00 - 17:00. Výběh si vzal na triko já (Slávek), cvičení BOSU Markéta Michaličková. Ale akci uspořádám, jen když budu vědět, že nás bude alespoň 10 chodit (ročníky 06-03), jinak je to ztráta času proo všechny.

Počasí a změna času ná trošku nabourávají původní plán. Takže zimní režim musíme spustit o něco dříve. 

Úterý - fotbalový trénink ruším. Dobrovolně od 17:00 atletický trénink se Slávkem (výběh po zadním kruhu + rychlostně vytrvalostní průprava, v teniskách). Sraz u buňky.
Středa - volno

Čtvrtek 2.11. - trénink od 16:30 do 18:00 hodin venku na trávě pod světly

Neděle - od 11:45 hrajeme dalším mistrák tentokrát doma proti vedoucímu Dvoru. Sraz v 11 v kabinách.

28.10.2017 - 10:00
28.10.2017 - 11:38

Krátce a stručně:

Sestava: Vrabec - Havelka, Fiala, Jaroš, Voslař - Petrikovič, Bešík, Krejza, Brož - Chudý, Veselovský - střídal Hovorka

Úterý - trénink 16.30 - 18.00
Středa - trénink 16.30 - 18.00 s ml. žáky
Čtvrtek- trénink 16.30 - 18.00

Sobota - od 10:00 hrajeme dalším mistrák tentokrát v Nové Pace proti týmu Stará/Nová Paka. 

22.10.2017 - 13:15
22.10.2017 - 15:00

Krátce a stručně:

Sestava: Vrabec - Havelka, Chudý, Hovorka, Voslař - Petrikovič, Bešík, Mikušík, Brož - Fiala, Sekyra - střídali Jaroš, Myšák, Veselovský, Vrběcký

Černilov - Týniště 0:8 (0:2)
()
Do zápasu jsme vstoupili na vlně dobrých výkonů z minulých zápasů, ale dnešek nás posadil zase zpátky na zem. Soupeř disponoval několika fyzicky nadstandardně vybavenými hráči patřícími spíš o kategoriii výše. Když k tomu přidáme i jejich rychlost a fotbalovost, tak to byl dnes oříšek. Nestačilo hlídat jednoho hráče, ale hrozeb bylo několik.
V první půli jsme odolávali, přesto jsme měli v obraně několikrát problém s rychlým přechodem a náběhy hlavně z levé strany. Dvě branky padly po sprinterských soubojích, kde jsme neměli dnes nárok. Přesto jsme chvílemi zahrozili a je škoda, že se nepovedl třebas Danův průnik, kdy se dostal sám před brankaře a uklízel míč po zemi k tyči, jenže těsně míjíme. Ožili jsme s příchodem Davida Jaroše.
Do druhé půle jsme popřesouvali řady, posunuli Chuďase do záložky a začali kombinací a tlakem. Deset minut tlaku v branku neústilo, naopak hosté dvakrát tradičně překopli hřiště "na Libora" a bylo vymalováno - za stavu 0:4 už nebylo sil ani vůle s výsledkem něco udělat a zbytek jsme dohráli v útlumu. Hodně dnes chyběl zraněný Krejzič a tedy co mne trápí fest - co se nám povedlo dnes vyrobit chyb v obraně to je na zamyšlenou. Několikrát jsme měli balón na kopačce, chceme rozehrát a balón odevzdáme soupeři.

K příštímu zápasu budem muset přistoupit výrazně jinak.
Jinak kloubouk smekám před mladšími žáky - odehráli si dopoledne v děšti dva zápasy v Častolovicích a ještě po rychlém obědě pomohli nám, díky borci.  

Úterý -  trénink 16.30 - 18.00
Středa - trénink 16.30 - 18.00 s ml. žáky
Čtvrtek - trénink 16.30 - 18.00

Neděle - od 13:15 hrajeme dalším mistrák doma s Týništěm. Sraz bude v 12:30 v kabinách.

14.10.2017 - 15:00
14.10.2017 - 16:24

KDY: sobota 14.10.2017
KDE: v Častolovicích 
SRAZ: 14:15 hod. na místě
Soupeř: spojený tým Kostelec/Častolovice

Sestava: Jaroš - Havelka, Chudý, Hovorka, Myšák - Mikušík, Krejza, Bešík, Petrikovič - Fiala, Sekyra - střídali Vrabec, Brož, Veselovský