Přípravka

Minulý pátek byla otevřena plocha s umělou trávou v areálu fotbalového hřiště a protože nám počasí přeje, tak budeme chodit trénovat nadále ven, na tuto umělou trávu. Tréninky budou v úterý a ve čtvrtek již od 16 hodin. Přezouvat se děti ve žluté buňce, která je asfaltové ploše u umělky.

Trénink v tomto týdnu nebude v úterý. Vzhledem k počasí budeme nadále chodit ven, máme ale problém s umělkou, která by snad měla být hotová do do pátku, možná již ve čtvrtek.

Trénink naplánujeme na čtvrtek od 16 hodin zahájení, trénink bude hodinu - buď hřiště a nebo umělka. Na umělku se bude chodit v čisté obuvi, tím myslím to, že kopačky si děti nazouvat až na místě.

Pokud to půjde, tak se budeme snažit chodit ven, máme plánovanou jednou tělocvičnu ve čtvrtek, ale pro její "velikost" se  mi do ní moc chodit nechce.

Další termíny záleží na počasí, udělání umělky.

Tréninky od září prozatím každé úterý a čtvrtek od 16:30, je možné, že budeme časy měnit.

Na úvodní stránce informace k náborům!!

--- fotogalerie na RAJČETI zde

DEN 6 patek, nocni zpravy

Tak, a jsem tady zas. Nocni pochod odvahy byl hodne napruzenej, i kdyz byl kratsi, nez je zvykem. Kratsi draha neumoznovala uplne pripravit veskera zakouti strachu, nicmene rozklepani kluci se odvazne na ni vydali. Omotani sviticimi tyckami vyrazili do terenu se zaludkekm v krku. Straseni bylo ukrutne, nekteri kluci vyprdli posledni plyny. No, vsechno je v poradku, smradi .-)

DEN 6 patek

Zkontrolujte si, že jste přihlášeni na naše akce - soustředění a příměstský tábor.

Posílám slibovaný sumář informací:

Protože se množí dotazy rodičů a hráčů, tak raději sepisuji vše sem na jedno místo.

1. Příspěvky na rok 2018 - chci zaplatit a nevím kam a jak ?

Výše oddílových příspěvků zůstává stále stejná jako posledních 6 let. Platí tedy stále princip, že oddílové příspěvky jsou 1200,- Kč na kalendářní rok + vybíráme příspěvek pro FAČR (fotbalovou asociaci).

Slevy na oddílových příspěvcích:

• Druhý sourozenec platí polovinu, tedy 600,- Kč
  • Třetí a další sourozenci jsou zdarma
  • Děti funkcionářů a trenérů platí poloviční příspěvky

Příspěvky na Fotbalovou asociaci – FAČR:
Mládežníci do 18 let, kteří hrají mistrovská utkání po platí ročně 100,- Kč. Dospělí a funkcionáři 200,- Kč. Tuto platbu FAČR za aktivní hráče už jsme zaplatili dopředu hromadně, všichni aktivní hráči jsou v "zeleném" stavu.
Tyto příspěvky neplatí fotbalová školička (přípravka) a stará garda, kteří nehrají soutěže řízené FAČR.

Způsob výběru:

1. V současné době preferujeme nejpohodlnější a nejtransparentnější způsob – platbu přímo na oddílový účet. Číslo klubového účtu: 2400403756/2010 (Fio banka), variabilním symbol je prvních šest čísel z rodného čísla (to před lomítkem), do zprávy pro příjemce pro jistotu připište za koho platíte. V případě platby za několik sourozenců uvádíme čísla toho nejstaršího.
  2. Hotově už jen výjimečně – u trenéra jednotlivého oddílu.

Termín: do konce dubna

Příklady:

1. Mám 3 fotbalisty v žácích a elévech. Zaplatím za prvního 1200 (klubu) + 100 (FAČR), za druhého 600 + 100, za třetího 0 + 100. Tedy celkem pošlu na účet oddílu 2100.
  2. Mám jednoho fotbalistu u elévů a druhého ve fotbalové školičce. Zaplatím za prvního 1200 (klubu) + 100 (FAČR), za druhého 600 + 0 (školička není evidovaná ve FAČR). Tedy celkem pošlu na účet oddílu 1900.
  3. Mám jednoho malého fotbalistu v mladších elévech – 1200 (klubu) + 100 (FAČR) = platím 1300.
  4. Mám jednoho malého fotbalistu ve fotbalové školičce – platím 1200.

Změnil se čas, počasí se začíná lepšit, proto na tréninky budou již na fotbalovém hřišti úterý, čtvrtek od 16:30 do 18 hodin.

Zítra bude v záložce Ke stažení rozpis zápasů na jarní sezonu.

Plán:

Úterý 27. 3. od 16:30 - trénink Černilov fotbalové hřiště

Čtvrtek 29. 3. - trénink nebude, prázdniny

Víkend - volno

Fotogalerie - průběžná aktualizace je k vidění na Rajčeti

DEN 6 patek

NEJDRIVE NEJDULEZITEJSI INFO - zitrejsi vydej materialu (deti) OD DESETI HODIN (dle moznosti nejezdit o moc driv, v pul devate je snidane, tak abychom to vsechno stihli)

Nazdar lidi, informace z posledniho dne soustredeni, nabiteho potem, urputnou snahou, puchyri uriznutymi ziletkou a shozenymi kilogramy sadla vam prinasi vzdy zurivy Jarolim Basak.

Soustředění se uskuteční v Horním Maršově v Penzionu u zámku od neděle 13. 8. do soboty 19. 8. 2017.

Sraz buď ve 14 hodin u kabin v Černilově a nebo kolem 16. hodiny u penzinu. Peníze budeme vybírat na místě 2.600,- Kč - někteří hradili již zálohy). S sebou věci na fotbal do každého počasí, věci na pobyt v penzionu, hygienické potřeby, menší kapesné (jídlo - 5 krát denně -  a pití bude samozřejmě zabezpečeno), zákaz mobilů, tabletů a jiných elektronických her.

Při nástupu odevzdat potvrzení o bezinfekčnosti (bude jako příloha této zprávy) + případnou zprávu o zdravotních omezeních, případné léky, které kluci berou.

Přihlášeni jsou:

- přípravka a elévové -  Maty Daněk, Täubner, Mach, Černý, Kuba Havelka, Hojný, Adam Petrikovič, Radim Klobučar, Rybín, Adam Klobučar, Šolc, Káža, Jakub, Scheuer, Matlák