Přípravka

Pokud to počasí dovolí, tak budeme využívat hřiště s umělým povrchem v areálu fotbalového hřiště v Černilově, POTŘEBUJEME STÁLE PRÁCI S MÍČEM.

- Přípravka úterý a čtvrtek od 16 hodin do 17 hodin

- Mladší elévové od 16:30 do 17:45.

Sraz u žlutých buněk, kde se holky a kluci povinně přezují, převléknou.

Rodičové, maminky, i v minulosti jsme v této době trénovali a dětem se nic nestalo, byly otužilejší. Ideální oblečení je termo prádlo, tepláky nebo leginy, mikina a odpovídající bunda (softshellovka je asi nejlepší), péřovky nejsou to pravé.

Používáme značku Erima. Nakupuje přes firmu Gazzasport Karlovy Vary (www.gazzasport.cz ), která má internetový obchod Erisport. Naše současná kolekce se jmenuje Club 1900 2.0. Kromě našich teplákovek a bund je v této kolekci další zboží. Níže dám odkaz. Kdybyste nějaké zboží chtěli, umím zařídit slevu.

Teplákovky a šusťákovky pro kluky jsou velikosti 116, 128, 140 a 152. Je možné kombinovat i velikosti, zpravidla bundy ostatní rodičové kupovali trochu větší. Díky příspěvku FK Černilov jsou ceny trochu nižší než e-shopu,  cena za teplákovou soupravu je 800 Kč, tepláková souprava plus šusťáková bunda je 1.300,- , na bundách je černilovský znak. Barva žluto - černá.

Vzhledem k tomu, že nám vybouchla chata na soustřeďko, děláme jen příměšťák. Za to bude víc formou soustředka, tedy víc týmových soutěží, pohody, dobrodrůža.

Termín: pondělí 19.8. - pátek 23.8.
Cena:
 200,- na den, tedy 1000,- na celý týden

Informace: Klasická akce, ale tentokrát pod vedením našich hvězd A-týmu. Každý den je sraz v 8:00 na hřišti. Tréninky probíhají max do 16:30.
Pak se kluci/holky vykoupou a budou k vyzvednutí. Trénink dopoledne a odpoledne, jídlo ve škole, zpestření v KSD a školní tělocvičně. Trénovat se bude po skupinach dle věku a výkonosti, týmové hry společně.

Bereme svěřence od 6ti let (školáky).

Prosím hlaste se na mail  primestsky_tabor@fkcernilov.cz .

Protože se množí dotazy rodičů a hráčů, tak raději sepisuji vše sem na jedno místo.

1. Příspěvky na rok 2019 - chci zaplatit a nevím kam a jak ?

Výše oddílových příspěvků zůstává stále stejná jako posledních 7 let. Platí tedy stále princip, že oddílové příspěvky jsou 1200,- Kč na kalendářní rok + vybíráme příspěvek pro FAČR (fotbalovou asociaci).

Slevy na oddílových příspěvcích:

• Druhý sourozenec platí polovinu, tedy 600,- Kč
  • Třetí a další sourozenci jsou zdarma
  • Děti funkcionářů a trenérů příspěvky neplatí

Příspěvky na Fotbalovou asociaci – FAČR:
Mládežníci do 18 let, kteří hrají mistrovská utkání po platí ročně 100,- Kč. Dospělí a funkcionáři 200,- Kč. Tuto platbu FAČR za aktivní hráče už jsme zaplatili dopředu hromadně, všichni aktivní hráči jsou v "zeleném" stavu.
Tyto příspěvky neplatí fotbalová školička (přípravka) a stará garda, kteří nehrají soutěže řízené FAČR.

Způsob výběru:

1. V současné době preferujeme nejpohodlnější a nejtransparentnější způsob – platbu přímo na oddílový účet. Číslo klubového účtu: 2400403756/2010 (Fio banka), variabilním symbol je prvních šest čísel z rodného čísla (to před lomítkem), do zprávy pro příjemce pro jistotu připište za koho platíte. V případě platby za několik sourozenců uvádíme čísla toho nejstaršího.
  2. Hotově už jen výjimečně – u trenéra jednotlivého oddílu.

Termín: do konce dubna

Příklady:

1. Mám 3 fotbalisty v žácích a elévech. Zaplatím za prvního 1200 (klubu) + 100 (FAČR), za druhého 600 + 100, za třetího 0 + 100. Tedy celkem pošlu na účet oddílu 2100.
  2. Mám jednoho fotbalistu u elévů a druhého ve fotbalové školičce. Zaplatím za prvního 1200 (klubu) + 100 (FAČR), za druhého 600 + 0 (školička není evidovaná ve FAČR). Tedy celkem pošlu na účet oddílu 1900.
  3. Mám jednoho malého fotbalistu v mladších elévech – 1200 (klubu) + 100 (FAČR) = platím 1300.
  4. Mám jednoho malého fotbalistu ve fotbalové školičce – platím 1200.

Minulý pátek byla otevřena plocha s umělou trávou v areálu fotbalového hřiště a protože nám počasí přeje, tak budeme chodit trénovat nadále ven, na tuto umělou trávu. Tréninky budou v úterý a ve čtvrtek již od 16 hodin. Přezouvat se děti ve žluté buňce, která je asfaltové ploše u umělky.

Trénink v tomto týdnu nebude v úterý. Vzhledem k počasí budeme nadále chodit ven, máme ale problém s umělkou, která by snad měla být hotová do do pátku, možná již ve čtvrtek.

Trénink naplánujeme na čtvrtek od 16 hodin zahájení, trénink bude hodinu - buď hřiště a nebo umělka. Na umělku se bude chodit v čisté obuvi, tím myslím to, že kopačky si děti nazouvat až na místě.

Pokud to půjde, tak se budeme snažit chodit ven, máme plánovanou jednou tělocvičnu ve čtvrtek, ale pro její "velikost" se  mi do ní moc chodit nechce.

Další termíny záleží na počasí, udělání umělky.

Tréninky od září prozatím každé úterý a čtvrtek od 16:30, je možné, že budeme časy měnit.

Na úvodní stránce informace k náborům!!

--- fotogalerie na RAJČETI zde

DEN 6 patek, nocni zpravy

Tak, a jsem tady zas. Nocni pochod odvahy byl hodne napruzenej, i kdyz byl kratsi, nez je zvykem. Kratsi draha neumoznovala uplne pripravit veskera zakouti strachu, nicmene rozklepani kluci se odvazne na ni vydali. Omotani sviticimi tyckami vyrazili do terenu se zaludkekm v krku. Straseni bylo ukrutne, nekteri kluci vyprdli posledni plyny. No, vsechno je v poradku, smradi .-)

DEN 6 patek

Zkontrolujte si, že jste přihlášeni na naše akce - soustředění a příměstský tábor.