Přípravka

Způsob výběru:
Na klubový účet: 2400403756/2010
(Fio banka)
, variabilním symbol je prvních šest čísel z rodného čísla (to
před lomítkem), do zprávy pro příjemce pro jistotu připište za koho platíte. V
případě platby za několik sourozenců uvádíme čísla toho nejstaršího.

Doplatit, pokud možno, do konce listopadu 2021.

Dobrý den, ahoj,

všichni bychom se rádi vrátili na hřiště a začali alespoň trénovat, ale současné vládní nařízení, že se může trénovat po dvojicích s rozestupy 10 metrů není o fotbale, fotbal je kolektivní sport. Technicky by nebylo možné trénovat především nejmladší děti.

Z tohoto důvodu jsme se rozhodli, že trénovat budeme až ve chvíli, kdy bude povoleno trénovat alespoň ve skupině 6 lidí.

Moc doufáme, že to bude co nejdříve.

Jarda Pokrupa

tohle nás ale vůbec netěší ...

Aktuální vládní pravidla pro trénování. Tato pravidla budou platit minimálně do 10. 1. 2021:

1. trénovat lze pouze venku;

2. trénovat lze max. do 2 osob na jednom hřišti; aktuální vládní opatření již bohužel vylučuje hřiště dále členit/rozdělovat;

3. v rámci tréninku musí být nastavena taková režimová opatření, aby bylo zabráněno setkání osob z různých dvojic;

4. šatny, sprchy, a ostatní vnitřní prostory mimo sportoviště nelze využít, pro toalety je nutné nastavit zpřísněná hygienická opatření.

JUDr. Jan Pauly, generální sekretář FAČR

Výše oddílových příspěvků zůstává stále stejná jako v posledních letech.
Rodíl pro letošek je v tom, že COVID nám zrušil jarní sezónu, takže vybíráme příspěvky poloviční
Na kalendářní rok 2020 jsou oddílové příspěvky 600,- Kč na + příspěvek pro FAČR (fotbalovou asociaci ).

Slevy na oddílových příspěvcích:

• Druhý sourozenec platí polovinu, tedy 300,- Kč
  • Třetí a další sourozenci jsou zdarma
  • Děti funkcionářů a trenérů neplatí

Příspěvky na Fotbalovou asociaci – FAČR:
Mládežníci do 18 let, kteří hrají mistrovská utkání po novu platí ročně 100,- Kč. Dospělí a funkcionáři 200,- Kč. Tuto platbu může každý zaplatit sám na účet FAČR, ale jednodušší bude vybrat ji spolu s příspěvky, klub už tuto sumu zaplatil FAČRu v únoru.
Tyto příspěvky neplatí fotbalová školička (přípravka) a stará garda, kteří nehrají soutěže řízené FAČR.

Způsob výběru:
V současné době preferujeme nejpohodlnější a nejtransparentnější způsob – platbu přímo na oddílový účet. Číslo klubového účtu: 2400403756/2010 (Fio banka), variabilním symbol je prvních šest čísel z rodného čísla (to před lomítkem), do zprávy pro příjemce pro jistotu připište za koho platíte. V případě platby za několik sourozenců uvádíme čísla toho nejstaršího.

Pakliže budete chtít, nebráníme se plnému příspěvku. Oddílové

FK Černilov ve dnech 24. až 28. 8. 2020 pořádá příměstský fotbalový tábor ve sportovním areálu v Černilově.
Zúčastnit se mohou školní děti školní děti (děti, které do základní školy chodí a nebo do ní po prázdninách nastupují ).
Příměstský tábor bude organizován jako trénink po jednotlivých kategoriích s doprovodným programem. Začátek každý den od 8 hodin, ukončení ve 15:00 hodin. Svačina a oběd zajištěny. Platba 200 Kč za den.
Přihlášky zaslat do 9. 8. na e-maily jpokrupa@fkcernilov.cz a shorak@fkcernilov.cz.

Bližší informace podá Jaroslav Pokrupa na telefonu 602613633 nebo 777401707.

Tréninky budou v úterý a ve čtvrtek od 16 hodin na zadním hřišti.

Pokud to počasí dovolí, tak budeme využívat hřiště s umělým povrchem v areálu fotbalového hřiště v Černilově, POTŘEBUJEME STÁLE PRÁCI S MÍČEM.

- Přípravka úterý a čtvrtek od 16 hodin do 17 hodin

- Mladší elévové od 16:30 do 17:45.

Sraz u žlutých buněk, kde se holky a kluci povinně přezují, převléknou.

Rodičové, maminky, i v minulosti jsme v této době trénovali a dětem se nic nestalo, byly otužilejší. Ideální oblečení je termo prádlo, tepláky nebo leginy, mikina a odpovídající bunda (softshellovka je asi nejlepší), péřovky nejsou to pravé.

Používáme značku Erima. Nakupuje přes firmu Gazzasport Karlovy Vary (www.gazzasport.cz ), která má internetový obchod Erisport. Naše současná kolekce se jmenuje Club 1900 2.0. Kromě našich teplákovek a bund je v této kolekci další zboží. Níže dám odkaz. Kdybyste nějaké zboží chtěli, umím zařídit slevu.

Teplákovky a šusťákovky pro kluky jsou velikosti 116, 128, 140 a 152. Je možné kombinovat i velikosti, zpravidla bundy ostatní rodičové kupovali trochu větší. Díky příspěvku FK Černilov jsou ceny trochu nižší než e-shopu,  cena za teplákovou soupravu je 800 Kč, tepláková souprava plus šusťáková bunda je 1.300,- , na bundách je černilovský znak. Barva žluto - černá.

Vzhledem k tomu, že nám vybouchla chata na soustřeďko, děláme jen příměšťák. Za to bude víc formou soustředka, tedy víc týmových soutěží, pohody, dobrodrůža.

Termín: pondělí 19.8. - pátek 23.8.
Cena:
 200,- na den, tedy 1000,- na celý týden

Informace: Klasická akce, ale tentokrát pod vedením našich hvězd A-týmu. Každý den je sraz v 8:00 na hřišti. Tréninky probíhají max do 16:30.
Pak se kluci/holky vykoupou a budou k vyzvednutí. Trénink dopoledne a odpoledne, jídlo ve škole, zpestření v KSD a školní tělocvičně. Trénovat se bude po skupinach dle věku a výkonosti, týmové hry společně.

Bereme svěřence od 6ti let (školáky).

Prosím hlaste se na mail  primestsky_tabor@fkcernilov.cz .