Žáci - starší

Výše oddílových příspěvků zůstává stále stejná jako v posledních letech.
Rodíl pro letošek je v tom, že COVID nám zrušil jarní sezónu, takže vybíráme příspěvky poloviční
Na kalendářní rok 2020 jsou oddílové příspěvky 600,- Kč na + příspěvek pro FAČR (fotbalovou asociaci ).

Slevy na oddílových příspěvcích:

• Druhý sourozenec platí polovinu, tedy 300,- Kč
  • Třetí a další sourozenci jsou zdarma
  • Děti funkcionářů a trenérů neplatí

Příspěvky na Fotbalovou asociaci – FAČR:
Mládežníci do 18 let, kteří hrají mistrovská utkání po novu platí ročně 100,- Kč. Dospělí a funkcionáři 200,- Kč. Tuto platbu může každý zaplatit sám na účet FAČR, ale jednodušší bude vybrat ji spolu s příspěvky, klub už tuto sumu zaplatil FAČRu v únoru.
Tyto příspěvky neplatí fotbalová školička (přípravka) a stará garda, kteří nehrají soutěže řízené FAČR.

Způsob výběru:
V současné době preferujeme nejpohodlnější a nejtransparentnější způsob – platbu přímo na oddílový účet. Číslo klubového účtu: 2400403756/2010 (Fio banka), variabilním symbol je prvních šest čísel z rodného čísla (to před lomítkem), do zprávy pro příjemce pro jistotu připište za koho platíte. V případě platby za několik sourozenců uvádíme čísla toho nejstaršího.

Pakliže budete chtít, nebráníme se plnému příspěvku. Oddílové

Středa 26. 8. - zápas od 18 hodin s Rychnovem v Černilově, sraz v 17 hodin v kabinách

Čtvrtek 27. 8. - trénink od 17:30 v Černilově, účast i těch, kteří jsou na příměstském táboře

Sobota 29. 8. - zápas v Broumově od 10 hodin, proto sraz už v 7:30 u kabin, ve čtvrtek bych rád věděl, kteří rodiče pojedou. Nominace všichni - Táca, Fun, Jáša, Jířa, Aleš, snad Fánek

Neděle 30. 8. - zápas dorostu v Černilově od 10 hodin, sraz v 9:00 hodin v kabinách, nominace - Táca, Fun, snad Fánek

FK Černilov ve dnech 24. až 28. 8. 2020 pořádá příměstský fotbalový tábor ve sportovním areálu v Černilově.
Zúčastnit se mohou školní děti školní děti (děti, které do základní školy chodí a nebo do ní po prázdninách nastupují ).
Příměstský tábor bude organizován jako trénink po jednotlivých kategoriích s doprovodným programem. Začátek každý den od 8 hodin, ukončení ve 15:00 hodin. Svačina a oběd zajištěny. Platba 200 Kč za den.
Přihlášky zaslat do 9. 8. na e-maily jpokrupa@fkcernilov.cz a shorak@fkcernilov.cz.

Bližší informace podá Jaroslav Pokrupa na telefonu 602613633 nebo 777401707.

Tréninky do konce února pokračují v Třebechovicích, osobně říkám, že z některých vás jsem, chlapi, nešťastný, zmatený.

O tomto týdnu již začínají zápasy, konkrétně pohár:

- sobota 22. 2. od 10 hodin umělka Slávia Hradec Králové, sraz 9 hodin, nominace všichni

- sobota 29. 2. od 10 hodin umělka Slávia Hradec Králové, sraz 9 hodin, nominace všichni.

Další přípravný zápas neděle 26. 1. 2020 od 16 hodin umělá tráva Slávia Hradec Králové, sraz 15:15 na místě, nominace vzhledem k nemocen všichni.

To je to pozitivní. Negativní je, že i přesto, že jste slibovali, že dorazíte na tréninky do Třebechovic (jsme společný tým, v 5 se nevyplatí v Černilově trénovat), tak tento týden dorazil v pondělí Jáša, ve středu Jáša a Filda Slepička, maminka omluvila Fildu Peldu. Ostatní nic.. Ani se omluvit, ani se ozvat. Někteří vyžadujete, aby se k vám ostatní chovali skoro jako k dospělým, ale sami se dospěle nechováte.

Zde je odkaz na stránky Třebechovic, kam jsme (tak, jak jsme se domluvili na rozlučce) umístili program: http://www.sktrebechovice-fotbal.cz/sezona.asp?id=169 .

Takže tréninky pondělí od 17 hodin na UMT a ve středu tělocvična od 18:30 do 19:30. Navíc každou sobotu od 10 15 společný trénink s dorostem v Černilově.

Přípravný zápas s Třebší - neděle 19. 1. 2020 od 14 hodin na umělce FC Hradec Králové - Malšák. Sraz 13:15, s sebou pořádné oblečení, čepice, rukavice.

Okresní halové přebory Předměřice v neděli 1. 12. 2019, sraz 9:30 - 9:45 na místě.

Nominace: Slépa, Jáša, Filip Pelikus, Honza Pelouch, Adam Pánek, Funaldo, Radek Kulhavý, Cyril Jakub.

S sebou věci do haly - sálovky, ručník, chrániče

Tréninky takto:

- pondělí od 17 hodin umělka v Třebechovicích u základní školy, kdybyste nevěděli, kde to je, tak se obraťte na kluky z Třebek na FB, případně na trenéra Milana Horáka na telefonu 608 872 719

- čtvrtek od 17:30 umělka Černilov.

1. 12. bude turnaj pro 2006 v Předměřicích v hale, více zatím nevím, upřesním jak nominaci, tak i časy a další podrobnosti později. Budu vybírat ty s nejlepší tréninkovou docházkou za podzim.

Sraz v soboru v 10:30 v Třebechovicích, nominace všichni kromě Jáši, který má jinou akci, tedy i Bobča, který je asi zraněn a Simon, který má mít také pochroumaný palec. Kdo nebude na hřišti, tak bude fandit, po zápase dáme malé pohoštění.

Tréninky úterý, čtvrtek od 17 hodin společně s dorostem v Černilově.

Zápas - neděle 27. 10. od 10 hodin v Třebechovicích. Sraz v 9 hodin na místě. Nominace všichni. POZOR, JE TO ZMĚNU OPROTI ROZPISU.

Pomoc dorostu - sobota od 13 hodin se hraje v Černilově. Předběžně Paprika, Bobča, Fun, Honza Pelouch.