Žáci - starší

Další přípravný zápas neděle 26. 1. 2020 od 16 hodin umělá tráva Slávia Hradec Králové, sraz 15:15 na místě, nominace vzhledem k nemocen všichni.

To je to pozitivní. Negativní je, že i přesto, že jste slibovali, že dorazíte na tréninky do Třebechovic (jsme společný tým, v 5 se nevyplatí v Černilově trénovat), tak tento týden dorazil v pondělí Jáša, ve středu Jáša a Filda Slepička, maminka omluvila Fildu Peldu. Ostatní nic.. Ani se omluvit, ani se ozvat. Někteří vyžadujete, aby se k vám ostatní chovali skoro jako k dospělým, ale sami se dospěle nechováte.

Zde je odkaz na stránky Třebechovic, kam jsme (tak, jak jsme se domluvili na rozlučce) umístili program: http://www.sktrebechovice-fotbal.cz/sezona.asp?id=169 .

Takže tréninky pondělí od 17 hodin na UMT a ve středu tělocvična od 18:30 do 19:30. Navíc každou sobotu od 10 15 společný trénink s dorostem v Černilově.

Přípravný zápas s Třebší - neděle 19. 1. 2020 od 14 hodin na umělce FC Hradec Králové - Malšák. Sraz 13:15, s sebou pořádné oblečení, čepice, rukavice.

Okresní halové přebory Předměřice v neděli 1. 12. 2019, sraz 9:30 - 9:45 na místě.

Nominace: Slépa, Jáša, Filip Pelikus, Honza Pelouch, Adam Pánek, Funaldo, Radek Kulhavý, Cyril Jakub.

S sebou věci do haly - sálovky, ručník, chrániče

Tréninky takto:

- pondělí od 17 hodin umělka v Třebechovicích u základní školy, kdybyste nevěděli, kde to je, tak se obraťte na kluky z Třebek na FB, případně na trenéra Milana Horáka na telefonu 608 872 719

- čtvrtek od 17:30 umělka Černilov.

1. 12. bude turnaj pro 2006 v Předměřicích v hale, více zatím nevím, upřesním jak nominaci, tak i časy a další podrobnosti později. Budu vybírat ty s nejlepší tréninkovou docházkou za podzim.

Sraz v soboru v 10:30 v Třebechovicích, nominace všichni kromě Jáši, který má jinou akci, tedy i Bobča, který je asi zraněn a Simon, který má mít také pochroumaný palec. Kdo nebude na hřišti, tak bude fandit, po zápase dáme malé pohoštění.

Tréninky úterý, čtvrtek od 17 hodin společně s dorostem v Černilově.

Zápas - neděle 27. 10. od 10 hodin v Třebechovicích. Sraz v 9 hodin na místě. Nominace všichni. POZOR, JE TO ZMĚNU OPROTI ROZPISU.

Pomoc dorostu - sobota od 13 hodin se hraje v Černilově. Předběžně Paprika, Bobča, Fun, Honza Pelouch.

Místrovský zápas je v sobotu 19. 10. od 13:15 hodin ve Vamberku, sraz 12:15. Nominace - všichni.

Úterý a čtvrtek od 17 hodin - trénink Černilov společně s dorostem

Sobota od 13 hodin - zápas na hřišti v Třebechovicích, soupeř Kostelec/Častolovice, sraz 12 hodin. Nominace podle účasti na trénincích, podle chlapského chování a respektování příslušnosti k celému fotbalovému oddílu FK Černilov.

Odkaz na další zápasy:

nebo

Nominace: na starší žáky - Pelikus, Pánek, Kleiner, na dorost (také So od 13) - Petrikovič, Brož, Funaldo

Nominace - všichni, Filda Slepička pravděpodobně poločas do branky.
Sraz v Hořiněvsi v 9 hodin.

Ti, kteří v neděli jedou s dorostem, tak sraz ve 12:30 u kabin. Odvoz zabezpečí dorost.

Před plánem 3 vsuvky. Nejdříve poděkování za zápas v Rychnově, ti, kteří byli, tak si zápas užili a odmakali. Poděkování i těm, kteří šli po tomto zápase pomoc dorostu. Nedívejte se na výsledek, i vysoká prohra někdy posouvá, posouvá jak herně, tak i mentálně. Kluci o 5 let starší jsou prostě fyzicky jinde. Stejně, jako u žáků jsou 2005 prostě výše než 2006. Musíme si pomáhat, protože chceme, aby těch 10 dorostenců mohlo hrát. Bez vás to nepůjde.  Druhá vsuvka - ve 13, ve 14 letech musím vědět, že se z neúčasti někde musím omluvit. Omluvit se včas. Omluvit se tomu, kdo akci pořádá. Když mi dají rodiče důvěru, že se sám omlouvám, tak jim nesmím lhát, že jsem to udělal. Omlouvat se prozatím budete na moje telefony 777401707 (nebo 602613633), případně na můj messenger. Zatím jste to tak i dělali.