Žáci - starší

Tentokrát už naplno. Na trénincích prosím o potvrzení účasti na akcích.
Takže:

ÚTERÝ - umelá tráva Smiřice 17:00 - 18:30
ČTVRTEK - tělocvična škola 17:30 - 19:00
NEDĚLE - miniturnaj ve Stežerách (s domácími + Třebechovicemi) od 14:00

Dalsí plánované akce (prosím o blokaci času):

NEDĚLE 21.1. příravný zápas s divkami Třebeš na UT na Malšáku 8-10
NEDĚLE 28.1. miniturnaj Stežery od 12:00
SOBOTA 3.2. přípravný zápas na UT Slávie HK
jarní prázdniny 
NEDĚLE 25.2. pohár proti FC Nový HK na UT Slávia HK (tady potřebujeme být komplet)
NEDĚLE 11.3. pohár proti Dobruška/Opočno na UT Dobruška (tady potřebujeme být komplet)
Jarní část soutěže začíná o víkendu 17.3.-18.3.

 

Doufám, že jste si přes svátky odpočali. 
Začneme raději zvolna:

ÚTERÝ - volno
ČTVRTEK - volno
NEDĚLE - výběh 6,5 km + fartlek + plus abeceda a protažení, sraz v 10:00 u zadní kabiny

Poslední předvánoční týden je samá besídka, takže tímto týdnem končíme plnohodnotné trénování.

ÚTERÝ - umelá tráva Smiřice 17:00 - 18:30, klasika
ČTVRTEK - něco jako besídka ;-)
               sraz v 17:30 v kabinách B, dáme si zlehka na hoďku fotbálek "pod světly" rodiče proti žákům (pokud bude dost rodičů) a pak se přesuneme do Sport Baru na zakončení sezóny, přijede kamión pizzy, posedíme. Připravte se, že na plácku pod světly nebude úplně ideální terén, ale pro tu legraci ....

Dál už do konce roku trénovat nebudem. Já jako bonus nabízím společné výběhy i behěm vánočních prázdnin, aby se nám cukroví moc neusazovalo na špecích.

Klasika, jedeme dál. Chceme být stále minimálně 3x týdně v zápřahu. 
Takže:

ÚTERÝ - umelá tráva Smiřice 17:00 - 18:30
ČTVRTEK - tělocvična škola 17:30 - 19:00
SOBOTA - výběh 6,5 km + fartlek + plus abeceda a protažení, sraz v 10:00 u zadní kabiny (v neděli jsem mimo, takže proto změna)

Do Předměřic jsem nás přihlásil až na poslední chvíli, když jsem zjistil, že se do soutěže mohou přihlásit i týmy hrající krajsou soutěž, za podmínky, že budou hrát s o rok mladšími hráči. Vzali jsme tedy 2004ky ochucené Paprikou a vyrazli.
Sestava: Vrabec - Voslař, Havelka, Bešík, Krejza - Petrikovič, Hovorka

Krajských týmu bylo nakonec přihlášeno povícero, jen ve skupině jsme narazili na 3.

Základní skupina:

Černilov - Třebechovice 0:0
Rozkoukáváme se, sžíváme se s povrchem, míčem, rozměry. Zkrátka zápas nic moc. Ale remíza s kvalitním soupeřem se počítala. Zápas jsme odbojovali a větší šance nebyla ani na jedné straně. 

Černilov - FC HK dívky 6:1
(Bešík 3x; Voslař 1x; Petrikovič 1x; Krejza 1x)
Jsme ve své kůži. Kluci si zvykli a výbornými kombinacemi sympatická děvčata rozebírají.
Jasně nejlepší hráčkou soupeře byla Nikča Pražienková.  

Černilov - Hoříněves 2:1
(Voslař 1x; Petrikovič 1x)
Herně náš nejslabší zápas. Tradiční derby se nám nevyvedlo. Šli jsme do zápasu jako favorit a víme, že musíme a že potřebujem nastřílet co nejvíce branek a podle toho to i vypadalo. Nervozita nám svazuje nohy, zmatkujeme, nedáme si kloudnou přihrávku. Dvě branky nějak uklohníme, ale nebyl to povedený zápas.  

Černilov - Třebeš 3:1
(Krejza 1x; Petrikovič 1x; Bešík 1x)
Třebeš dojela s tím nejsilnějším, co v ročníku 2004 má a s čím hraje žákovskou divizi. Fotbalově vyspělí, sehraní, ale v dnešním zápase jsme je jednoznačně přehráli. Do zápasu jsme šli s tím, že potřebujem remízu. Ale kluci makali, výborně napadali rozehrávku a po první brance jim narostla křídla, přidali ještě 2 pěkné a diviznímu soupeři nedali šanci.

Finálová skupina:

Černilov - Stěžery 2:3
(Krejza 1x; Voslař 1x)
Zápas kde jsme jasně hernější. Vedeme, diktujeme tempo, máme hru pod kontrolou. Ale v tady si vybrali slabší chvilku Tobík s tuším Vondrisem a 3 kusy soupeři věnujeme na zlatém podnose. Pak neproměníme Krejzičem 2 nájezdy a fyzicky výrazně disponovanější soupeř slaví výhru.

Černilov - Nový HK 1:0
(Krejza 1x)
Matematika je jasná. Skupina se pěkně zamotala - výhra znamená první flek, plichta druhý, prohra bez medaile.
Kluci se po předchozí prohře oklepali a šli za vítězstvím hrozně zodpovědně. Podaří se nám Tomem dát pěknou branku a pak už se soustředíme na obranu. Škoda, že nedáme pojistku a nervujeme se do posledních vteřin. Ale jezdíme po zadku, vracíme se, zajišťujeme se a technického soupeře vůbec k ničemu nepustíme a můžeme zaslouženě slavit celkové vítěství.

Z 11-ti týmů jsme dosáhli parádního umístění. První místo je o to cenější, že se okresních přeborů zúčastnily převážně krajské týmy. Konkurence byla opravdu velká (Nový HK, Slavia HK, Roudnice, Stěžery, Třebeš dívky, Vysoká n. L., Třebeš, Hořiněves, Třebechovice, FC HK dívky a FK Černilov).

Pořadí finálové skupiny:
1. FK ČERNILOV  6 bodů
2. Nový HK           4 body
3. Třebeš              4 body
4. Stěžery             3 body    

Pánové dnes to byla parádní jízda, velká gratulace!!! Perfektní týmový výkon, všichni makali na 120%, v útoku již tradičně dominoval neúnavný Krejzič, v obraně byl výborný Kubas, který k bezchybné obranné činnosti dnes přidal i hru dopředu korunovanou třemi fíky.

Naplánujem besídku s PIZZOU ;-)

Jedeme dál, žádné lenošení. 
Takže:

ÚTERÝ - umelá tráva Smiřice 17:00 - 18:30
ČTVRTEK - tělocvična škola 17:30 - 19:00 (florbalky s sebou)
NEDĚLE - okresní halový přebor v Předměřicích, hrajeme ve skupině B, sraz na místě v 10:30, protože jsme krajští, tak nemůžeme nasadit 03ky, takže jdeme do akce s 04kama, na druhou stranu máme 3 soupeře, kteří jsou na tom stejně, účast 04ek nutná !!!

ÚTERÝ - zrušeno kvůli počasí
ČTVRTEK - tělocvična škola 17:30 - 19:00 (NEZAPOMEŇTE si vzít hokejky na florbal !!!)
NEDĚLE - výběh 6,5 km + fartlek + plus abeceda a protažení, sraz v 10:00 u zadní kabiny

Poslední mistrák je za námi, ale my se flákat nebudeme. Chceme být stále minimálně 3x týdně v zápřahu.
Takže:

ÚTERÝ - umelá tráva Smiřice 17:00 - 18:30
ČTVRTEK - tělocvična škola 17:30 - 19:00
NEDĚLE - výběh 6,5 km + fartlek + plus abeceda a protažení, sraz v 10:00 u zadní kabiny

11.11.2017 - 09:30
11.11.2017 - 10:58

Sestava: Vrabec - Havelka, Chudý, Veselovský, Voslař - Petrikovič, Bešík, Krejza, Mikušík - Fiala, Jaroš - střídali: Myšák, Brož, Sekyra

Hostinné - Černilov 1:6 (1:4)
(Jaroš 3x, Fiala 3x)
Termín a počasí udělaly své. Po celonočním dešti jsem čekal, že přijde telefon z Hostinného o nezpůsobilé ploše, ale nikdo se neozval, tak se jelo. Potvrdilo se naše očekávání - hřiště se změnilo na totální bažinu a hrát se moc nechtělo domácím, ani rozhodčímu. Nám to bylo vcelku jedno, ale zase udělat si hodinový "výlet" tam a zpět taky žádná hitparáda. Ale nakonec se hrálo.

05.11.2017 - 11:45
05.11.2017 - 13:15

Sestava: Hroneš - Havelka, Chudý, Hovorka, Myšák - Petrikovič, Bešík, Mikušík, Brož - Fiala, Voslař - střídali: nikdo

Černilov - Týniště 1:8 (0:2)
(Fiala)
Bohužel už tradičně se nakupila hromada omluvenek klíčových hráčů a dokonce ani výpomoc z řad mladších žáků nešla vzhledem k marodům poshánět. Takže jsme museli v sestavě zaimprovizovat. Do kasy se postavil statečný Kaňour, který se v dospělé brance doslova ztrácel. Nastřídání nebyl nikdo ...

Hosté měli několik silných 03ek, doplněných šikovnými mladšími žáky. V první půli jsme drželi krok výsledkově, ale herně jsme spíše bránili, naše brejky nebyly řešeny dobře. Přesto jsme bránili slušně.
Do druhé půli jsme šli s odhodláním srovnat, začneme dobře, ale po dvou rychlých gólech je vymalováno. Směrem dopředu jsme byli lepší a herně se mi projev líbil víc než v půli první, ale dozadu jsme nechávali hromadu okýnek a hlavně dělali moře zbytečných kiksů (prakticky všichni beci dnes vymysleli nějakou zbytečnou akci, ze které rezultovala branka). Děs. Pochvalu zaslouží Kaňour, Chuďas a Dan, kteří zápas odmakali naplno, zbytek týmu hrál hodně pod své možnosti.   

Příští týden hrajeme v sobotu ráno v Hostinném, kde si chceme zlepšit náladu. Zapiště si to do notýsků. Je opravdu potřeba se sejít. Absence každého borce věkově patřicího do starších žaků nás hrozně oslabuje. To bylo vidět krásně dnes, mít možnost mít na place Dádu, Krejziče, Tobíka, Martina, Lukina, tak ten zápas bude o něčem jiném.

Zároveň přecházíme na zimní model trénování:
ÚTERÝ - umelá tráva Smiřice 17:00 - 18:30
ČTVRTEK - tělocvična škola 17:30 - 19:00

A domáčák - dejte mi vědět, jestli byste si v ponděli udělali čas na balanční cvičení BOSU + výběh v Černilově. Cca. 16:00 - 17:00. Výběh si vzal na triko já (Slávek), cvičení BOSU Markéta Michaličková. Ale akci uspořádám, jen když budu vědět, že nás bude alespoň 10 chodit (ročníky 06-03), jinak je to ztráta času proo všechny.