Muži - B: Mistrovský zápas v Jeníkovicích, prohra 3:0

Na hřišti SK Jeníkovice
ZÁPAS: SK Jeníkovice - FK Černilov B 3:0

Branky: x
Sestava:  L.Voltr -  Šmied, Hrubý P., Holeček, Benák - M.Voltr , Hodek , Marek , Daniš (20.Obzina) - Imlauf,  Kundrt

Jeníkovická louka (plná jetele místo trávy, kdy levá strana hřiště je o půl metru výš než pravá - ale na druhou stranu uznání, že mají nové kabiny) domácím asi vyhovuje pro jejich důrazný fotbal s odkopávanými míči a spoustou soubojů. Naší slepované sestavě nevyhovovala. V zápase jsme prakticky nevystřelili na branku. Největší šanci měl Holeček v závěru první půle, ale z malého vápna mířil vedle a po změně stran jsme náznaky brejků zazdili. Poprvé jsme inkasovali v 22.minutě kdy jsme domácím nabídli šanci a museli jí řešit z faulem a Jeníkovice přímák trefili přesně. Byly jsme nedůrazní v soubojích, nedůslední v defenzívě (to se projevilo při brankách na 0:2 a 0:3, kdy slabé obranné odkopy skončily na kopačce aktivnějších domácích, kteří je zakončili přesnou střelou) a hlavně na poslední chvíli složená sestava bez pěti tradičních oper, neměla moc nároků uspět. Domácí nebyli fotbalovější, ale bojovnější rozhodně ano.