2. kolo Krajského přeboru starších přípravek U 11 - skupina C (Vysoká nad Labem)

V sobotní dopoledních hodinách jsme zavitali na další mistrovský zápas, tentokrát do sportovniho arralu ve Vysoké nad Labem. V prvním zapase jsme narazili na velice kvalitní mužstvo z Třebše. Nechytli jsme vůbec začátek zápasu, šance které jsme měli jsme trestuhodně zahazovali proto se z toho zrodil menší debakl a  prohráli, musím říct že zaslouženě 3:10. Na tento zápas jsme chtěli rychle zapomenout a pripravit se na zápas s domácí Vysokou. Hrálo se vyrovnané utkání, v obou poločasech jsme byli lepším týmem,vytvářeli jsme si 100% šance a bohužel je zase,úplně zbytečně zahazovali. Asi ve 4 případech soupeře zachranila konstrukce branky nebo je podrzel golman. 1.polocas padla jen jedna branka a bohužel se z ní radoval soupeř po našem nedůrazném bránění. Druhou puli,už došli síly a po bojovném utkání jsme dostali ještě 4 branky a celkove prohrali 2:5. Do příště budeme muset hodne zapracovat na defenzivní činnosti a především na durazu v osobních soubojích.

Sestava:  Klobouk, Maty, Dvořka, Kuba, Alda, Beny, Adam, Viki, Lukáš

Výsledky: