2. Mistrovské utkání (Černilov) soupeř: Slavia

branky: Václav, Adam, Dvořka

Černilov - Slavia     9:7      Celkově: 16:14

branky: Adam 3x, Klobouk 2x, Venda 2x, Václav, Dvořka

Hodnocení zápasů: Shrnul bych to asi tak, že proti slabšímu týmu Slavie jsme hráli fotbal, asi zhruba tak, jak bychom si představovali. Soupeře jsme do ničeho nepustili  zaslouženě ovládli oba zápasy. Ale! Těch zahozených šancí, co jsme nevyužili..stálo nás to dnes 2 body. Asi tak!!!

Proti druhému soupeři ze Slavie se karty otočili, soupeř se snažil hrát pohledný fotbal a my jen zakopávali míče, těžko jsme se dostali do nějaké kombinace a s míčem ze svoji půlky. Soupeř bych ve všech směrech lepší a zcela zaslouženě nás rozdrtil. Na klukách mě mrzí to, že ikdyž dostanem dva rychlé góly během první minuty, tak kluci zklopí hlavu a už se dále bojí hrát. Přece není nic ztraceného, právě naopak. Když prohrávám, tak pak je přeci ten důvod, abych se snažil výsledek otočit a vyhrál... Hlavu hore a jedemé dál!!!

Příští zápas odehrajeme v neděli 21.4. opět na Slavii od 9:00. Sraz 8:15 bez výjimek!!!