5. kolo Krajského přeboru starších přípravek U 11 - skupina C (Černilov)

Tak to dneska konečně vyšlo!!!

Soupeři si dnes neodvezli body,ale spíše výprask od domácích borců z Černilova a Nového Hradce. Dnes jsme se konečne semkli a porazili kluky Rasošek a Jaroměře a tak 6 bodů zůstalo doma.

Dnešní zápasy jsme museli hrát bez klasického brankáře, a tak na první půli navlékl rukavky Kuba Havelka. První zápas jsme hráli s týmem z Rasošek. První půli jsme je nepustili snad ani na svoji půlku a hostům nasázeli 14 branek, příčemž se trefil aspoň jednou každý hráč na soupisce, který byl přítomen i včetně golmana. Na druhou půli jsme tedy vystřídali Kubu, aby si vůbec zahrál za mrštného Vendu Hudce. Byl to vskutku výborný tah. Druhý poločas jsme totálně prospali a dlouho prohrávali 1:0, strašně jsme se na golové šance nadřeli a když už nějaké byly, tak jsme je totalně nezvládli zakončit, přispěla k tomu samozřejmě výborná golmanka hostů. Nám zase pomohl výborný Venda Hudec, který zneškodnil pár sřel a pomohl nám hlavně v rozehrávce. Nakonec jsme zápas ubojovali, výsledek otočili a vyhráli v poměru 3:2. Celkově tedy 17:2.

Druhý zápas nás čekal papírově lepší soupeř, tedy Jaroměř. Řekli jsme si jak ně, a tak se i stalo. Hned ze začátku jsme na ně vlítli a dali 3 branky. Poté jsme malinko polevili a soupeře nechali hrát. Stačil snížit na 3:2, ale víc toho už nestihl. Vybojovaný 1. poločas 3:2. Do druhého poločasu jsme chtěli naskočit stejně, jako do toho prvního. Byli jsme celou dobu lepším týmem, ale soupeř nás do ničeho nepouštěl. Hrálo se spíše na polovině hřiště. Poté jsme dvakrát udeřili a vstřelili 2 branky a vzadu udrželi nulu. Celkový výsledek 5:2.

Stejně jako minulý týden si kluci zaslouží pochvalu za předvedené výkony. Zápas s Jaroměří jsme dokázali ubojovat a i to se cení. Tímto jsme se rozloučili na podzim s domácím hřistěm. Příští víkend nás čekají zápasy na hradecké Slavii, kde se budeme snažit urvat další body. Trenéři vám za dnešek děkujou :D

Sestava: Kuba, Venda, Maty, Alda, Beny, Adam, Luky

Černilov - Rasošky 17:2                        Celkově: 37:2

( Alda 3x, Beny 3x, Adam 3x, Luky 3x, Venda 2x, Kuba 2x, Maty)

Černilov - Jaroměř 5:2                                Celkově: 16:2