8. kolo Krajského přeboru starších přípravek U 11 - skupina C (Třebeš)

Po 2 zápasech na prázdno, opět 6 bodů z venku.

První zápas nás čekal lídr skupiny, domácí Třebeš, která jen jedinkrát prohrála. My i z nekompletní sestavou, kdy nám chyběli 2 hráči základní sestavy, jsme dokázali zabojovat a dotáhnout zápas k velice dobrému výsledku. První půli jsme sice prohráli 3:4,ale za výsledek se nemusíme vůbec stydět. Podržel nás dnes ve velice solidní formě golman Radim, který i přes ošklivé zranění nosu se vrátil do branky a zápas dochytal. Druhou půli jsmena Třebeš vlítli, Václav dal hattrick a my se mohli radovat z celkového vítězství 6:4. Tento zápas bych hodnotil jako za nejlepší zápas uplynulé sezony, co se týče bojovnosti, týmovosti i obětavosti. Kluci nechalu na hřišti úplně vše.

Druhý zápas nás čekala Jaroměř,s kterou v poslední době hrajeme velmi často. Opět velice vyrovnané utkání, kde rozhodovali maličkosti. U nás rozhodl další hattrick, dnes vynikajícího Václava Hojnýho a v prvním poločase to stačilo na výhru 3:2. Druhou půli už docházeli baterky, došlo k výměně brankářů a bohužel prohra 2:3. Celkově tedy 5:5.

I přes obsáhlou marodku v týmu jsme se dokázali semknout a dotáhnout zápasy do vítězného konce. Dnešní fotbal bavil diváky, kteří po celý zápas neúnavně fandili. Hráči si zaslouží velkou pochvalu a doufám, že dnešní formu přenesou do příštího týdne, kdy zápasy v Jaromeři musely být z technických důvodů přesunuty na naše domácí hřiště v Černilově. Přiďte podpořit naše koně na poslední domácí zápas na podzim.

Sestava: Klobouk, Maty, Alda, Beny, Dvořka, Václav, Venda