19.kolo 1.A třídy - Neděle 2.4 od 16 hodin Černilov

Branky: 4x Markovič  1x J.Hrubý, Matoušek, Schwarzer

ŽK: 0:1

Sestava: Ruml -Zumr,Urban,V.Hrubý, Jan Žaba - Mich.Šmied ,Štěnička,Schwarzer,Matoušek (64.Roubal) ,J.Hrubý -Markovič

Domácí měli raketový útok, akce hned po rozehrávce, centr J.Hrubého z levé strany a přes obránce se prosadil Markovič. Pátá minuta: opět rychlá akce, tentokrát centr z prava a Honza Hrubý hlavou vsítil druhý gól. Místo uklidnění ale přišly nepřesnosti a zaváhání v obraně, hostující hráč po čtvrthodině hry dorážel do odkryté brány. Třemešnou to nakoplo, zvýšila agresivitu směrem dopředu a snažila se dostat znovu do hry. Černilov nejdřív v brejku nedal velkou šanci, když brankář soupeře pokusy nadvakrát chytil, ale další brejk už Černilov v 37.minutě přetavil v penaltu, když padající obránce zastavil na zemi míč rukou. Markovič se nemýlil: 3:1.  Těsně před odchodem do šatny dostal příhru do samostatného úniku Matoušek a k tyči upravil na poločasových 4:1. Po změně stran tempo mírně polevilo. Černilov kontroloval výsledek, ale když do svého repertoáru nasadil rychlou kombinační akci, měli hosté velké problémy. Hrubého průnik poslal Matoušek nad bránu. Následně Roubal trefil tyč aŠmied z úhlu napálil jen brankáře. Obranu soupeře zamotal hlavu třikrát po sobě Markovič. Ten si pohrál s obránci a v 69.minutě dal pátou branku, o sedm minut později hodně podobně šestou, následně brejk už zakončil nepřesně. Hostující obrana nestíhala a další rychlou akci korunoval na zadní tyči v 81.minutě dorážkou Schwarzer.