Akce pro kluky ročník 2007 - balíček vybavení PUMA zdarma

Dobrý den,

upozorňuji na jednu fajn akci, kterou organizuje Fotbalová asociace ČR pro kluky ročník narození 2007 (akce trvá do 30. 11. 2014). K akci je možné se přihlásit níže uvedeným způsobem (překopíroval jsem došlý e-mail). Využití necháváme na rodičích kluků, sami jako oddíl se přihlásit za ně nemůžeme. Takže se podívejte a rozhodněte. Jarda Pokrupa

Vážení rodiče mladého fotbalisty,

věděli jste, že vaše dítě může získat ZDARMA fotbalový balíček od Fotbalové asociace České republiky? Stačí se o něj přihlásit na webu www.mujprvnigol.cz! Přihlášením do 30.11. 2014 získáte balíček ještě do Vánoc.

Co fotbalový balíček obsahuje?

· Tašku PUMA na trénink

· Tréninkový dres PUMA

· Fotbalový míč PUMA (vel. č. 3)

· Láhev na pití

· Plakát a kartičky

Co je potřeba splnit?

· Fotbalista či fotbalistka musí být registrovaným členem FAČR.

· Dítě je ročníku narození 2007.

· Zákonný zástupce mladého sportovce se o balíček přihlásí skrze FORMULÁŘ do konce listopadu 2014.

Pokud jste se již o vybavení přihlásili, tak na konci listopadu obdržíte e-mail o úspěšnosti vaší žádosti. V případě zaslání chybných údajů bude ještě prostor zažádat o balíček znovu.

Věříme, že vybavení pomůže vašemu dítěti v jeho fotbalových začátcích a užijete si společné chvilky na fotbalových trénincích či zápasech.

FOTBALOVÁ ASOCIACE ČESKÉ REPUBLIKY