Béčko ani v Hoříněvsi nevydrželo celý zápas

Sok Hoříněves - FK Černilov B 3:1 (0:1)

KDY: sobota 27.května 2017 od 17 hod *  zápas IV.A třídy 25.kolo

KDE:  tráva Hoříněves  Rozhodčí: Krejska  ŽK: 2:1

Sestava: Gernat - M.Obzina, M.Voltr, Jak.Žaba, Mart.Šmied - T.Obzina, Jelen (46.Bednář), Flégl, Hlaváč - Benák, Jonáš

Ani jeden tým nepředváděl moc aktraktivní fotbal. Ze začátku jsme byli nebezpečnější (šance Benáka), ale pak domácí převzali aktivitu, jen jí chybělo zakončení. To se povedlo nám, po rychlém autu Benáka na zakončujícího Hlaváče. Domácí tým se marně pokoušel vymýšlet jak překonat naši obranu a to pokračovalo i po změně stran, ale to už jsme hráli bez zraněného Jelena a v  65.minutě po nedůrazu na zadní tyči kapitulovali. Občas jsme se pokusili o brejk (Hlaváč, Voltrova hlavička), ale na přesné zakončení chyběly síly a přesnost. Domácí se prosadili podruhé a pak ještě vedení navýšili.