Béčko do Černilova opět veze prohru 0:4

Na hřišti v Dohalicích
ZÁPAS: Sokol Dohalice B - FK Černilov B 4:0

Branky: x
Sestava: L.Voltr -  M.Hlína, Hrubý, Holeček (46 Hodek) , Šmied - Jánský, Jelen, Havlas, M.Voltr (60 Daniš)  - Kříž (46 Obzina), Bouchal

Od první minuty jsme byli pod tlakem, ze kterého jsme se nedokázali dostat. 0:1 - z přímáku do šibenice. 0:2- centr z prava a povedené hlavička. 0:3- míč poskakoval po brankové čáře, ale domácí pomezní ho samozřejmě viděl za čárou Po změně stran 0:4 - hlavička do šibenice. L.Voltr ještě zlikvidoval další dvě tutovky, další přímák skončil na naší tyče. My šance (do kterých se dostal prakticky jen Bouchal) nevyužili. Jen slabou útěchou je fakt, že nám všechny branky vstřelili hráči, kteří se den před tím objevili v kádru domácí okresního Áčka, které hrálo svůj zápas v sobotu.