Béčko doma s Malšovicemi B: "Mokrý gól" v závěru nás připravil o body

KDY: neděle 25.8.2013
Černilov
ZÁPAS: FK Černilov B - Sokol Malšovice  1:2 (1:0)

Branky: 18min 1:0 Havlas (Jelen) -  69.min 1:1,  88 min 1:2

Sestava: Hodek - Dolejší, Benák, Obzina, Voltr Mich. - Hlína (64 Hofman T.),Havlas (80 Šmied Mart.), Bouchal (80 Holeček), Čapek (64 Marek) - Jelen (73.Daniš), Nápravník

Ve třetím zápase jsme nasadili už třetího brankáře a i dnes jsme nastoupili s odlišnou stoperskou dvojicí než v předchozích zápasech. Ale to zápas za deštivého počasí rozhodně neovlivnilo, naopak jsme Malšovicím dovolili jen střely z dálky. Sami jsme byli dlouho nebezpeční jen Hlínovou hlavičkou, ale pak jsme udeřili po Jelenem vybojovaném míči a nekompromisní střele Havlase. Na mokrém terénu se hrál nepřesný fotbal, k vidění bylo dost soubojů, ale karty padaly většinou jen za diskuze. Malšovicím jsme v závěru nechávali aktivitu, sami jsme pojišťovací gól nedali (šanci měl Nápravník a hlavně Daniš) a tak po střelách v 69.minutě z hranice vápna a pak dvě minuty před koncem po zemi, kdy míč podklouzl Hodkovi jsme soupeře nechali odjet s plným bodovým ziskem.