Béčko lídrovi soutěže na jeho malém hřišti první body nesebralo

KDY: sobota 4.10. 2014
hřiště Něděliště od 16 hodin - 5.kolo IV.A třídy
ZÁPAS: SK Neděliště- FK Černilov B  2:1 (1:0)

Branky:  44´1:0 * 84´ 2:0  *  88´Imlauf 2:1

Rozhodčí:  Koucký    Karty: 1:0

Sestava: Voltr Lukáš - Šmied, Mich.Voltr, Benák, Jos. Nápravník - Hlaváč (72 Imlauf) , Bouchal, Matoušek, Obzina  - Jelen, Havlas

Neděliště ještě neprohrálo, v zápase s námi po prvních třiceti minutách museli domácí střídat pro zranění hned tři hráčů, ale nesložili se, semklo je to... Přežili náš tlak, kdy jsme měli míč častěji na kopačkách, vyhrávali soubje, ale chyběla přesná finální přihrávka, ale hlavně jsme nedokázali trefit zařízení. (největší šanci měl Jelen mimo). A tak jsme dostali klasického "šatńáka". Stav domácí ve druhé půli bránili, nakopávanými míči a vyhranými osobními souboji se snažili o úspěšný brejk. My se hře vzduchem přizpůsobili. Střela na bránu z naší strany nepřišla, naopak na druhé straně pokus pod břevno Voltr vyrážel nad. Do otevřené obrany jsme v závěru inkasovali podruhé a nepomohlo ani akrobatické snížení zkušeného Imlaufa.