Béčko v Sendražicích neuspělo

KDY: sobota 9.5. 2015 od 17 hod
hřiště Sendražice - 13.kolo IV.A třídy
ZÁPAS: Sokol Sendražice - FK Černilov B  3:2 (2:2)

Branky:  9´ Jelen 0:1 * 18´ 1:1 * 28´ Jelen 1:2  * 35´ 2:2 **  82´z pen. 3:2

Rozhodčí:  Liebisch   Karty: žluté 1:3 (Havlas, Dolejší a Mich.Voltr)

Sestava: Voltr Lukáš - Šmied Martin , Voltr
Michael,Nápravník Josef, Dolejší (60 Obzina) - Hlaváč, Havlas, Matoušek, Hlína - Nápravník Jan, Jelen

Herně jsme domácí přehrávali a po průniku Hlaváče a centru se před bránou prosadil Jelen, který před tím, hned v úvodu ,přestřelil bránu. Jenže domácí na malém a nerovném hřišti mají svůj styl nakopávaných balónů a jak se ukázalo při vyrovnávací brance, hlavně standartky pro hosty v Sendražicích znamenají nebezpečí. Přesto jsme trpělivou hrou po dvou velkých šancích opět získali vedení a opět to byl Jelen na zadní tyči. Mlokyho v bráně zachránilo břevno. Domácím vyšla akce v závěru poločasu a my už se k ničemu nedostali, protože jsme se víc než na hru soustředili na rozhodování sudího. Po změně stran zahrozili opět domácí (lob do břevna) a tempo hry šlo hodně dolů. Šancí jsme měli víc: Nápravník sám na bránu, neuspěl Jelen ani Matoušek.Bouřka se objevila nad hlavami i na hřišti. Výsledkem jiskření byla penalta, pro kterou si ochotně došel nejlepší domácí hráč a deset minut před koncem tak zápas rozhodl. Otevřeli jsme hru, mimo bránu hlavičkoval Havlas.