Béčko: Vložená středa a neděle: konečně jarní výhra

KDY: středa 19. a neděle 22.května 2016 od 17hod

KDE:  hřiště Černilov

ZÁPAS:  IV.A třída : FK Černilov B- Libčany B 2:3 (1:0)

Branky:   1x Bouchal a Jonáš

Rozhodčí:  Kincl

Sestava: Voltr Luk. - Šmied Mart., Voltr Mich.(73 Podstata),
Havlas, Obzina -  Dědek, Bouchal, Jelen (46 Holeček) , Hlína - Církva,Janeček(64 Jonáš)

Vyrovnaný první poločas. Do vedení jsme se dostali v 14 min po centru Obziny a hlavičce Bouchala, ale hosté ve 30minutě hlavou srovnali. V 60minutě se nebezpečnější Libčany dostali lacino do vedení, ale v 75min se po závaru trefil ve své premiéře Jonáš. Dlouho jsme se neradovali, po ztrátě míče a brejku prošel důrazně hráč hostí a rozhodl o třech bodech pro hosty.

FK Černilov B- Sokol Jeníkovice 2:1 (1:1)

Branky:   2x Církva

Rozhodčí:  Částka

Sestava: Podstata - Jonáš, Havlas, Šmied Mart., Dědek -  Čapek J., Bouchal, Církva , Janeček - Bednář (68 Obzina M.), Nápravník Jan

Bez 6ti většinou zraněných hráčů základní sestavy a pěti hráčů na, pro ně, nezvyklých postech (včetně střídajícího benjamínka Obziny nejml.) jsme se sice za horkého počasí ujali v 15min vedení díky Církvově přímáku, ale jinak jsme byli pod stálým tlakem. Řešili jsme ho někdy se štěstím, často po zákrocích Postaty. Až do 30minuty, kdy se náš roh změnil v rychlý brejk, zakončený kličkou brankáři. Naštěstí po změně stran došly hostím síly a i když si dál vytvářeli šance, které jsme řešili buď včasným odkopem a nebo za pomocí brankáře. Křížnou střelou Církvi se nám v 71.minutě podařilo vrátit se do vedení a to už jsme za hranicí vlastních sil udrželi.