ZÁPAS:  IV.A třída (13.kolo)  SK Smiřice B - FK Černilov B 0:2

Branky:   17 a 24´ Kvaček

Rozhodčí: Čožík

Sestava: Hlaváč - Šmied Mart., Macháček, Žaba Jakub, Dědek - Hovorka, Jelen, Gernat, Obzina Matěj - Kvaček, Bednář

Deštivé počasí a nerovný terén (Smiřice hráli vyjímečně v Rasoškách) ovlivňoval zpracování míče a tak se zápas ze spodku tabulky nevypadal moc pohledně. Domácí byli nebezpeční jen po vápno, my se snažili o brejky a v 17minutě po rohu a střele z úhlu se nechal bývalým Smiřickým hráčem Kvačkem zaskočit u bližší tyče gólman. Domácí se snažili nakopávat míče, ale v obraně se vždy našel někdo, kdo situace vyřešil. Když se nám podařilo úspěšně napadat soupeře a Kvaček se omotal kolem stopera a přesně trefit k tyči, vedli jsme v 24min 2:0. Od té chvíle jsme zalezli na vlastní polovinu a úspěšně zaparkovali autobus. Ve druhé půlu jsme byli odvážnější. O domácích dál platilo, že jejich útoky končily před naší šestnáctkou. Naši šanci z brejku měl Kvaček a pak i Hovorka. Poctivě jsme odbojovali snahy soupeře, v tomhle směru překvapil Obzina i Bednář. Obranu vzadu dirigoval Macháček, ale pochvalu zaslouží všichni. Nakonec si v závěru na míč sáhl i Hlaváč, když v poslední minutě vytáhl míč na roh.