Béčku se venku nedaří, v Jeníkovicích prohrálo 1:2

"hřiště" v Jeníkovicích - 3.kolo IV.A třídy
ZÁPAS: Sokol Jeníkovice - FK Černilov B  2:1 (1:0)

Branky:  21´ 1:0 * 48´ 2:0 (oba Kouba) * 70´ Jelen 2:1

Rozhodčí:  Hruška    Karty: 1:1

Sestava: Kollátor - Šmied Mart., Benák, Voltr Mich., Dolejší - Blažek (82 Hodek), Havlas,Bouchal, Nápravník Josef - Jelen, Nápravník Jan

I dnes se v Jeníkovích hrála tradiční kopaná, na nerovné ploše bez trávy domácí spoléhali na svůj styl nakopávaných míčů a soubojů. S tím jsme si neuměli poradit a bez vyložené šance na naší straně jsme šli do kabin za nepříznivého stavu. Když krátce po poločase domácí zvýšili, zdálo se rozhodnuto. Ale Jelen si poradil s obranou, snížil a následně jsme Jeníkovice zatačili, ale doplatili jsme na neproměňování šancí. Blažek sám na brankáře zamířil vedle. Střely pod břevno Voltra a Bouchala brankář domácích skvěle vytáhl, neuspěl ani Benák. V naší bráně si zapsal první odchytaný zápas za Béčko Vojta Kollátor.

Minutý týden jsme doma porazili Smiřice B 4:2 (2:2) Branky Holeček, Matoušek, Voltr. Hypš

Sestava:L.Voltr- M.Voltr, Benák, Blažek, HLína - Obzina, Bouchal, Matoušek, Hypš - Holeček, Havlas (Střídal Církva, Dolejší, Zaba)