Besídka a akce do konce roku

Aktuálně: Besídka byla mírný chaos, za což se omlouváme. Paní z restaurace, která nám slíbila, že bude, nebrala telefony a dorazila s velkým zpožděním, Alešovi zkolabovala doprava, vše v jednu chvíli. No ale s klukama jsme si pěkně zablbli a to je nejpodstatnější. Teď všem přejeme hlavně pěkné svátky a bohatého Ježicha.

I když se uvidíme společně až v lednu, tak máme 2 akce a na svátky domáčák.

sobota - výpomoc 03kám - Voslař, Bešík sraz v 7:15 v Jaroměři
neděle - zápas ve Stěžerách proti Lokádě, sraz v 15:30, nominace: Briestenský - Mouček, Bešík, Voslař, Brož, Havelka, Jelínek, Fibír, Zídka, Cejzlar - s sebou bílá trika, trenky, stuplny, obuv.

Během víkendu Vám připravím domácí úkoly na prázdniny.

ÚTERÝ 16.12. - máme poslední trénink v letošním roce. Sejdeme se ve Vlkově v 17:00, zasoutěžíme si, popřejeme si, vše v odlehčeném módu. Konec akce v 19:00. Je to i pro rodiče. Bude pro nás otevřená restaurace ;-)

Poslední letošní zápasy:
20.12. - turnaj v Jaroměři pro ročník 2003. Doplníme 03ky několika borci - dohoneme se v úterý na detailech.
21.12. - zápas ve Stěžerách pro 1 tým od 16ti - dohoneme se v úterý, kdo může
21.12. - turnaj okresních výběrů v Jaroměři - 04ky berou Davida, 05ky Ondru Petrikoviče, náhradník 04 je Míša Hovorka, náhradník 05 je Luka Veselovský