Bod z Probluze je málo. Zahazovali jsme šance.

KDE: Na hřišti v Probluzi

ZÁPAS:  Sokol Probluz B - FK Černilov B   2:2 (2:1)

Branky: 4min 0:1 Jelen,  20min 1:2 , 24min 2:1 - 63min Jelen 2:2

Sestava:Luk.Voltr - Šmied, Hodek, Dolejší,Mich. Voltr - Jánský, Bouchal, Havlas, Obzina - Jelen, Daniš

Jelenem (po Bouchalově nahrávce) jsme potrestali úvodní chybu v rozehrávce domácího týmu, ale následně jsme už s vytvořenými šancemi nakládali špatně. Trest přišel v podobě dvou slepených branek, po zbytečnýh ztrátách v útoku a špatném obsazování při bránění. Domácí využili svou zkušenost. Přesto se musí vyzdvihnout nově vytvořená juniorská dvojice stoperů Hodek, Dolejší. Voltr vytahoval střelu domácích na tyč, dorážka byla z ofsajdu. V závěru poločasu zahodil velké šance Jelen, další naše střely šly mimo. Druhý poločas už byl v naší režii, domácí se snažili o občasné brejky, které jsme ale vyřešili. Za to jsme měli problém vpředu. Hlavním spalovačem byl Jelen, zdatně mu sekundoval Voltr, Bouchal a Obzina. Zkoušel to i Daniš. Právě Jelen ale nakonec s pomoc brankáře z malého vápna vyrovnal (asistence Mich.Voltr). Domácí gólman se v zápase  několika zákroky vyznamenal.Neměli jsme nikoho na střídání a tak v závěru dohrával se zraněním Mich. Voltr a Šmied, ale obětavou defenzívou jsme si odvezli alespoň bod.
Domácí zároveń oznámili, že se do příští sezóny nepřihlašují.