Bruslení + program Pokupových elévků od 12. 1. do 18. 1. 2015

Program v týdnu od 12. 1. 2015 bude takový zkušební, zkusíme, co s námi udělá úterní bruslení - proto zrušíme úterní trénink v tělocvičně a v sokolovně, pravděpodobně až 20. 1. bychom udělali trénink pro ty, kteří se bruslení nezúčastňují, případně i pro ty, pro které bude "bruslení málo". V pátek vyrazíme do Jaroměře, teď to tam bylo hodně fajn, kluci se snažili a nikomu nebyla zima (spíše naopak). Informace k bruslení jsou na konci tohoto příspěvku.

Útery 13. 1. 2015 bruslení zimní stadion Třebechovice pod Orebem, začátek na ledě ve 14:30, ukončení 15:45, přihlášeni Turek, Petrovický, všichni 3 Dvořáci, Rybín, Scheuer, Kvašinský, Černý, Hudec, Samík Petr, Täubner, Jakub, Veselovský, Ježek, info níže

Pátek 16. 1. 2015 od 17 hodin trenink umělka Jaroměř

Sobota 17. 1. 2015 od 14 hodin zápas Stěžerská liga s Chlumcem n. C., sraz 13:30, s sebou kopačky nebo turfy, stulpny, chrániče, tepláky, tričko s dlouhým rukávem nebo mikina -  nebude dres, ale jen rozliška. Nominace - Turek, Jakub, Dvořák Péťa, Dvořák Jirka, Rybín, Scheuer, Beneš, Täubner, Matlák.

Info k bruslení - kontaktní osobou bude Joska Černý (723723023), doprava vlastní, v 14:30 začínáme, koruny za účast budou vybírány na místě (70 Kč - myslím, že je to velmi dobrá cena), bruslení bude probíhat do půlky března

Info od osoby, která zabezpečuje:

Termín: každé úterý (již 13.1.) 14:45-15:45

Výbava: brusle, helma (ideální hokejová s mřížkou, postačí např. i lyžařská. Cyklistická NE!), pevné rukavice, hokejka (není podmínkou – uvidíme, na jaké úrovni kluci budou), chrániče na kolena - velmi důležité (z in-line bruslí)

Program: základní bruslení, obratnostní bruslení (zaměřené na rozvoj rovnováhy, obratnosti, reakční rychlosti), základy ledního hokeje

Vedoucí: Tomáš Voříšek (602245620; tomasvorisek@volny.cz)

Šatna: bude připravena

Rodiče: nutno, aby asistovali při zavazování bruslí

Poplatek: bude použit výhradně na pokrytí práce instruktora a nákup pomůcek, které mj. budou využívat i vaši kluci

Trenéři: jejich účast na ledě si bude řídit Tomáš Voříšek. Prosím raději již na první hodinu, aby byli připraveni (asistence, výpomoc)