Čarodějnice: Prohra Béčka v Probluzi

AFK Probluz B - FK Černilov B 3:0 (2:0)

KDY: neděle 30.dubna 2017 od 17 hod *  zápas IV.A třídy 20.kolo

KDE:  tráva v Probluzi   Rozhodčí: Mottajčuk  ŽK: 0:1 (Voltr)

Sestava: Gernat - Matěj Obzina, Mich. Voltr, Jak.Žaba, Mart.Šmied -
Bednář (46 Holeček), Macháček, Hlaváč, Hovorka (65 Jonáš) - Jelen, Janeček

Domácí nastoupili posílení o pětici hráčů, která byla včera na jejich domácím zápase okr.přeb Áčka. my stále hrajeme v sestavě bez klasického brankáře, s pěti dorostenci, dvěma veterány a dvěma hráči, kteří k velkému fotbalu "přičichli" teprve nedávno. První poločas jsme hráli proti větru, byli jsme pod tlakem, první branku jsme dostali (v Probluzi tradičně) přímo z rohu. Domácí se dostávali do jednoho útoku za druhým, ale zakončovali zbrkle, vstřelil nám ještě "jen" dvě branky. My zaznamenali snad jen jeden poukus na branku. Na druhou stranu tak trochu  suplujeme roli dorosteneckého týmu, který v Černilově chybí. Věříme že mladí získají zkušenosti, a u fotbalu vydrží, aby do budoucna mělo Áčko kde brát. U některých je mírné zlepšování se, trochu vidět. Chybí ale jména jako Dědek, Dolejší, Flégl, Církva, Havlas, Obzina Tomáš, Čapek Jar., Čapek Patrik nebo Benák a Nápravník... tedy skoro celý další jeden tým.