KDE: hřiště Černilov - 10.kolo IV.A třídy

ZÁPAS: FK Černilov B- FK Jeníkovice 1:0 (1:0)

Branka:  29min Hypš

Rozhodčí:  Ležík   Karty: 0:2 žluté 0:1 červené 0:1 (73 Kouba za druhou žk)

Sestava: Halva - Hlína, Voltr Mich.,
Benák, Šmied Mart. (75 Dolejší) - Hypš,Církva,Havlas, Nápravník Jan (70 Voltr Luk.) -Jelen, Čapek (45 Bouchal)

Výborný první poločas jsme zůročili jen jedinou brankou. Soupeře jsme do šance nepustili, ale naše útoky byly spíš nepřesné. Šance přišly po první brance, kdy Čapek pěkně vysunul Hypše, který přehodil brankáře. Pak tutovku zazdil Jelen, Nápravník zamířil mimo. Neprosadil se Čapek a po něm ani Hybš a nebo opět Jelen. Druhá půle: hosté bránili váno i v sedmi lidech a marně jsme dobívali tuto obrannou hradbu. Naopak jsme si museli dávat pozor na brejky, míč šel dvakrát těsně mimo a jednou se musela převést nová posila - Halva. Už jsme spíš nakopávali míče, v obraně jsme ale hlavně díky stoprské dvojici dokázali ubránit nebezpečným akcím oslabeného soupeře (vyloučení). Druhá výhra v řadě s nulou nás zatím ze suterénu tabulky nedostala.