Černilov B: Na 2:1 otočil střídající dorostenec Taclík. Už nejsme poslední.

KDE: hřiště v Černilově - 12.kolo IV.A třídy

ZÁPAS: FK Černilov B- Sendražice  2:1 (0:1)

Branky:  33min 0:1 * 75min a 86min Taclík 1:1 a 2:1

Rozhodčí:  Doubrava   Karty: 1:0 (Voltr)

Sestava: Kollátor - Hlína, Voltr Mich.,
Benák, Šmied Mart. - Hypš,Jelen,Havlas, Nápravník Jan (70 Taclík) -Obzina (45 Hlaváč) , Čapek(88 Bednář)

Vyrovnaná první půle. Šance na obou stranách. U nás přestřelil bránu Jelen a minul Obzina. Soupeře vychytal Kollátor, ale proti přímému kopu byl krátký. Po změně stran jsme postupně získávali převahu, ale v tutovce se ocitli hosté, bránu těsně minuly a pak nás podržel Kollátor. I nouzový brankář hostí svůj tým držel, až do 75minuty, kdy Taclík vysunul Hlaváče, ten proti brankáři neuspěl, ale Taclík dorážku do sítě poslal. Čtyři minuty před koncem poslal příhru pod sebe jeden z našich hráčů a dorostenec Taclík při svém prvním startu za muže a po krátkém pobytu na hřišti trefil do odkryté brány na 2:1. Sendražice hrozili z přímáků, ale závěrečný tlak už vyrovnání nepřinesl.