Černilov B - Probluz B 3:4

KDY: neděle 30.8. 2015 od 17 hod
"hřiště" v Černilově - 4.kolo IV.A třídy
ZÁPAS: FK Černilov B- Probluz B  3:4 (3:1)

Branky:  8´ Obzina 1:0 , 21´ Benák 2:0, 24 Hlaváč 3:0 - 38min 3:1, 53min 3:2, 72min 3:3 a 86min 3:4

Rozhodčí:  Pára   Karty: 2:2   Červené 0:1

Sestava: Holeček - Šmied Mart.,Bouchal, Voltr Mich., Dolejší - Benák,Halvas, Obzina, Blažek (29 Církva) - Jelen, Hlaváč

Tropické počasí, slabá návštěva (nakonec bohudík) a problémy se sestavou. Přesto jsme po půlhodině vedli 3:0. Soupeře jsme jasně přehrávali a ani snižující branka do šatny po závaru nás nemohla vykolejit. Porazili jsme se ale sami. Přestali jsme se koncetrovat na zápas.Nechali se rozhodit dohady se sudím a protihráči. Darovali soupeři další gól a pak stačilo zahodit minmálně tři tutovky, stačila povedená trefa do šibenice a bylo srovnáno. Jak jsme nervózní ukázaly nejen nepřesné přihrávky a zakončení, ale i nekonečné dohady a navíc fauly, z jednoho se kopak přímák a volný hráč v pádu usměrnil míč do sítě a rozhodl o tom, že si Probluz odváží všechny tři body s sebou.

Nedařilo se ani ve středu v předkole poháru OFS HK. Další derby v Libřícich jsme prohráli 1:3 (jedinou branku dal Bouchal), především nás proháněla dvojice mladých posil: Hrabě, Zapadlo.