Černilov A - Častolovice 2:2, penalty 4:2, poločas 1:0

Sestava: Cejnar - Zumr, Hrubý (pro zranění odstoupil v 72. minutě), Kráčmer, Schwarzer - Vacek (46. Mindek), Štěnička, Charous, Šrámek - Ježek Pavel, Ježek Marek

Branky: Ježek Marek, Charous

Do utkání jsme vstoupili aktivně, snažili jsme se vytvářet si brankové příležitosti kombinační křídelní hrou. Hosté ale hráli velmi zodpovědně v obraně a vyráželi do rychlých brejků. V prvém poločase jsme vytvořili 8 brankových příležitostí - 4 pro nás a 4 jsme nabídli soupeři po našich chybách v obraně a nebo při našem nepřesném založení útoku. Po hezkém centru se nám podařilo vstřelit branku Markem Ježkem.

Hosté vstoupili do druhého poločasu aktivněji a nejprve se jim podařilo vyrovnat poté, co vysoký centr z levé strany skončil v naší brance. Z tohoto jsme se nepoučili a nabídli jsme hostům špatným odkopem další příležitost, kterou proměnili krásnou střelou z dálky. Po obdržené brance jsme jsme zvýšili svou aktivitu, ale došlo ke zranění našeho nejlepšího hráče Vojty Hrubého. Protože jsme již neměli žádného hráče na lavičce, tak jsme zápas dohrávali v 10. Soupeře jsme zatlačili a krásnou střelou se nám podařilo vyrovnat Pavlem Charousem. I v 10 jsme pokračovali v náporu, ale vstřelit další branku se nám nepodařilo. V penaltovém rozstřelu jsme byli úspěšnější, kdy jsme proměnili všechny 4 kopy.

Vsuvka - do utkání jsme měli připravené 3 hráče na střídaní, ale Patrik Čapek se zranil již při rozcvičení před zápasem, trenér vystřídal do druhého poločasu Tomáše Vacka za Štefana Mindeka, při poločasovém rozcvičení se ale zranil Kuba Hrtánek, což jsme při střídání nevěděli....

Všichni přejeme rychlé uzdravení Vojtovi Hrubému, zítra by mu měl operovat koleno MUDr. Petr Svoboda