Černilov - Dobruška/Opočno 3:0 (pol. 1:0)

Nastoupili jsme proti do té doby vedoucímu týmu soutěže, který kromě 4 hráčů měl v sestavě všechno hráče ročníku 1999,fyzicky a rychlostně velmi dobře vybavené fotbalisty. Bylo nám jasné, že uspět můžeme jen v případě, že budeme hrát kolektivně, s velkým nasazením, s důrazem v osobních soubojích.

I když soupeř hrozil z rychlých brejků, naše obrana výborně dirigována na hřišti Lukášem a za brankou Alešem Daňkovými odolávala a kromě náznaků jsme v prvém poločase nepustili soupeře do nebezpečné situace. Naopak jsme to byli my, kteří jsme se ujali vedení krásnou střelou Honzy Žaby. Do konce poločasu jsme ještě mohli zvýšit po krásné individuální akci Kubou Chudým, ale jeho střela minula branku.

Ve druhém poločasu jsme zlepšili kombinaci, přidali jsme v důrazu, všichni přidali v sebevědomí a zápasu jsem kralovali. Po jedné ze standardních situací se prosadil "malý velký muž" Kuba Chudý a z další akce na 3:0 zvýšil po individuální akci Péťa Halberštát, který obešel i hostujícího brankáře.
Vše náznaky šancí hostů pochytal výborný Mára Čuda.

Podali jsme opravdu výborný výkon a kromě vítězství těší především to, že jsme hráli kolektivně, obětavě a nesobecky.

Poděkování patří i rodičům a našim dalším fanouškům, kteří nám vytvořili skvělou atmosféru.

Naše sestava: Mára Čuda - Náťa Žídková, Lukáš Daněk, Vojta Svatoň, Martin Hynek - Péťa Halberštát, Míra Rejnek, Honza Žaba, Lukáš Mikunda - Martin Flégl, Štěpán Gernat, střídali Vašek Mach, Tomáš Tkačík, Kuba Chudý.