KDE: Na hřišti v Černilově
ZÁPAS: Černilov-Dohalice 9:0

Rozhodčí: Pavel

Sestava: Kollátor -Lamla (45.Dědek),Dolejší, Kundrt,Pražienka - Šmied, Pánek, Ličman, Panenka (31.Pekárek)- Daněk (31.Obzina), Roubal

Hosté měli v sestavě sice urostlejší hráče, ale zápas patřil jednoznačně domácím a to nejen výsledkem, ale i územní převahou. Raketový vstup zaznamenal po centru Roubala efektně, zády k brance Lukáš Daněk (ještě vloni hrál "jen" za mladší elévy !).Zajímavostí je že spolupráce na první brance patřila dvou oceněným střelcům okresní soutěže v různých kategoriích. Další branka padla po devíti minutách hry. Roubal přehodil o hlavu vyššího obránce a prostřelil brankáře. O dvě minuty později vysunul Šmied do šance Daňka a ten přidal druhý úspěch. I další branka (ve 13.min) padla po spolupráci Šmieda s Daňkem, zakončoval ji kapitán Pánek. Následně už se ale kluci přizpůsobili hře soupeře, zbytečně tahali hru přehuštěným středem a dostali se jen k neúspěšným střeleckým pokusům Pánka, Roubala nebo Šmieda. Až deset minut po změně stran spustili domácí svou kanonádu. Roubal využil centr ze strany na 5:0. V 42.té minutě se z přímého kopu trefil pod břevno Ličman a o minutu později využil Roubalův únik a centr. V 50-té minutě se Ličman ocitl v roli nahrávače a Lukáš Pražienka povedenou střelou k tyči přidal branku na 8:0. Střelecký koncert uzavřel v poslední minutě Roubal. Několik šancí domácí zahodili. Po dvou kolech jsou kluci bez ztráty bodu a bez inkasované branky a i když soupeři budou v soutěži patřit do spodní části tabulky a přijdou těžší zápasy, zatím kluci s chutí bojují a úročí nasbírané tréninkové dávky a nabyté zkušenosti.