ZÁPAS: FK Černilov- Třebechovice 6:1 (4:0)
Rozhodčí: Novák
Diváků : 15
Sestava: Kollátor - Lamla, Hlaváč,Krištof (22.Jan Žaba a 58.Kunc), Pražienka - Šmied, Kundrt, Dolejší, Obzina- L.Ličman (28 Kadlec), Dědek (43. Žaba Jakub)

Branky: 2x Obzina 1x Pražienka, Dolejší, Kundrt a Kadlec

Třebechovice nás před sezónou v přípravě porazily, ale dnes to bylo o něčem jiném. Kluci soupeře přehráli. Za deště a v plné sestavě (i s uzdraveným Kuncem) vyšel úvod, když ve 4.minutě kopal Pražienka přímák a brankář míč, který před ním na zemi ještě skočil,přes obránce neviděl. O minutu později napřáhl z levé strany Dolejší a trefil se pod břevno. Třebechovice se sice dokázali občas dostat do vápna, ale největší nebezpečí pro Kollátorovu bránu znamenal obranný zákrok Pražienky, který Vojta vytáhl na roh. Kundrtovu střelu pak tečoval před brankářem Obzina na 3:0 a skóre poločasu uzavřel Kundrt po střele z vápna. Ve druhé půli běžel sám na brankáře Kundrt, neuspěl. Stejně se o chvíli vedlo Obzinovi, ale brankář míč vyrazil k nohám dobíhajícího Kadlece. Obzina si to vynahradil po chvíli, když brankáře přehodil. V tutovce se ještě ocitl Kadlec a dvakrát Šmied, ale brankář soupeře se už překonat nenechal. Naopak se v závěru po tečované střele radovali hosté z čestného úspěchu.