Na hřišti v Černilově
ZÁPAS: FK Černilov B - Sok- Jeníkovice 2:5

Branky: 75min Imlauf , 82min Daniš
Sestava: L.Voltr (46 Hodek) - Šmied,Hrubý, Kundrt (72 Daniš ), M.Voltr - M.Hlína (15 Jánský, 46 Kříž), Holeček, Bouchal, Havlas - Jelen, Imlauf

Začali jsme zbrklým a nepřesným útočením a zapomínali bránit. Stejně jako v Dohalicích jsme dostal dvě rychlé facky a pak už jsme se prali sami se sebou a s okolnostmi, jako nesmyslný ofsajd a střela, která šla sice od břevna za čáru, ale důležité osoby, to nechtěli vidět, ale taky neproměněné šance. Na konci poločasu pak hosté potrestal naši otevřenou defenzívu a šťastně se trefili potřetí. Po změně stran proměnili Jeníkovice penaltu a nás nakopla až branka Imlaufa, který se trefil po rohu a odraženém míči. V naší bráně nás minimálně třikrát podržel Hodek. Snížení Daniše (nejdřív trefil břevno a odražený míš už do sítě dostal) nás opticky nakoplo. Bouchal se ale v brejku neprosadil a další střelu pod břevno brankář soupeře vytáhl. V pořadí čtvrtý brejk během deseti minut, do naší otevřené a unavené obrany hosté už proměnili na konečných 2:5.