Dorost - starší : Mistrovský zápas Černilov - Machov - venku , 0 : 4

Detaily utkání:

Do tohoto utkaní nastoupili naši hráči s chutí a ovoce nám to přineslo ve 2 minutě, když první branku vstřelil M.Hryzlík 0 : 1. Soupeř v 5 minutě po samostatném nájezdu neproměnil a z protiútoku po rychlé a jednoduché kombinaci vyslal na soupeřovu branku nebezpečnou střelu J.Hušek, ale brankář střelu chytil. Ve 26 minutě soupeř unikl po pravé straně a nastřelil tyč a opět z rychlého protiútoku jsme zahrozili střelou Hryzlíka, který trefil břevno.Ve 28 minutě Petrásek loboval brankáře po chytré přihrávce Huška, ale bohužel obránce domácích stačil
míč vykopnout z prázdné branky.Ve 30 minutě vyslal po rohovém kopu Hejzlara další tvrdou střelu Hušek a golman vyrazil na další roh.Ve 34 minutě po krásné fotbalové akci a jednoduchou narážečkou (Hušek,Hryzlík) zakončoval Hryzlík, ale minul. O minutu déle se prosadil střelcky i Petrásek, když přízemní střelou k tyči zvýšil na 0 : 2. O minutu později neproměnil samostatný únik Petrásek. Tak skončil první poločas.

Do druhé poloviny utkání nastali změny v sestavě. Do útoku nastoupil Volter na místo Hryzlíka a v obraně vystřídal Zelenka Králíka. Ve 48 minutě přinesla bojovnost a důraz Voltera další branku, když po střele Huška dobíhal míč Volter, který vstřelil míč mezi tyče 0 : 3. V 58 minutě utkání po pěkné kombinační hře se trefil Hušek a stanovil výsledek na konečných 0 : 4. V 66 minutě Petráskovi nůžky trefily obránce a v 67 minutě únik Antoníčka zastavila na poslední chvíli obrana domácích.

Ještě stojí ze zmínku pár krásných akcí po pravé straně, kde zahrál velice kvalitní utkání Martin Štěnička.

Branky: Petrásek. P., Hryzlík M., Volter D., Hušek J.

Sestava: Pavlík ,Antoníček ,Hlína ,Králík (46 Zelenka),Drahorád ,Štěnička ,Šrámek ,Hušek ,Hejzlar (70 Hofman ),Petrásek, Hryzlík (46 Volter ).