Dorost - starší: Mistrovský zápas v Českém Meziříčí, výhra 4:1

ZÁPAS: FC České Meziříčí - FK Černilov 1:4

BRANKY: Hejzlar Petr 2, Matoušek Tomáš, Volter David z penalty

SESTAVA: Šlor - Voltr, Pavlík, Miklošin, Králík - Hejzlar, Štěnička, Volter, Bouchal - Zelenka, Kohout

Z LAVIČKY NASTOUPILI: Daniš, Matoušek

Na půdu lídra soutěže jsme necestovali v nejsilnější sestavě, a přesto jsme si odvezli cenné vítězství. Do třicáté minuty se hrál vyrovnaný zápas a oba týmy měly možnosti k otevření skóre. Poté jsme převzali iniciativu my a domácí byli rádi, že se odcházelo do kabin za stavu 0:0.

Na začátku druhé půle nás poslal do vedení Petr Hejzlar. České Meziříčí ještě na tuto branku dokázalo reagovat a skóre srovnat. Remízový stav vydržel jen krátce, neboť hned z prvního útoku po inkasované brance rozvlnil síť za domácím brankářem Petr Hejzlar podruhé. Soupeř se snažil ještě s nepříznivým výsledkem něco udělat. Klid na naše kopačky přinesla střela Tomáše Matouška. Gólman Českého Meziříčí ji nestačil vytěsnit mimo tyče a musel kapitulovat potřetí. V závěru utkání uzavřel gólový účet David Volter z penalty po faulu na Martina Daniše.

Konečně se nám podařilo prolomit smůlu, která se nám lepila na kopačky v poslední době.  Příští týden nás čeká neméně důležitý zápas na domácím hřišti proti Dobrušce.