Dorost - starší: mistrovský zápas v Libčanech, výhra 5:0

KDY: neděle 23.10.2010

KDE: Na hřišti SK Libčany

ZÁPAS: SK Libčany - FK Černilov 0:5 (0:0)

BRANKY: Čapek Patrik 2, Zelenka Tomáš, Volter David, Kekelák Lukáš

V prvním poločase jsme nehráli dobře. Nedařila se nám kombinační hra a soupeře jsme nepřehrávali do té míry, jak se očekávalo. Byl to zase zápas o první brance, která by nás uklidnila, a náš výkon by se výrazně zvedl. Bohužel se nám ji nedařilo dát.  Největší příležitost ke skórování měl Patrik Čapek po samostatném úniku. Vyložené šance měli i další hráči, ale bohužel i oni selhali. Soupeř se dostal k několika střelám, ale ty nebyli nebezpečné. Do kabin se tudíž šlo za stavu 0:0.

Začátek druhé půle nebyl dobrý. Naštěstí to trvalo jen krátce. Zanedlouho se nám konečně podařilo překonat domácího brankáře, což vneslo na naše kopačky potřebný klid. Míč po rohovém kopu Davida Voltra usměrnil pohotově do sítě Tomáš Zelenka.  Brzy přidal druhou a třetí branku dnes kvůli zranění útočník Patrik Čapek po samostatných únicích. V té době jsme již měli otěže zápasu pevně v rukou a soupeře jsme přehrávali. Počtvrté jsme se mohli radovat po střele Davida Voltra. Poslední zásah do černého přidal Lukáš Kekelák po pěkné přihrávce Adama Bouchala. Škoda jen že se nám nepodařilo nastřílet víc gólů.  Mezi ty největší příležitosti patřila Adamova nastřelená tyčka či hlavička téhož hráče z malého vápna nad břevno. Za zmínku jistě stojí také průnik obranou Lukáše Kekeláka. Vyběhnuvšího brankáře dokázal přehodit, ale jeho střela šla i nad branku.

Opět jsme museli odehrát utkání bez náhradníků. Jelikož podruhé za sebou se na nás vykašlal nominovaný hráč žákovského týmu, musel jsem dojet pro jedenáctého hráče, který nastoupil obětavě se sebezapřením. Přijeli jsme těsně před úvodním hvizdem rozhodčího. Bohužel v současné době nás více není. Pouze jeden hráč byl omluven. Ostatní jsou zranění nebo přeřazení do A týmu. Opět nám vypomohl Petr Benák, za což mu děkuji. Zase dokázal, jak platným hráčem pro naše mužstvo je. V neposlední řadě chci také poděkovat panu Pokrupovi,  Danišovi a Kohoutovi za dopravu hráčů, napsání zápisu a výkon funkce asistenta rozhodčího.