Elévové mladší: 1. Mistrovský turnaj, doma - máme ho za sebou, pochvala všem

12.09.2010 - 12:00

KDY: neděle 12.9.2010
Na hřišti FK Černilov
ZÁPASY: Černilov A - Kratonohy, Černilov B - Lhota p.L., Černilov A - Lhota p.L., Černilov B - Kratonohy, Černilov A - Černilov B
SRAZ: 9:15 v kabinách
NOMINACE: všichni

Do soutěže jsme přihlásili 2 týmy, protože se změnil systém na 4+1 a chceme aby si všichni naši borci pořédně zahráli. Zatím jsme na tréninku ale nebyli více jak v 7mi a v neděli potřebujeme minimálně 10 borců do hry. Tož uvidíme.

A jak to dopadlo:

Sem moc rád, že jsme 2 týmy dali dohromady. Dokonce jsme měli i 1 hráče na střídání, takže si v krásném počasí všichni zahráli až-až. Rozdělili jsme se na dvě půlky - Áčko si vzal Jarda Kosina (díky moc) a s Bčkem jsem zůstal já. A musím říct, že mne všichni výkonem potěšili. Spousta hráčů ještě toho nemá moc nahráno a natrénováno. Na tréninku jsme nikdy nebyli ve větším počtu, takže jsme ani přípravné zápasy neměli s kým hrát. Takže zatím souhra, kombinace vázne, ale občas už tam fotbalové záblesky vidíme. Hráče jsme točili na různých postech, aby si toho co nejvíc vyzkoušeli.

A-čko hrálo ve složení Kosinky, Vojta Hovorka, Mates Urban, Dominik Hroneš, to už byli ostřílenější borci, ti si museli odehrát turnaj bez střídání.
B-čko hrálo ve složení: Náťa Rejnková, Dan Haft, David Hrdina, Jirka Strnad, Tom Drešer a Míša Hovorka.

Výsledky, nejsou podstatné, ale zhruba:

Ačko - Kratonohy 10:0
Bčko - Lhota p. L. 3:7
Ačko - Lhota p. L. 0:1
Bčko - Kratonohy 1:4
Ačko - Bčko 2:7

V každém případě velká pochvala všem za bojovnost a nasazení. Těším se, že příště už se uzdraví marodi a díky větší střídačce si budeme moc odpočnout a v druhém poločase nebudem ztrácet dech.