Elévové mladší: 11. Mistrovský turnaj, doma

KDY: neděle 26.4.2014
Na hřišti FK Černilov
ZÁPASY: Černilov A, B, C - Kratonohy, Nepolisy
SRAZ: nejpozději v 9:15 v kabinách, kdo má chuť pomoct s přípravou hřiště, tak stavíme od 8:45
Nominace:
všichni
Omluvenky: Ondra Petrikovič, Luky Cejzlar, Třískáči

Krásný jarní den přinesl rekord v účasti na zápasech. Ještě že máme přihlášené 3 týmy, protože 24 borců bysme ve dvou týmech nedokázali vystřídat. Dneska jsem podcenil soupeře a chtěl jsem postavit 3 týmy tak, abysme vyhráli všech 6 zápasů a pořádně si užili oslav. To se úplně nepovedlo, ale i tak jsme si pěkně zahráli a turnaj splnil účel.

Černilov A - Kratonohy 2:2
(Brož, Pražienková)
Dnes se nám nedaří. Jsme ospalí, nerveme se o balony. Kombinace je kvalitní mezi gólmanem a beky, ale směrem do útoku si nedáme dobrý balon. Zkušení borci dnes nevzali na sebe zodpovědnost, čekal jsem že mlaďáky potáhnou, ale to se nedělo. U Nikči je vidět, že nechodí moc trénovat a hodně nám chyběl Ondra Petrikovič, který dokáže obejít několik hráčů a ještě i dobře nahrát. Koho musím pochválit je Kája Márta, nezvykle v obraně hrál s velkým přehledem.

Černilov A - Nepolisy 3:7
(Márta, Havel, Pražienková)
Soupeř měl jednoho etrémně šikovného a hbitého kluka a to na nás stačí. Opět si nedáme v útoku přihrávku. A řešíme věci obráceně - tam kde má mýt střela ještě přihrávám, tam kde mám přihrát, tak střílím z nepřipravené a nevýhodné pozice. Jedno z mála pozitiv, už jsem viděl záblesk zápasové bojovnosti a chuti u Honzíka Doubravy, který měl na noze 2 branky.

Černilov B - Kratonohy 7:4
(Veselovský 3x, Gušlevský 2x, Hroneš, Jakub)
Hrajeme to svoje. Do stavu 7:1 držíme posty a dobře kombinujeme. Pak už zbytek zápasu povolíme a lehkovážně necháváme vzadu skuliny.

Černilov B - Nepolisy 7:0
(Gušlevský 6x, Pelikus)
Opět kvalitní výkon s kombinací. Lukáš hledá rychlonožku Marka a ten s přehledem zakončuje.

Černilov C - Kratonohy 1:8
(Pelouch)
Krutý výsledek. Hrajeme slušně, ale zahazujeme šance. Jen samotný a dnes výborný Honzík šel sám na branku 5x, ale chybí mu tréninková praxe. Výborná byla Náťa. Góly dostáváme protože nejsme v defenzivě dostatečně pohotoví a rychlí.

Černilov C - Nepolisy 2:2
(Pelouch, Šmíd)
Velici kvalitní a odmakaný zápas. Pereme se o každý balon a ještě pár minut do konce jdeme sami 2x na branku, ale zvrátit výsledek na naši stranu se nepovedlo. Objevili jsme novou brankářskou hvězdu Ondru Lovase, Míša Sedláček vymazal soupeřova špílmachra a v útoku se výborně rvali zejména Fanda s Honzou. Dobrá práce !

Díky všem rodičů za pomoc s organizací a připravte se na to že v úterý místo tréninku jedeme na přátelák na Nový HK.