Elévové mladší: 12. Mistrovský turnaj, v Dohalicích

SRAZ: v 11:45 u kabin, kdo jede přímo, tak nejpozději v 12:30 na místě
Nominace:
všichni
Omluvenky: Brož, Petrikovič, Veselovský, Lovas, Márta, Šmíd, Pelouch, Sedláček, Havel

Měli jsme hrát ještě s Předměřicemi, ale ti mají hráče v karanténě, takže se protočíme jen proti domácím.

A jak to dopadlo ?

Předměřičtí sice nedorazili, ale domácí přichystalali 2 týmy, takže jsme se také rozdělili na dvě půlky a zahráli si 3 zápasy proti Dohalickým borců. Ostřílenější jsme dali do Ačka ti sehráli 3 zápasy proti ostřejšímu týmu domácích, mlaďáci si zase zahráli 3 zápasy proti začínájícím borcům domácích.

Černilov A - Dohalice A
První zápas jsme začali velmi dobře, hned zkraje se 2x trefil Mark a my se těšili na to jak si všichni zápas užijeme. Opak byl pravdou - soupeř nás přehrál. Byl tvrdší, důraznější a rychlejší. První zápas byl tuším 7:4 a ty další už jsme branky v naší síti přestali počítat. Hlavně se nám nedařila rozehra z obrany, ztráceli jsme balony a byli celou dobu pod tlakem. Bez 8mi nejzkušenějších hráčů jsme dnes domácím nedokázali konkurovat. Snad jediná pozitiva - všichni jsme si pořádně zahráli a protočili jsme hráče na nejrůznějšch postech.

Černilov B - Dohalice B
Idelální zápas pro naše mlaďáky, soupeř byl natom fotbalově zhruba stejně. Hrály se 3 zápasy, ve kterých jsme měli lehce navrch my. Hlavně si všichni pořádně zahráli. Pro naše fotbalové sebevědomí bylo super že si branky dali i sváteční střelci.

S dneškem určitě spokojenost !