Elévové mladší: 14. Mistrovský turnaj, doma

13.05.2012 - 12:00

KDY: neděle 13.5.2012
Na hřišti FK Černilov
ZÁPASY: Černilov A - FC Hradec A, Černilov B - FC Hradec B, Černilov A - FC Hradec B, Černilov B - FC Hradec A
SRAZ: nejpozději v 9:15 v kabinách
Nominace: všichni, jak jinak, tentokrát i s posilou ze starších elévů, který patří věkově k nám - Martinem Chudým

A jak to dopadlo ?

Oproti minulému mistráku to dnes bylo lepší. I přesto naše hra ještě má veliké rezervy. Hráli jsme proto klukům ročník 2005 a mnohdy jsme jim byli schopní dát přednost, couvat. Týmy jsme poskládali vyrovnaněji, aby jeden tým nedostaval jen naložíno a druhý v neporážel soupeře v chůzi. Opět jsme měli krásných 18 hráčů - tedy pro každý tým na 2 celé čtveřice a to se ještě 4 hráči omluvili - paráda.

Ačko: Strnad - Hovorka, Lankaš, Palma, Hrdina, Kadaník, Voslař, Zídka, Novotný
Bčko: Slezák - Rejnková, Svatoň, Vrabec, Petrikovič, Chudý, Fibír, Brož, Kvapil

Černilov A - FC HK A 4:2
(Voslař 2x, Palma, Hrdina)
Hlavně v prvním poločase dobře odehráno. Dokázali jsme si přihrát do běhu a z toho pramenily branky. V druhé půlce jsme se chvílemi bojovnými hosty nechali i zatlačit na naši polovinu a můžeme děkovat Jirkovi v brance, že nás podržel.

Černilov B - FC HK B 6:5
(Chudý 2x, Rejnková 2x, Brož, Kvapil)
Skvěle odmakáno a odbojováno. Náťa stíhala bránit i útočit a moc se osvědčila nová akvizice Martin Chudý.

Černilov A - FC HK B 4:3
(Hrdina 3x, Palma)
Utkáním jsme se doslova protrápili. Prohrávali jsme souboje, nepřihráli si a neobsazovali. Přesto jsme zvedli hlavu v druhé půlce a Davidovým hattrickem jsme zápas otočili. Je ale na pováženou, že nás o rok o dva mladší soupeři předčí v rychlosti a důrazu.

Černilov B - FC HK A 1:7
(Vrabec)
Po prvním zápase jsme usnuli na vavřínech. Než jsme se rozkoukali, hosté na nás vletěli a po dvou rychlých gólech už nebyla síla a hlavně vůle se poprat o obrat. Nicméně Tobíkovo sólo a zkušené zakončení bylo výstavní.

Za dnešek pochvala hráčům a velký dík rodičů s pomocí pořádání celé akce.
Přes týden trénujeme klasicky a v sobotu máme od 10:00 mistrák na Lokádě, tak si rezervujte čas.