Elévové mladší: 14. Mistrovský turnaj, v Malšovicích

Omluvenky: Áďa, Fífa, Cejzlič, Fanda

A jak to dopadlo ?

Černilov A - Malšovice 8:4
(Petrikovič 3x, Pražienková 3x, Havel, Brož)
Mladší výběr domácích hrál sympaticky a byl hodně fotbalový. Disponoval dvěma silnými individualitami, ale my jsme měli fotbalově a výškově navrch. Potěšila nás Nikča, která dnes hrála s obrovskou chutí a hra obrany. Vepředu stále chybí důraz a klid v koncovce. Spalujeme a na gól se strašně natrápíme.

Černilov A - Třebechovice 18:0
(Petrikovič 7x, Brož 3x, Briestenský 2x, Pražienková 2x, Radil 2x, Márta, Havel)
Opět mladší a menší soupeř, který ale s fotbalem teprve začíná. Zaměřili jsme se na kombinaci, rotaci postů a zápas jsme odehráli v tréninkovém tempu.

Černilov B - Malšovice 10:4
(Pelouch 4x, Gušlevský 3x, Vrběcký, Matys, Slepička)
Výborný výkon. Do soupeře se naše 06ky zakousnou hned od prvních vteřin a v tempu a dobré kombinaci vydrží celý zápas. Fantastický byl Hozník Pelouch, odehrál určitě nejlepší zápas v dresu mladších elévků.

Černilov B - Třebechovice 12:3
(Gušlevský 4x, Veselovský 3x, Pelouch 2x, Hroneš 2x, Slepička)
V prvním poločase hrajeme kombinačně, soupeře rozebíráme a dáme hromadu branek. V druhé půlce nepochopitelně vypneme, přestaneme si nahrávat, chceme vše urvat silou a na sebe a fotbal se změní na kopanou.

Černilov C - Malšovice 0:10
První poločas byl nadějný. Dostaneme jen tři branky a bojujeme. V druhé půli už na fotbalovějšího soupeře nestačíme.

Černilov C - Třebechovice 0:6
Pěkný, bojovný a vyrovnaný zápas. Bohužel naše šance neproměníme a soupeř nás trestá z rychlých akcí.