Elévové mladší: 15. Mistrovský turnaj, na Lokádě

19.05.2012 - 10:00
19.05.2012 - 12:00

KDY: sobota 19.5.2012
Na hřišti Lokomotivy HK [Koutníkova ulice, za terminálem směr Všestary, hřiště se musí ale objet k zaparkování]
ZÁPASY: Černilov A - Stěžery A, Černilov B - Stěžery B, Černilov A - Loko HK, Černilov B - Stěžery A, Černilov A - Stěžery B, Černilov B - Lok.Hradec
SRAZ: 9:15 na místě, já odjížím zhruba v 8:50 od kabin, kdyby někdo chtěl vzít
Nominace: všichni

A jak to dopadlo ?

I přes ideální počasí docelo dost hráčů chybělo, takže jsme nemohli střídat celé čtyřky. Ale 3 zápasy jsme v tempu nakonec zvládli s přehledem.

Ačko: Strnad - Hovorka, Havelka, Palma, Hrdina, Kadaník, Briestenský
Bčko: Lankaš - Rejnková, Svatoň, Vrabec, Petrikovič, Chudý, Brož, Zídka

Černilov A - Stěžery A 2:2
(Hrdina 2x)
Taktika soupeře byla jasná - pohlídat Palmiče. Někdy se na něj soustředili až 3 vlčáci, takže moc prostoru neměl a zbytek týmu dostatek prostoru nedokázal využít.

Černilov B - Stěžery B 1:4
(Rejnková)
První poločas byla z naší strany tragédie, bez pohybu a nahrávky. V druhé půlce hru oživil Honza Lankaš posunutý z brankáře, dali jsme góla, ale po hrubicích soupeř odskočil.

Černilov A - Loko HK 4:0
(Palma 4x)
Domácí běhali ve skupině za balónem, takže když se podařilo dobře nahrát, tak se chodilo do oteřené obrany.

Černilov B - Stěžery A 1:4
(Brož)
První poločas byl vyrovnaný a slušně sehraný. Ale soupeř nás několikrát přečíslil a jedné akce dal branku. Do druhé půlky jsme opět posunuli Honzu do hry a 10 minut jsme soupeře mačkali na jeho půlce, dali jsme gól po dorážce Ondrou Brožem a měli jsme další šance, ale pak přišel protiúder z brejku a 2x hrubá chyba v rozehrávce na kopačku soupeře a bylo po zápase.

Černilov A - Stěžery B 2:0
(Hrdina, Kadaník)
Hezky odmakaný zápas. Výborný Jirka v kase nás několikrát podržel a i když Palmič byl zase pečlivě hlídaný, tak se našli další střelci.

Černilov B - Loko HK 6:1
(Rejnková 2x, Brož 2x, Chudý 2x)
Nebylo co řešit, měli jsme více ze hry a kdyby došlo na víc přihrávek, tak gólů muselo padnou o hodně víc. Ale každý hrál hodně na sebe, takže hromadu balonů jsme zbytečně zadrbali.

Dnes slušně odehrané, ale je na čem pracovat. Takže všichni v týdnu na trénink a v neděli v Černilově nás čeká repete.