Elévové mladší: 15. Mistrovský turnaj, v Malšově Lhotě

SRAZ: v 8:00 odjíždíme od kabin, na místě do 8:30
Nominace:
všichni
Omluvenky: Míša Sedláček, Honza Pelouch, Luka Veselovský, Ondra Petrikovič, Třískáči

A jak to dopadlo ?

Vzhledem k omluvenkám a výpomoci starším elévkům jsme měli potíže vůbec nejak složit týmy. Ale povedlo se a myslím, že všichni si

Černilov A - Malšova Lhota A 2:3
(Havel, Briestenský)
Ačko si dnes zahrálo bez hráče na střídání, takže si kluci sáhli až na dno sil.
Zápas s domácím týmem se nám nepovedl výsledkově. Herně to bylo slušné. Inkasovali jsme hned v prvních vteřinách po nesmyslné rozehře od brány na kopačky soupeře. Zbytek času odehrajeme na půlce soupeře, dobře kombinujeme a hrajeme takovou hokejovou přesilovku. Ale naše akce končí na vápně, váháme se střelou, překombinováváme některé situace a soupeř občas vystrčí růžky rychlým a přímočarým brejkem nás trestá.

Černilov A - Malšova Lhota B 3:3
(Havel 2, Márta)
Bčko domácích nebylo o nic slabší. Disponovalo velice kvalitní první čtveřicí, se kterou jsme odehráli pěkné a bojovné utkání. Zápas se hrál nahoru a dolu, my jsme ke konci už hráli na pokraji sil, ale kluci utkání dohráli se ctí. Ta koncovka - nedali jsme penaltu, 3x jsme promáchli sami před prázdnou bránou, netrefujeme z dobrých pozic. Nicméně spokojenost, takovéhle zápasy přesně potřebujeme.

Černilov B - Malšova Lhota B 3:6
(Gušlevský, Pelikus, Matys)
První zápas nám nevyšel. Jsme zaskočení z kvalitní hry domácí první čtyřky a než se vzpamatujeme už prohráváme. Dál taháme za kratší konec a nemáme síly na zvrat.

Černilov B - Malšova Lhota A 3:3
(Gušlevský 2, Pelikus)
Zato proti domácímu Áčku hrajeme úplně jinak. Poslechli jsme si připomínky trenéra k prvnímu zápasu. Bojujeme, kombinujeme a většího soupeře přehráváme. První branku dává Fíla Pelikus a trenér domácí soptí na domácí hráče, jak je mohl obehrát takový prcek. To nezná kvality Filipa . Rozsřílí se Mark a celý zápas vedeme a soupeř srovná až v posledních vteřinách. Škoda výhra byla blízko, ale hlavně nás těší předvedená hra.

Černilov C - Malšova Lhota C 3:4 a 8:8
Domácí nás potešili a proti našim mlaďákům nasadil svoje naděje. Takže se hloučkovalo, ale všichni si pořádně zahráli s vyrovnaným soupeřem, což bylo úplně super. Z našich borců zářil nejvíc Fanda, který se poslední dobou ohromně lepší. Dovolí si kličku, dvě až tři, přihraje lépe postavenému spoluhráči a při střelbě na bránu se podívá kde stojí gólman.