Elévové mladší: 16. Mistrovský turnaj, doma

27.05.2012 - 12:00

KDY: neděle 27.5.2012
Na hřišti FK Černilov
ZÁPASY: Černilov A - Urbanice, Černilov B - FC Hradec žák., Černilov A - FC Hradec žák., Černilov B - Urbanice
SRAZ: nejpozději v 9:15 v kabinách
Nominace: všichni, jak jinak

A jak to dopadlo ?

Dnes se na zápas dostavil epochální počet hráčů - 21. Není se co divit - ideální počasí, turnaj doma, žádné nemoce (kromě Davida). Takže bysme bez potíží sestavili týmy klidně 4. Hodně jsme střídali a nebyli jsme v tempu jako obyčejně. Ještě, že jsme se dorazili po zápase přátelským zápasem A proti B na obou hřištích paralelně.

Černilov A - Urbanice 6:0 (1:0)
(Havelka 2x, Palma, Briestenský, Chudý, Paríšek)
Po neurovnaném prvním poločase jsme se vzpamatovali a ve druhém ukázali i pěkné akce.

Černilov A - FC HK dívky 7:0 (7:0)
(Palma 6x, Havelka)
Kluci na děvčata vletěli ve velkém stylu - běhěm prvních dvou minut dal Palmič hattrick a bylo rozhodnuto. Po poločase jsem míchal sestavou, aby si kluci vyzkoušeli netradiční posty a to  už se nám herně nedařilo.

Černilov B - FC HK dívky 2:2 (1:2)
(Lankaš 2x)
Zápas, který se dal vyhrát. Ale nehlídali jsme Zoju.

Černilov B - FC HK dívky 4:1 (2:0)
(Lankaš, Brož, Rejnková, Svatoň)
Pěkně odehraný zápas. Konečně jsme zlepšili koncovku a hodně nás v brance podržel Míša Jelínek.

Všem moc děkuji za pomoc s přípravou celé akce !