Elévové mladší: 18. Mistrovský turnaj, doma

10.06.2012 - 12:00

KDY: neděle 10.6.2012
Na hřišti FK Černilov
ZÁPASY: Černilov A - Roudnice, Černilov B - Kunčice, Černilov A - Kunčice, Černilov B - Roudnice
SRAZ: nejpozději v 9:15 v kabinách
Nominace: všichni, jak jinak

A jak to dopadlo ?

Dnes jsme přivítali kvalitní soupeře, kteří nás hodně prověřili. V ideálním počasí jsme stihli ještě přáteláček navrch.

Černilov A - Roudnice 4:1
(Palma 3x, Hrdina)
Kvalitní výkon neovlinilo ani střídání 9 lidí do pole. Kdo byl na hřišti, tak se neflákal a bojoval. Došlo i na dobrou kombinaci, takže se fotbal musel líbit. Specielní pochvala pro Kubu Voslaře - dnes byl opravdu při chuti, k technice přidal i chuť a důraz.

Černilov B - Kunčice 0:5
Soupeř byl větší, silnější a fotbalovější. Hlavně jejich brankář, který byl pátým hráčem v poli nám dával co proto.

Černilov A - Kunčice 2:1
(Lankaš, Palma)
Opět výborně odmakané utkání proti velkým a kvalitním hráčům. Díky početné lavičce jsme zvládli zápas odjezdit a z hromady šancí i něco málo proměnit. Když už se k šanci dostali hosté, tak nás podržel výborný Jirka v bráně.

Černilov B - Roudnice 1:8
(Vrabec)
Opět jsme tahali za kratší konec, ale tentokrát už jsme párkrát ohrozili soupeřovu bránu. Nejen výsledkově, tak i herně jsme oproti podzimu se stejným soupeřem sehráli lepší zápas.

Pochvala hráčům a fanouškům dík za pomoc a povzbuzování !
Zároveň proběhlo hlasování o termínu rozlučky - vyhrál pátek 22.6. Podrobnosti připravím během týdne, jen si už termín poznamenejte do kalendáře.