Elévové mladší: 2. Mistrovský turnaj, v Urbanicích, Ačko 2 výhry + Bčko 2 prohry ale snaživý výkon

18.09.2010 - 10:00
18.09.2010 - 11:50

KDY: sobota 18.9.2010
Na hřišti v Urbanicích
ZÁPASY: Černilov A - FC Hradec C, Černilov B - FC Hradec dívky, Černilov A - FC Hradec dívky, Černilov B - FC Hradec C
SRAZ: 9:00 u kabin nebo v 9:30 na místě
NOMINACE: všichni

Na druhý mistrák zajíždíme ven. Doufejme, že se nás sejde ještě víc, ať můžou střídat oba mančafty.
Já budu mít kdyžtak auto pro 7, takže dost toho můžu pobrat. Ještě se dohodneme na tréninku.

A jak to dopadlo:

Když mi v sobotu ráno přišly 2 omluvenky, tak mi nebylo dobře po těle. Naštěstí z dalších hráčů absentoval už jen marod Míša Palma, takže jsme dali 2 týmy do kupy a dokonce každý z týmů měl i na střídání.

A-čko hrálo ve složení Kosinky, Vojta Hovorka, Mates Urban, Dominik
Hroneš, Dan Haft.
B-čko hrálo ve složení: Jirka Strnad, Tom Drešer a Míša Hovorka, Ondra Havelka, Honza Lankaš, Martin Kadaník.

Výsledky, nejsou podstatné, ale zhruba:

Černilov A - FC Hradec C 7:3
(Hroneš 3x, Urban 3x, Haft)

Černilov A - FC Hradec dívky 6:2
(Hroneš 4x, Urban, Haft)

Za Ačko se blýsknul a na hřišti dominoval Dominik Hroneš.

Černilov B - FC Hradec dívky 1:9
(Lankaš)

Černilov B - FC Hradec C 0:12

Citelně chyběla Náťa a David - ti nejzkušenější. Mladší ročníky se dostali šanci ukázat a příjemně mně překvapili. Ondra Havelka hrál výborně, Miška Hovorka předvedl nejlepších 10 minut co trénuje v ml. elévech. Ale samozřejmě jsme se v tomto složení na hřišti hodně hledali, chyběla souhra, na góly jsme soupeři spíš přihrávali, ale snaha byla a určitě je na čem stavět.

POZOR: po zápase někdo nechal v kabině kopačky v igelitové tašce. Pořadatelé nám je pošlou po Terce Ličmanové.