Elévové mladší: 4. Mistrovský turnaj, doma

ZÁPASY: Černilov - Malšovice, Černilov - Nový Hradec
Rozhodčí: Bečvář, Markvart
Nominace: všichni

Informace před zápasy:

Oba soupeři hráli v minulém kole výborně. V neděli nás nečekají snadné zápasy.

Hraje se opět podle pravidel mistrovké soutěže - systémem 7 hráčů v poli + 1 gólman.
Klasicky si nezapomeňte vzít: kopačky, chrániče, gumičky, pití, svačinu, ručník a raději i teplé oblečení, vedro nebude.

A jak to dopadlo:

Nevím co dnes s klukama bylo. Jako by místo trenéra slavili oni. Fotbal ze kterého bolely oči. Hlavně bez bojovnosti z naší strany, kdy hlavní opory hrály úplně odevzdaně.
Omlouváme se fanouškům, kteří nás přišli podpořit, za dnešní blamáž.

Černilov - Malšovice 0:0

Od začátku jsme soupeře zatlačili na vápno. Fantasticky chytal jejich gólman, který zlikvidoval spoustu našich šancí. Napočítal jsem 10 šancí, které měly skončit gólem. Ale když se netrefuje prázdná brána, tak je je těžké. Kdo se dostal na hřiště měl většinou 2-3 šance ke skórování a když i rozhodčí přehlédl soupeřovu ruku ve vápně, tak zápas skončil 0:0.
Soupeř se sice nedostal za půlku, ale na to se ve fotbale nehraje.

Černilov - Nový HK 1:2
(Horák)

Soupeř se představil jako fotbalově vyspělý tým, který těžil ze hry své kapitánky s č. 10. Přesto jsme v prvním poločasně opět tlačili a měli navrch. Výsledkem byl rychlý Hynkův gól, kdy soupeřův gólman ve skrumáži neviděl celkem měkkou střelu. Dál jsme tlačili a i když měl Rooney do poločasu na noze 4 góly, uklidnění nepřišlo.
Ve druhém poločase se hra vyrovnala. Soupeři pomohl rychlý vyrovnávací gól své kapitánky, při kterém obrana mohla balón odehrát, ale Marťa nebyl dost důrazný a i když střela nebyla přiliš prudká, prošla do naší síte. Druhý gól padl po chybném rozehrání brankáře na nohu soupeře a ten pohodlně balon poslal zpátky do naší sítě. Pak sme se vrhli do útoku, ale vyrovnat se nepovedlo.