Elévové mladší: 4. Mistrovský turnaj, doma

29.09.2012 - 12:00

KDY: sobota 29.9.2012
Na hřišti FK Černilov
ZÁPASY: Černilov A - Stěžery A, Černilov B - Stěžery B, Černilov A - Stěžery B, Černilov B - Stěžery A
SRAZ: nejpozději v 9:15 v kabinách
Nominace: všichni

A jak to dopadlo ?

Ideální počasí a i když se hromada lidí omluvila kvůli prodlouženému víkendu, tak jsme měli nejlepší počet na střídání - 18 hráčů. Tedy 2x brankář a 4x čtveřice na střídání.

Černilov A - Stěžery A 2:5
(Hovorka, Krejza)
Soupeř měl 3 mimořádně kvalitní borce a to na nás stačilo. Když jsme nenapadali rozehrávku dost agresivně, hostující stopeři měli dost prostoru. A když k tomu přidáme nekvalitní koncovku (tolikrát netrefit odkrytou branku se nevidí), není se čemu divit.

Černilov A - Stěžery B 5:1
(Krejza 2x, Havelka, Petrikovič, Voslař)
Tentokrát došlo i na výměnu soupeřů, protože hosté přijeli s dvěma vyrovnanými týmy. Ale v reálu bylo Bčko hostí o parník slabší než Ačko, takže jsme si s chutí zastříleli. Ale ta koncovka byla opět tragická. Nicméně jsme zlepšili práci v obraně a kombinaci a už pak byla hra o něčem jiném.

Černilov B - Stěžery B 1:5
(Kvapil)
Sympatický výkon mlaďáků okořenil brankou bomber Lukáš Kvapil.

Černilov B - Stěžery B 1:8
(Kvapil)
Tady jsme byli o kus menší a soupeř s námi hodně cvičil. Přesto chvílemi došlo i na příhru a náš výkon byl veskrze sympatický.

Pochvala všem za předvedenou hru a rodičům za pomoc s organizací.