Elévové mladší: 4. Mistrovský turnaj, na Novém HK

06.10.2013 - 13:00
06.10.2013 - 14:59

KDY: neděle 6.10.2013
na hřišti FC Nový HK - tam co jsme hráli přátelák, souřadnice 50°10'43.130"N, 15°50'57.298"E
SOUPEŘI: FC Nový HK/ Slávia HK A,B
SRAZ: odjezd v 11:45 od kabin, kdo jede přímo tak v 12:15 na místě
Nominace: všichni

Vymazlený slunečný den jsem odehráli další turnaj tentokrát na skvěle připraveném trávníku FC Nový HK. Po dohodě jsme si střihli 2x zápas Aček a Bček, protože A proti B by bylo úplně o ničem. I když se hromadahráčů omluvila, tak se nás sešlo ideálních 18 a tak mají oba týmy 2 celé čtveřice a gólmana do hry.

Černilov A - Slávia HK A 1:1
(Pražienková)
Podali jsme kvalitní, zodpovědný a bojovný výkon. Soupeře jsme do šancí moc nepouštěli, nicméně svoje tutovky trestuhodně pálíme, takže výsledkem je plichta.

Černilov A - Slávia HK A 5:2
(Veselovský 2x, Sedláček, Brož, Márta)
Pokračujeme v dobrém výkonu z předchozího zápasu. Opět máme více ze hry i proti hodně dobrému soupeři. Možná ještě kombinace nebyla chvílemi ideální, ale doháníme to bojovností. Hlavně jsme rádi, že se do hry zapojují všichni hráči na hřišti, dobře držíme posty a hrajeme fotbal. Opravdu se na naši hru dalo dívat.
Pochvalu zaslouží i všichni gólmani - dnes byli bezchybní.

Černilov B - Slávia HK B 2:5
(Jakub, Slepička)
Než se rozkoukáme dostáváme 3 rychlé branky a nevíme kam dřív skočit. Postupně se dostáváme do hry a korigujeme skóre. Proti většímu soupeři už lépe bráníme a hrajeme na brejky. Hodně nás drží v brance Filda Pelikus. Je ale vidět, že s fotbalem spíš začínáme a nemáme odehráno dost zápasů - nehrajeme dobře pozičně, nepřihrajeme si přesně a nemluvíme na sebe. Přesto je vidět pokrok.

Černilov B - Slávia HK B 1:7
(Matys)
Pokračujeme ve zlepšeném výkonu. První půlku odehrajeme se ctí 1:2. V druhé půli zaexperimentujeme s posty a zjistili jsme, že z Fandy gólman nejspíš nebude. Dostávame hromadu laciných branek.
Zkrátka musíme toho ještě hodně odehrát a hodně odtrénovat. Hlavu vzhůru - v sobotu to bude určitě lepší.