Elévové mladší: 5. Mistrovský turnaj na Háječku

06.10.2012 - 15:00

KDY: sobota 6.10.2012
Na hřišti Háječek
ZÁPASY: Černilov A - FC HK A , Černilov B - FC HK B , Černilov A - FC HK B, Černilov B - FC HK A
SRAZ: odjezd 12:00 od kabin, jinak v 12:15 na místě
Nominace: klasika - všichni, co mají čas a chuť

A jak to dopadlo ?

Ideální počasí a 22 hráčů - prostě paráda. Do pole neskutečných 10 hráčů na střídání pro každý tým.

Černilov A - FC HK B 10:3
(Krejza 4x, Veselovský 4x, Havelka 2x)
Po vlažném prvním poločase začala úřadovat útočná dvojka Tomas a Luki Veselovský. Krásně kombinovali a krásně zakončovali.

Černilov A - FC HK A 10:6
(Krejza 7x, Veselovský, Petrikovič, Svatoň)
Hlavně Tomas byl při chuti a první půlku jsme jasně ovládli 7:1. V druhé už trenér míchal se sestavou, zkoušeli jsme pro hráče nestandardní pozice a bylo to víc než znát.

Černilov B - FC HK A 3:7
(Hrnčíř 2x, Brož)
Děláme ještě hrozné chyby v defenzivě, na půlku gólů jsme soupeři nahráli.
Hradečtí mlaďáci byli kombinačně zdatnější.

Černilov B - FC HK B 2:10
(Hrnčíř, Cejzlar)
Zápas jako přes kopírák. Hodně chybujeme a nabízíme šance domácím, kteří je s chutí proměňují.

Dnešek nám ukázal spoustu rezerv. Až o dva roky mladší soupeř nás mnohdy předčil v bojovnosti, rychlosti a důrazu. Máme hodně na čem pracovat.